Kostunica indirektno odgovara DS-u

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Štetne podele na dve Srbije (tj. ono na cemu DS radi)


Svako ko deli naš narod na dve Srbije, taj kao da hoće da nema nijedne Srbije. Ima na svetu deset miliona Srba, ali samo je jedna i nedeljiva Srbija. Sve druge priče o dve ili više Srbija imaju za cilj da od građana naprave dve nepomirljivo suprotstavljene Srbije. Naše su teškoće tolike i iskušenja tako velika da nam treba svaki naš čovek i svaka stranka kojoj je Srbija zajednička kuća - rekao je lider DSS Vojislav Koštunica na konvenciji koalicije DSS - NS Vojislav Koštunica, koja je održana sinoć u Kraljevu.


On je pozvao sve stranke da se ujedine oko ciljeva „koji su veći i značajniji od svake razlike među nama“.

- Mi verujemo u to da ljudi imaju pravo na različitosti, ali verujemo i u to da razlike nisu razlog za mržnju nego za uzajamno razumevanje. Zbog toga mi se ne rugamo, ne preziremo i ne ružimo svoj narod i svoje građane ako ne misle kao mi - poručio je Koštunica i dodao da je ova vlada u vreme svog mandata uspela da dobije i saveznike i partnere u svetu, otvorena priznanja i direktan poziv da se pridružimo ujedinjenoj Evropi. Govoreći o KiM, Koštunica se zapitao:

- Ko smo mi i šta smo bez Kosova. Bez Kosova bismo morali iznova da pišemo celu našu istoriju. Jednom je Kosovo bilo oteto, ali tu otimačinu pet vekova ni jedan jedini Srbin nije priznao. Dok postoji Srbija, i Kosovo će biti naše. Nudimo kompromis, istorijski pravično rešenje, ali odbacujemo svaku pomisao da damo ono što je naše - Kosovo i Metohiju.

----------------------------------------------------

Ocekuje se odgovor DS-a :)

Ja vam tvrdim da DS puca po svim savovima, njihova svadjalacko strasilaska politika nece proci ove godine.
 
Jednom je Kosovo bilo oteto, ali tu otimačinu pet vekova ni jedan jedini Srbin nije priznao

smil436d5936c067a.gif


.
 
anntaylor:
----------------------------------------------------

Ocekuje se odgovor DS-a :)

Ja vam tvrdim da DS puca po svim savovima, njihova svadjalacko strasilaska politika nece proci ove godine.
Ma covek vodi kampanju i profitira na nespojivim stavovima SRS-a i DS-a.Kad na kraju bude izabrao koalicionog partnera ima da ga za*ebava i plasi prelaskom u koaliciju sa ovim drugim.DSS je u ubedljivo najboljoj poziciji,kako god okrenes bice u vladi.
 
Kakva saborna politika kada je Kostunica covek koji se bori zajedno sa Tadicem za interese Cekua ,Tachija ... i inih ,lepo je reko Vucic na konferenciji za stampu prosle nedelje a i Seljo je u svom testamentu napisao da je Kostunica strani placenih i domaci izdajnik tako da Dzeri nemoj da lupetas ovde moze te neko cuti pa ces dobiti ukor od Cenralne Otadzbinske uprave.
 

Back
Top