EFG EUROBANK-intervju!!!

Pa tesko da ce ti neko pomoci u vecernjim satima ......obicno likovi koji rade u bankama postuju s posla ...tako da ako ti nije kasno sutra ujutro cesh dobiti odgovore ..a sada mogu samo da te naucim neke reci na kineskom ...

TI BU CHI ....
CHI BUN TO ....


samo pocetak :))
 
mistan:
Da li znate kako izgleda razgovor u EFG Eurobanci? Danas su me zvali da sutra dodjem na sastanak, tj. sastanak! Sta da ocekujem? Kakav bi mogap biti intervju? Na srpskom ili na engleskom? Hvala! POZZ
Pa, takav da... da mi daju svu prljavu evrad ovog svijeta, bili bi srećni da iG ne po'apsim pa s njima tutanj u trulež kapitalističku... iz koje su doakali! :evil:
 
mistan:
Da li znate kako izgleda razgovor u EFG Eurobanci? Danas su me zvali da sutra dodjem na sastanak, tj. sastanak! Sta da ocekujem? Kakav bi mogap biti intervju? Na srpskom ili na engleskom? Hvala! POZZ

za shta se zapravo prijavljujesh?...za chuvara za shalter za neq administraciju marketing shta?...ne verujem da je intervju na engleskom mozhda ako si zaduzhen za neke medjunarodne finansijske shta god...al ne verujem da pucash tako visoko...postavio si besmislenu temu...


jao duhoviti niki...urnebesan je...
 

Back
Top