procenti...

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.554
poshto su izbori za mesec dana...
da vidimo kakvi su poznavaoci politichkih prilika uchesnici Foruma Krstarice.
za pochetak, da citiram svima nama omiljenog Pajcheta: "Budimo ljudi iako smo Srbi"
shto znachi,
postavite samo vashe prognoze na konachan rezultat izbora.
bez komentara, pljuvanja, vredjanja...
imate pregrsht drugih tema za to 8)

da pochnemo.

ja, danas, 18.12.2006 situaciju vidim ovakvom:

SRS 34-37%
DS 26-28%
DSS 16-18%
LDP 7-8%
G17 4.5-5.2%

SPO, PSS, SDP, SPS ne ulaze
 
SRS izmedju 35 i 40%, DSS oko 20, a ocekujem veliko iznenadjenje sto se tice preraspodele glasova izmedju LDPa i DSa i veoma je moguce da ldp predje i 10% a DS vidim negde oko 15%. Meni kao nekome kome su i jedna i druga partija jednako daleke ipak daleko ozbiljnija i ubedljivija deluje kampanja LDPa (naravno u ocima nekoga iz dela birackog tela kome se i jedna i druga stranka obracaju).
 
Zanimljiva ideja za temu, koju si opet morao da uyebes svojom opsesijom da vredjas Patrijarha.
Zato predlazem jominiju da zakljuca ovo, pa pocni ispocetka, bez tvojih "vickastih" opaski i sitnih provokacija koje nemaju ama bas nikakve veze sa pricom o procentima.
A i ostali bi trebali da se ogranice samo na prognoze (hm, mozda da organizujemo kladionicu ovde? )
 
Ma kolega vrana mu dođe kao ona džinovska životinja koju spominje Jov. Neki tvrde da je levijatan bio kit ali neki kao Dr. Džordan sa Stenforda žučno zastupa stanovište da je to ipak samo bila vrsta punoglavca, malko većeg.
 
Pa neznalice pričaju da su radikalke onako, razumeš. Ja sam upoznao nekoliko njih i mogu ti reći da sam prijatno iznenađen. Zato sam i pomislio da koleginica pripada njihovom podmladku. Jer ipak, ženska lepota je moć koja očarava sve.
 
Glasove SPS podelite na dva i dajte pola SRS a pola koaliciji DSS-NS. Oni kao i SPO po meni nemaju nikakvu budućnost. Što se LDP tiče sve su igre u varijanti osim jedne-ulaska u parlament :)
 

Back
Top