Lov na zivotinje

ja sam lovac,to jedan sport koji postoji od kad postoji covek.....jes da u ono vreme nije bio sport vec potreba za hranom,zato su se zivotinje masovno ubijale.
sada vise nije tako,zna se red sta ikad se lovi i kako,sve sto se radi drugacije od propisa spada u krivolov.

da vidim coveka koji puca u jelena,srndaca,divlju svinju bilo bi mi zao,ali zato kad ja sedim na ceku i drzim neku od navedenih zivotinja na snajper........osecaj se menje,a misljenja devjaka na to........ne interesuju me!jeb*m vise nego kad nisam bio lovac ,xaxaxaxaxa.......jos mi ni jedna nije pravila problem oko toga ili pitala neko glupo pitanje...........inace pored toga.....neverovatno sam strastven ribolovac......
 
Bio sam jednom jos kao klinac u "lovu" i konstatovao GLUPOST NA KVADRAT. Ceo dan smo isli po nekim vukojebinama da bi na kraju upucali jednog jadnog zeku.... strasno....
Ne mogu da shvatim likove koji iz zabave ubijaju zivotinje.

Ajde oni jadnici u africi koji nemaju sta da jedu... ali ove nase vucibatine....
 
fokac:
Bio sam jednom jos kao klinac u "lovu" i konstatovao GLUPOST NA KVADRAT. Ceo dan smo isli po nekim vukojebinama da bi na kraju upucali jednog jadnog zeku.... strasno....
Ne mogu da shvatim likove koji iz zabave ubijaju zivotinje.

Ajde oni jadnici u africi koji nemaju sta da jedu... ali ove nase vucibatine....

Bas tako. Malo im je sto su se nazderali slanincine, luka, pasulja, prde po lovu i zivotinjama smradom zagadjuju okolinu i jos moraju ubiti tog zekana sto su ga sreli njegovom nesrecom jer je radio na recepciji u ulazu u sumu.
 
e ja bih volela da neko lovi iz sporta ove gore 'sportiste'.... :?
pazi kad se slazhem s' sinnketom :shock:..... oko zecova..... e srecja pa ne poznajem nikoga ko je lovac.. al to bi trebalo nechim onako poshteno osvetliti po glavi..... i takve bih terala da iznova i iznova gledaju bambija... mada kontam da su to ljudi koji su se smejali kada je bambiju umrla mama..... :|
 
eclipse:
ja sam lovac,to jedan sport koji postoji od kad postoji covek.....jes da u ono vreme nije bio sport vec potreba za hranom,zato su se zivotinje masovno ubijale.
sada vise nije tako,zna se red sta ikad se lovi i kako,sve sto se radi drugacije od propisa spada u krivolov.

da vidim coveka koji puca u jelena,srndaca,divlju svinju bilo bi mi zao,ali zato kad ja sedim na ceku i drzim neku od navedenih zivotinja na snajper........osecaj se menje,a misljenja devjaka na to........ne interesuju me!jeb*m vise nego kad nisam bio lovac ,xaxaxaxaxa.......jos mi ni jedna nije pravila problem oko toga ili pitala neko glupo pitanje...........inace pored toga.....neverovatno sam strastven ribolovac......
ti si onaj sto bi da yebe sta stigne a da zeni nevinu? :roll:
i jos se palis na lov i ubijanje.
verovatno i dominaciju.
koja patologija i licemerje :D
 
livija:
e ja bih volela da neko lovi iz sporta ove gore 'sportiste'.... :?
pazi kad se slazhem s' sinnketom :shock:..... oko zecova..... e srecja pa ne poznajem nikoga ko je lovac.. al to bi trebalo nechim onako poshteno osvetliti po glavi..... i takve bih terala da iznova i iznova gledaju bambija... mada kontam da su to ljudi koji su se smejali kada je bambiju umrla mama..... :|
:shock: E sad si preterala... mislim to bi onda bili bolesnici...
 
livija:
e ja bih volela da neko lovi iz sporta ove gore 'sportiste'.... :?
pazi kad se slazhem s' sinnketom :shock:..... oko zecova..... e srecja pa ne poznajem nikoga ko je lovac.. al to bi trebalo nechim onako poshteno osvetliti po glavi..... i takve bih terala da iznova i iznova gledaju bambija... mada kontam da su to ljudi koji su se smejali kada je bambiju umrla mama..... :|
Livija e sad si ga preterala vala :roll: a jel znaš koliko bi se vukova i divljih svinja namnožilo kad bi tako se razmišljalo :roll: a tek lisica :roll: oni su na vrhu lanca ishrane i nema ko da ih uništava ako se prenamnože :roll: mada ne opravdavam nikoga
 
2hunting.jpg

Aport Lorimer, aport!
 
Goddess of the far east:
SB ova slika ti je blago rečeno fuj,pogotovo što se na njoj nalazi neko ko možda ima oko 12 god.Znači tako se počinje.Prezirem lov i da Sinmbad možda bi se namnožili,ali ko nama daje za pravo da kontrolišemo prirodu?
Vidi ja nisam lovac. 8-) Mi smo deo te prirode zar ne ! :roll: i na vrhu lanca ishrane smo,predatori smo i tako nam je u genima zapisano. :wink:
 
znash shta sinmbad.... ako je neshto prezasitilo ovu planetu onda je to chovek.... pa da onda legalizujemo ubistvo? a da pocheno s tobom..... :?
svako ko je u stanju i ko podrzhava ubistvo (pa i insekta) IZ SPORTA zasluzhuje da umre..... na isti nachin......
moj stav.... a ti shetaj pushq..... bambi ti ne gine, dole u furuni.....
 
Zao mi je zivotinja... videla sam ranjenu srnu kako place. Do skoro sam se grozila bundi, ali, ali...
ne shvatam osobe koje nose lisicu oko vrata. I zabranila bih da se one male bele pufnice onako nehumano ubijaju. Ne koristim sminku testiranu na zivotinjama. Odbijala sam da idem na borbe sa bikovima u Spaniji (mada su toreadori njamiii:)) Moja maca zivi kao lord, a i ove ulicne (koje su retkost) obavezno nahranim.
******, to 'zao mi je' i nije neki odgovor dok jedem meso, koza u garderobi i obuci.
Nisam razmisljala o tome, ali vise bi me privukao muskarac koji voli zivotinje (ne neki blesavi aktivista green peaca - agresivni su kao jehovi svedoci). Lako je ubiti zivotinju. Cini mi se da ti lovci su frajeri tamo u zbunicima, sa puskom, a kad ga neko mrko pogleda okrene se na drugu stranu...
 

Back
Top