Hrana preko neta

NSRestoran

Početnik
Poruka
22
Počeo je sa radom www.nsrestoran.com
Za sve građane Novog Sada i bliže okoline.
Putem ovog servisa možete da naručite omiljenu klopu iz 8 različitih restorana.

Za Admine nemojte ovo da shvatate kao reklamu jer post to nije i ne naplaćujemo nikakvu članarinu i niti smo povećali cene i sl. Ovo je servis namenjen novosađanima koji mogu lakšim putem da dođu do željene klope.

Hvala na razumevanju.
 
a jos kada sam i ovo procitala... Stoga, NS Restoran NE MOŽE garantovati da jela u potpunosti odgovaraju njihovim opisima i da će biti isporučena sa sigurnošću od 100%... zamisliscu se pre nego sto porucim kod vas.... mislim u cemu je onda poenta.... ??
 
GoldenLady:
nije lose... samo bi trebalo staviti i adrese restorana... par slika da se vidi kako izgleda itd...
ovako je crna rupa.

Adrese restorana će biti postavljene u skorije vreme i to ne samo restorana koji posluju sa nama, nego spisak svih restorana Novog Sada. Slike hrane biće isto uskoro, mada ne vidim svrhu slike restorana, jer ipak radimo sa proverenim restoranima Novog Sada.
 
GoldenLady:
a jos kada sam i ovo procitala... Stoga, NS Restoran NE MOŽE garantovati da jela u potpunosti odgovaraju njihovim opisima i da će biti isporučena sa sigurnošću od 100%... zamisliscu se pre nego sto porucim kod vas.... mislim u cemu je onda poenta.... ??

Ne proizvodimo mi hranu, ali ako dodje do nekih nesuglasica, mada nema razloga, mi ćemo intervenisati i za svaki eventualni nedostatak vi se obratite nama.
Princip je isti kao da naračujete telefonom s tim što je lakši i brži a na jednom mestu imate najbolju ponudu hrane i restorana u gradu. Ponudu ćemo proširiti u skorije vreme, a ako imate predlog nekog vašeg omiljenog restorana, primamo sve sugestije i predloge.

Vaš NSRestoran
 
Nasa uloga je da vi ne zovete nikoga nego dok ste vec na netu da se zdebljate jos vise pa da vas sve vise mrzi da izlazite napolje i svevise sedite za racunarom. Tako cete sve vise narucivati, jesti, debljati se i ne izlaziti dok mi ne pokupimo sve vase pare, obogatimo se i stvorimo svoju imperiju koja ce zavladiti celim svetom, a kasnije put ka restoranu na kraju vaseljene.
 
NSRestoran:
Nasa uloga je da vi ne zovete nikoga nego dok ste vec na netu da se zdebljate jos vise pa da vas sve vise mrzi da izlazite napolje i svevise sedite za racunarom. Tako cete sve vise narucivati, jesti, debljati se i ne izlaziti dok mi ne pokupimo sve vase pare, obogatimo se i stvorimo svoju imperiju koja ce zavladiti celim svetom, a kasnije put ka restoranu na kraju vaseljene.

:lol:
bar je iskreno :lol:
 
NSRestoran:
Nasa uloga je da vi ne zovete nikoga nego dok ste vec na netu da se zdebljate jos vise pa da vas sve vise mrzi da izlazite napolje i svevise sedite za racunarom. Tako cete sve vise narucivati, jesti, debljati se i ne izlaziti dok mi ne pokupimo sve vase pare, obogatimo se i stvorimo svoju imperiju koja ce zavladiti celim svetom, a kasnije put ka restoranu na kraju vaseljene.

Хаха, одлично. :lol:
 
Može recep@t.

Ali da znaš da smo skontali tvoje providne namere. Zelis nam podvaliti neki dobar recept pa da se i mi zdebljamo!
Nece ti to proci jer zaposleni imaju brnjice na ustima tako da smo se osigurali sa te strane.
 

Back
Top