UDARNE PESNICE KOŠTUN JUGENDA?

KO JE UDARNA PESNICA KOŠTUN JUGENDA?

  • Mlađan Dinkić

    glasova: 2 10,0%
  • Ivica Dačić

    glasova: 1 5,0%
  • Velja Ilić

    glasova: 8 40,0%
  • Dragan Jočić

    glasova: 2 10,0%
  • Miloljub Albijanić

    glasova: 0 0,0%
  • neko drugi

    glasova: 7 35,0%

  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
Hebote, Masane, stvarno sam (ali NAJISKRENIJE!) ocekivao da vidim malo vise kreativnosti iz redova Cedomirovog (i Agimovog :wink: ) jugenda. Evo, ti si tu vidjen, buduci poslanik, daj malo urgiraj Gde Treba, bruka vas ova decurlija. Iskreno se nadam da lik sa nikom "Buduca Srbija" nema vise od jakih sedamnaest godina, inace je stvarno hopeless; paz' ovo, Miroljub Albijanic kao "nosilac i inspirator"... Ni manje ni vise nego nosilac i inspirator. Kids these days.

Nego, videh onaj vas spotic, sa Mostom iznad nemirne vode kao muzickom podlogom. Lepa pesma, i meni draga, ali sto mi ogadiste Kesa sa stavljanjem Canka u njegovu mjuzu? Plus, Dzoni nije vasa raja, on ti je americka verzija patriJote i naciJonaliste, nemoj sad da se kitite nasim perjem. Predlazem Dead Flowers od Stounsa za vasu kampanju, tekst je progresivan, druga strofa je pun pogodak, za stranku tako modernog izraza.
 
Пази етикету - Коштун југенд. Нисам му склон (Коштуници), али имам утисак да ће међу "демократама" да заврши као и СРС. Општи рат. Тренутно су за одстрел Радикали и СПС, тј за забрану - идеја из коалиције ЛДП-а.
Целом ДОС-у је од почетка сметао. Мени је то гаранција да је ближи томе да је нормалан.
Али, само ви агитујте, 4,99% је далеко бар 4 светлосне године. :D :D :D
 
Pa ove teme se prave da bi se tu neko krvio, ili u svrhu nekog lošeg i bezličnog političkog marketinga. Ne vidim svrhu, ne znam da li je bila anketa, pa na ovaj forum dolze obično ljudi snažno politički profilisani, pa e taj marketing suvišan i nepotreban. Nije ovo mesto za pribavljanje glasova.
 
Lacibg:
Пази етикету - Коштун југенд. Нисам му склон (Коштуници), али имам утисак да ће међу "демократама" да заврши као и СРС. Општи рат. Тренутно су за одстрел Радикали и СПС, тј за забрану - идеја из коалиције ЛДП-а.
Целом ДОС-у је од почетка сметао. Мени је то гаранција да је ближи томе да је нормалан.
Али, само ви агитујте, 4,99% је далеко бар 4 светлосне године. :D :D :D

E a znas sta je najsmesnije . Da Kostunicu nacistom naz ivaju ovi isti sto oce sa njim da prave vladu posle ovih izbora.
 
Ово је као из бајке, где је моћ Баш Челика ? Толико се трудите ("демократе") да нађете мане једни другима а мораћете у коалицју. Без ДСС-а нико не може да преузме власт. Има их таман толико колико да врше превагу на ову или ону страну. Симпатично ...
 
serb_pagan:
matija beckovic,klerofashisticko krilo SPC,na chelu sa mitropolitom amfilohijem radovicem,nesto od ideologije dragosa kalajica,ilije garashanina + ruske sluzbe bezbednosti...

Pagane, hitmejkeru... Brate, ti kad nadrobis, bas odjekne. Nego, blago meni, uzmi knjigu koja se zove "Nova istorija srpskog naroda" (priredjivac Batakovic, a medju piscima i Nikola Samardzic i Protic, stvar izasla kao post-petooktobarski istorijski osvrt, mene, iskreno, pozitivno obradovala kad samn je citao). Pa vidi sta Nikola i Milan pisu o Garasaninu, Zlim Cetnicima (sa sve Djujicevom i Djurisicevom biografijom, Cica Draza se podrazumeva) i vasoj omiljenoj Republici Sumskoj :lol: :lol: ... Ne bi ni Centralna Otadzbinska Uprava iskrenije...
 
NAJVEĆE luzere na političkoj sceni Srbije predstavljaju rusofili, ljudi koji najmanje znaju o Rusiji, a isto toliko i o Srbiji.

Većina njih ni ne zna da je Rusija bila pod mongolsko-tatarskom okupacijom u isto vreme dok smo mi bili pod turskom i da Rusija predstavlja relikt mongolsko-tatarskih duboko anticivilizacijskih tekovina.

Rusija ni sama ne zna gde joj je mesto, i sama se traži i luta. A jedan deo Srbije, po obrascu "slepac predvodi slepce", uhvatila se za nesrećnu Rusiju i to im je sve što vide.

A sve je to posledica inferiornosti koju osećaju pred zapadnim zemljama i narodima!
 

Back
Top