eh da mi je znati...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
R

rakela

Gost
Pre par meseci me je muvao tj.mira mi nije davao(ja nisam htela)bio je ozenjen a pored zene ima "drugaricu" koju seta za ruke javno...On je odrastao sa mojim caletom a i kevom(komsiluk).Sada nisu u tako dobrim odnosima kao nekada ali i dalje kada se sretnu je sve ok!On je godiste mog caleta(ima oko 40)ja imam 16.E juce sam cula da se razveo od zene,ona je otisla za Nemacku...posle ce napraviti i njemu papire i on ce otici.A da i dalje je sa "drugaricom"!U poslednje vreme ne mogu da ga izbacim iz glave...Ljudi pomagajte sta da radim?! :oops:
 
Stvaaaaaaarno sta fali tvojim vrsnjacima/starijima par godina (tu pod PAR se podrazumeva do 4-5, NIKAKO 25!!!)??
Verovatno je fazon sto je tebi prijalo da ti se udvara jedan ODRASTAO COVEK - citaj PEDOFIL, iako kako kazes nije te zanimao... e sad kad te je na neki nacin ispalio (tako sto pali za Nemachku) ti si se zagrejala... ne znam, okreni se oko sebe, smuvaj nekog slatkog decka i uzivaj!
 
Vezano za odgovore iznad... Covek je sposoban za ceo spektar raznovrsnih osecanja i to nije neshto zbog cega ga treba pljuvati..Najlakshe je proglasiti nekog nenormalnim i baciti kamen na njega.
Devojci koja je postavila topic; ti si i sama svesna da vasa eventualna veza nema buducnosti.. Zar zelish da budesh nekome zabava? Znam, sada si u strashnom iskushenju, ali jednog dana ce ti sve to biti smeshno..Elem, osvrni se oko sebe, ima mnogo interesatnih vrsnjaka ;) .. Zaslepljenost ozenjenim tipom ti nishta dobro nece doneti.
 
lolla:
Vezano za odgovore iznad... Covek je sposoban za ceo spektar raznovrsnih osecanja i to nije neshto zbog cega ga treba pljuvati..Najlakshe je proglasiti nekog nenormalnim i baciti kamen na njega.
Devojci koja je postavila topic; ti si i sama svesna da vasa eventualna veza nema buducnosti.. Zar zelish da budesh nekome zabava? Znam, sada si u strashnom iskushenju, ali jednog dana ce ti sve to biti smeshno..Elem, osvrni se oko sebe, ima mnogo interesatnih vrsnjaka ;) .. Zaslepljenost ozenjenim tipom ti nishta dobro nece doneti.

E OVO JE PRAVI ODGOVOR, SVE OSTALO BATALI.








MADA JE DOBRO I There is YOUNGER fish in the sea. :lol:
 
lolla:
Vezano za odgovore iznad... Covek je sposoban za ceo spektar raznovrsnih osecanja i to nije neshto zbog cega ga treba pljuvati..Najlakshe je proglasiti nekog nenormalnim i baciti kamen na njega.
Devojci koja je postavila topic; ti si i sama svesna da vasa eventualna veza nema buducnosti.. Zar zelish da budesh nekome zabava? Znam, sada si u strashnom iskushenju, ali jednog dana ce ti sve to biti smeshno..Elem, osvrni se oko sebe, ima mnogo interesatnih vrsnjaka ;) .. Zaslepljenost ozenjenim tipom ti nishta dobro nece doneti.

Kmeeeeee! :cry: But we like to throw stones at the other peopleeeee!
s266.gif
 
Hvala Loli sto mi je jedina dala "odgovor"!Ostali hvala sto ste me ispljuvali iako nisam zato postavila ovu temu.Svesna sam ja i godina i svega ali...Ima dosta ovakvih slucajeva samo sto je devojka sa tim tipom u vezi...Ma nema veze.I jos jednom hvala na pljuvanju po mojoj licnosti!! :cry:
 
Razocarao sam se u sve vas bre.Izvredjaste devojku stvarno a ona samo savet trazi.Rakela,ovi na forumu su svi prosti,nisu kompetentni da od njih trazis odgovore.Budi sa njim dok je ovde da posle ne bi zalila kad ode.Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top