Prezime...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
muskarci, buduce mladozenje i vi, koji ste vec prebrodili to, pitanje za vas...
kad se budete zenili, da li cete dozvoliti zeni da uz njeno prezime doda i vase ili, ne daj Boze, da zadrzi samo njeno prezime?
ili cete joj, sto je i normalno, reci da od tog dana mora da nosi samo vase prezime?
mislim... kakav je vas stav, posto se, posle svega, ipak samo mi pitamo tu, zar ne? :D
 
a010.gif
naravno maxy ... bez razmišljanja
 
batka_mija:
muskarci, buduce mladozenje i vi, koji ste vec prebrodili to, pitanje za vas...
kad se budete zenili, da li cete dozvoliti zeni da uz njeno prezime doda i vase ili, ne daj Boze, da zadrzi samo njeno prezime?
ili cete joj, sto je i normalno, reci da od tog dana mora da nosi samo vase prezime?
mislim... kakav je vas stav, posto se, posle svega, ipak samo mi pitamo tu, zar ne? :D

Zadržavanjem svog prezimena - ništa ne dobija, osim ...
Dodavanjem muževljevog - snaga joj se udvostručuje, a ti beri kožu na šiljak :lol:
Preuzimanjem muževljevog - menja indetitet, čim je oženiš ona postaje neka druga žena koju do tad nisi poznavao. Pa ti sad vidi :razz:
 
Ma voleche sve shto je vezano za mene i pored vrlina mojih,mane chemo nekako zajedno prebroditi.

Oko prezimena se svadjamo,...:shock:..ako hoche ne branim. WHY should I ???
 
klara_m:
Zadržavanjem svog prezimena - ništa ne dobija, osim ...
Dodavanjem muževljevog - snaga joj se udvostručuje, a ti beri kožu na šiljak :lol:
Preuzimanjem muževljevog - menja indetitet, čim je oženiš ona postaje neka druga žena koju do tad nisi poznavao. Pa ti sad vidi :razz:

znači za multiple spells samo treba dodavati :P
 
ako bude bash dobra.... dozvolicju joj da nosi moje prezime... ako bude "niti vino niti voda", mozhe da doda moje povrh svog... chisto predostrozhnosti radi, u sluchaju da joj se neshto omane, da ljudi mogu da vide zashto je to tako... a ako bude loshus, neka nosi svoje...
... generacije i generacije se su se prepoznavale po prezimenu koje nosim... kao i po chojstvu i junashtvu koje sada vecj neraskidivo isprepleteno sa istim... ipak, to treba da se zaslushi... da, kad malo bolje razmislim... na srebrnu svadbu mozhe da se preprezimenuje...
 

Back
Top