Amerika uplasena za svoje sluge u Srbiji

Chedo Kokardic

Primećen član
Banovan
Poruka
963
Beograd -- Američki ambasador u Beogradu Majkl Polt smatra da su izbori u januaru značajni kao 5. oktobar 2000. godine.

Polt kaže da veruje da je Srbija spremna za velike promene i da "ukoliko ljudi izađu na izbore, kao pre šest godina, bez obzira na to koliko je hladno i koliko snega bude tog dana, onda će 2007. biti godina velikog progresa za Srbiju, ali i za čitav region".

-------------

Verovatno je taj "progres" za Polta uzimanje Kosova i Metohije od Srbije i priprema otimanja Raske Oblasti, Vojvodine i juga Srbije. Mnogo im hvala na tome.

"Sada je, ipak, trenutak da se suočimo s rešenjem za Kosovo, bilo ono bolno ili teško, mi smo za stavljanje tačke na ovu kompleksnu situaciju", rekao je ambasador SAD.

------------

Stavljaj ti tacku u Teksasu i Kaliforniji a nasu Srbiju ostavi na miru okupatoru !
 
Нису они уплашени за своје слугерање. Уплашени су за $ које су уложили, и интересе које могу да покупе са "демократама". Ако би могли милосрдно, анђеоски да нестану из наших живота. Заувек.
 
svetolik trpkovic:
Jel si ti ona tetka obucena ko Vesna Zmijanac 88. sa sajkacomn na glavi sa konvencije ?,o'ma sam te prepoznao .Neka ,neka samo nek je veselo :grin:
Светоличе Трпковићу, морам да те питам, јел ти то име из серије "Мајстори, мајстори", онај месар што га игра Бата Живојиновић, што јури за "сукњама" ?
 
Lacibg:
Светоличе Трпковићу, морам да те питам, јел ти то име из серије "Мајстори, мајстори", онај месар што га игра Бата Живојиновић, што јури за "сукњама" ?
to nije serija "Majstori,majstori" nego "Majstorska radionica"
"Majstori,majstori" je film gde Ljuba Miljac glumi nastavnika fizickog i oblaci trenerku na kravatu :-)
 
Chedo Kokardic:
Za americke naciste i njihove sluge u Srbiji, demokratija je samo kad su njihove sluge na vlasti.

Ako pobedi opcija koju oni ne kontrolisu onda u toj zemlji vlada "diktatura. mrak, nedemokratija"
Амерички амбасадор вас није терао да затварате опозиционе новине док сте били на власти,
амерички амбасадор вас није терао да претите да на Косову Арбанаса "више неће бити."

Радикали су сами изградили свој статус недемократске странке,
са тим Американци немају везе.


Lacibg:
Ако би могли милосрдно, анђеоски да нестану из наших живота. Заувек.
Lacibg, операција бомбардовања СРЈ се није звала Милосрдни анђео, немој да подлежеш пропаганди.
 
e i sam se pitam kad ce vise taj Milosrdni andjeo da udje u istoriju....to cista novinarska izmisljotina, a vidim bila je dobro planirana cim se ta akcija i dan danas zove tako.....
jednom i za sva vremena, akcija Nato-a 1999. godine se zvaka "Allied Force"......
zasto to RTS nije tako zvao....pa ne znam, pitaj ih :)
 
Наравно, ја не негирам да Нато има обичај да ружним операцијама даје љубичаста имена,
али оно због чега је важно да подвучемо да никаквих "анђела" у тим називима није било,
јесте да покажемо како људи могу бити уверени у неку лаж 7 и по година, само зато што су чули нешто на ТВ.
Милиони су на РТС-у чули то са анђелима 1999. године, и сада их ни 2006. не можеш одговорити; без обзира што имају широк приступ информацијама из других извора.

Па, ако их је неко успешно обмануо 1999, можда би требало да обрате пажњу обмањује ли их неко сада. Рецимо ти исти.
 

Back
Top