Age Of Pirates

Da li neko moze da mi ucini uslgu.....?

Da uplouduje folder modules sa svog kompa pa da mi da link da skinem.....


Ajde molim vas necu da ga igram bez mora i jos nekih stvari....velicine je samo oko 5.5mb.

Molim vas....

/I/I@Ī@ ti mozes,imas igricu....
 
Pa trebami,ali neznam sta je problem da uploudujes 5.5mb na net ili da mi posaljes,mislim taj ceo folder modules tako sam siguran da ce da radi i sigurnije mi.....

Ajde molim te .....
 
/I/I@Ī@:
vrlo zarazna igra ... :D
samo ...kako da dobijem robove ...
Boardujes brod koji je dve ili vise klasa iza tvog, pi cemu imas 3x vise posade. Protivnici ce se predati i dobices izbor sta da radis sa njima. Da li d aih ostavis da se podave, prebacis ih u svoju posadu ili da ih pretvoris u robove.

A mozes i da ides od marketa do marketa i kupujes, ili da se nadas da kad zarobis neki brod na njemu nadjes robove...
 
Konacno malo vremena i za starog pirata, danas sam poceo da je igram i za sad mi se jako svidja.
Igra nije nista revolucionarno, ali je objedinila sve prethodne igre ovog zanra najvise se oslanjajuci na Sea Dogs.
Koliko sam zapazio za par sati igranja, deluje mi prilicno komplexno, a jos ako se uhvatim kvestova, godinu dana ce mi trebati da se sve isproba i zavrsi onako kako je zamisljeno.
Preporuka za sve ljubitelje ovog zanra (dakle, ne za one kojima se sve svidja i uzimaju sve sto je novo) - u podesavanjima nivoa tezine stavite sve na high i dobicete prilicno realistican i mnogo tezak zivot jednog pirata. Posle svake druge borbe gledacete u svoj spomenik. To je slucaj kod mene, bar na pocetku (inace sam poceo (zbog nestrpljenja) po defaultu i za 10min. potopio dva broda bez problema).
 
mozda cu da vam pokvarim iznenadjenje, ali posto je neprijatno, mozda nekome i sacuvam malo zivaca...
posle odredjenog nivoa vaseg lika, kada se nastavi glavna prica/quest, pocinju konstantni ispadi u Windows...svakih deset minuta, bez preterivanja...
i to nije samo kod mene, zale se ljudi na stranim forumima...
da ne bih osedeo u ranim dvadesetim, prestao sam sa igranjem...
u svakom slucaju, savet...probajte da sto duze igrate bez pracenja glavnog questa, ne znam dal' pomaze, al' ne moze da skodi... 8-)
 

Back
Top