i z l u č e v i n e

da li gledate izbačeni sadržaj?

  • gledam jer brinem o sopstvenom zdravlju

    glasova: 2 40,0%
  • gledam jer me interesuje u šta se pretvorio današnji ručak

    glasova: 0 0,0%
  • gledam da vidim da l' sam zamaz'o wc šolju

    glasova: 2 40,0%
  • ne gledam, gadi mi se

    glasova: 0 0,0%
  • ne gledam, ne interesuje me

    glasova: 1 20,0%
  • nisam siguran da li gledam ili ne

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

xiaoyu

Domaćin
Poruka
3.755
Da li posle obavljene velike nužde (kakenja - prim. kuc) ili duvanja nosa, pofgledate u izbačeni sadržaj?

Ukoliko ovo radite, da li to smatrate brigom o sopstvenom zdravlju (ako me doktor pita kakva mi je stolica znaću da mu opišem) ili jednostavno imate potrebu da vidite u šta se pretvorio vaš ručak?

Ukoliko ne gledate, da li je to jer ste gadljivi ili vas jednostavno ne interesuje? I kako doživljavate one koji gledaju?

p.s. podrazumeva se da svako gleda u svoju izlučevinu. :D

teddy.gif
 
Hm...što se mene tiče ona je samo jedna od izlučevina ovog foruma i možeš da je smestiš gde hoćeš...to je tvoj problem...ali...ipak ću malo da te posavetujem...zdravlje vapi za ovakvom temom a mislim da niko neće i ne želi da filozofira o govnima ili slično...
 
:lol:
gledam,gledam.
a onda uzmem stapic da malo procackam da se uverim sta tu ima.
a onda skupljam uzorke,ako doktor bude trazio.

a onda proverim da li sam umazala solju.
posle ne operem ruke i idem odmah da jedem.
 
Šakal:
Hm...što se mene tiče ona je samo jedna od izlučevina ovog foruma i možeš da je smestiš gde hoćeš...to je tvoj problem...ali...ipak ću malo da te posavetujem...zdravlje vapi za ovakvom temom a mislim da niko neće i ne želi da filozofira o govnima ili slično...
Hvala na savetu. A sad sevaj! Eno ti ona tema o crkvi pa idi tamo smaraj.

teddy.gif
 
iskreno...kako kad...nekad ne obratim pazhnju...a nekad me bash zanima kako izgleda to shto je izashlo...obichno ako se namuchim pa da mu opsujem neshto...iz nosa isto tako...nekad samo zguzhvam i bacim...a iskreno nekad razvuchem chisto da vidim kako je mogutje da mi je to bilo u nosu...postoji jako stara teorija da je gledanje u izluchevine posledica zhelje da chovek razume sam sebe...naravno mi sad znamo kako se vari hrana i kako sve shljaka...al zamisli nekog pre 10000god...
 
e a nema nikog s kashichicom? ono kao provera da l je sve u redu..... mis.... kakvog je agregatnog stanja..... nisam mislila da proba....
ja narochito obracjam pazhnju.....
stanem tako nekad pa se zagledam u rezultat svog rada..... velika filozofska pitanja reshavam u tim trenutcima..... uvek me neka inspiracija iz svemira obasja u tim trentcima.....
prosto nemam snage da odmah pustim vodu... nego ostavim malo tako..... da ostane shmek u qpatilu.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top