KOMBINACIJE, chemu to, koja je svrha ?

Aleksej_BASO:
Iz najprostijeg razloga da bi imao vise sexa. Bar je tako kod mene bilo, a i da probam sa nekom novom curom. :)

Sta tu ima da se razmislja, treba tandariti sto kvalitetnije ;) !


da ali zar kombinacija nije konstantni sex izmedju dvoje ljudi, isti akteri uvek.
to sto ti menjas devojke, to se drugacije naziva, to su avanture ili cuveni sex na jednu noc i td..
 
mstara:
znas u cemu je problem sto su svi u fazonu necu sa se vezujem hocu samo sex, i onda su sex izmedju 2 ljudi nazvali kombinacijom, znas ono kao nismo u vezi ali so u kombinaciji. Koja je svrha imati samo sex sa doticnom osobom? zar to moze nekog da ispuni?
Vidi od svih praznih zadovoljstava sex ti je najbolje, 8-) e sad svrha i to ... to pitaj devojke ,to ne spada u moj domen razmišljanja :roll:
 
mstara:
da ali zar kombinacija nije konstantni sex izmedju dvoje ljudi, isti akteri uvek.
to sto ti menjas devojke, to se drugacije naziva, to su avanture ili cuveni sex na jednu noc i td..


Aaa nisam te dobro shvatio.

Ja sam mislio da TI mislis na kombinacije van veze....

Onda reci "kres varijante".


Pa tako nekako, znaci SVAKO NORMALAN ima potrebu za sexom, i mora je zadovoljiti, ali ne mozes biti ili jednostavno ne zelis da budes u vezi sa nekim.

Daleko od toga da ispunjava, ali bolje je i to nego nista. Ko bira masturbira.

E sada kres varijatna ako je OK cesto predje u vezu, ili se brzo zavrsi.
 
mstara:
znas u cemu je problem sto su svi u fazonu necu sa se vezujem hocu samo sex, i onda su sex izmedju 2 ljudi nazvali kombinacijom, znas ono kao nismo u vezi ali so u kombinaciji. Koja je svrha imati samo sex sa doticnom osobom? zar to moze nekog da ispuni?
zene svakako ispunjava...manje ili vise... :smile:
muskarcima pak pricinjava zadovoljstvo...malo li je?
a to za bolesti su, pored postojanja kondoma, ciste nebuloze kojima ti pravdas svoj stav.
nego, meni nije jasno sto to tebi smeta?
 
mstara:
Zelela bi da uvidim poentu cuvenih kombinacija, meni to nije jasno ! Pomagajte !
:?: :?: :?:

Јел то оно из статистике: комбинације, пермутације, варијације....?


А што мора да ти буде јасно? Ти вероватно ниси особа за тако нешто,а неко вероватно ту налази неко задовољство, чим се бави тиме.... Што бисмо сви морали да будемо исти?
 
Hellen:
Јел то оно из статистике: комбинације, пермутације, варијације....?


А што мора да ти буде јасно? Ти вероватно ниси особа за тако нешто,а неко вероватно ту налази неко задовољство, чим се бави тиме.... Што бисмо сви морали да будемо исти?


upravo .. respect !
 
Enfroz2891.:
A kolko imash godina?
Pa mozda delujesh tako....ili ne zele da se vezuju za tebe jer im ne odgovarash,ili birash pogreshne,losh uqus za mushkarce..itd.,itd.,...a i shta fali kombinacijama?Ocheshi se bar za snoshqu,i to je neshto.


82 sam nisam mala :-D
ali meni je to odvtratno cist fizicki kontakt, meni je sex povezan sa emocijama, jbg izgleda da imam neeku gresku :lol:

a moguce je i da im ne odgovaram i sve ono sto si nabrojo .. ko zna ali konstantno mi se desavaju ponud za kombinacije :sad:
 

Back
Top