predizborni vicevi

evo jednog matorog kofa sam vec pisao, ali zasluzuje da se nadje u ovoj temi :)

Dodje Danica Draskovic kod ginekologa....
Ginekolog: Oooo, dobar dan, kako pic*ica?
Dana: Ma, eno ga kod kuce, pise neku knjigu.

:):)
 
Dozive brodolom Kostunica,Tadic i Ceda Jovanovic.
Sede oni tako i smisljaju sta ce sad kad ugledaju na ostrvu preko puta nekoliko super zgodnih golih riba.
Cim ih je ugledao Ceda skoci i kaze:“Ja sam bre mlad,energican preplivacu ja do tamo”.Krene on tako da pliva kad medjutim vidi da ne moze pa se vrati.
Onda resi Tadic da proba.Kaze on:“Trenirao sam vaterpolo,preplivacu ja to nekako!”.
Skoci i on pa krene da pliva i prepliva nesto vise od Cede ali ipak vidi da ne moze pa odluci da se vrati.
Sednu posle toga Ceda i Tadic na obalu tuzni sto ne mogu kod riba a kad ce Kostunica:
“Uopste vas ne razumem,pa sve se dobro vidi i odavde...”
 
Bio Toma Nikolic kod svojih "nesvrstanih prijatelja" u poseti u Africi pa tamo naucio "nemusti jezik"-jezik zivotinja.Po povratku iz Afrike svrati u posetu svoj prijatelju Voji Kostunici da mu se pohvali sta je naucio.Sede oni tako piju kaficu kad pocne da cvrkuce Kostunicin papagaj.Cuje Toma Nikolic pa kaze:
"Papagaj je gladan Vojo".
"Kako znas?" sav zacudjen pita Kostunica?
"Pa sad mi rekao znas naucio sam "nemusti jezik" kad sam bio u Africi kod mojih "nesvrstanih" prijatelja.
Nahrani Voja papagaja kad nedugo zatim pocne da laje Kostunicin pas Zucko.
Cuje to Toma pa kaze:
"Vojo pusti psa napolje hoce da izadje u setnju".
Opet Kostunica sav zacudjen ne moze da veruje pa pita:
"Kako znas?"
"Pa kazem ti Vojo sad mi je rekao nacio sam "nemusti jezik" kad sam bio u Africi i sad razumem sve sta zivotinje kazu.
Pusti Voja papagaja napolje pa tako nastave da pricaju o vaznim temama ali nedugo zatim u sobu udje Kostunicina macka i pocne da mauce na sta Kostunica skoci i kaze Tomi:
"Laze kur*a nije nista bilo!"
 
Jedan stariji , ali dooobar.....:)

Prati Klinton Slobu na aerodrom posle Dejtona.......

"Pozdravite sarmantnu suprugu i blizance"....kaze Klinton
"Pa ja nemam blizance, imam Marka i Mariju , ali oni nisu blizanci......."

"Nemoguce, gospodine Milosevicu, pa ko normalan bi yebo onog vaseg skota dva puta???"
 
Daje Cedina baba interviju za novine pa je pita novinarka da li je mislila da ce njen unuk Ceda postati politicar a Cedina baba kaze:
-Nisam uvek sam mislila da ce biti ili lekar ili pilot.
A zasto bas lekar ili pilot zainteresovala se novinarka a baba kaze:
-Pa kad je bio mali mnogo je voleo da se igra sa spricevima a ponekad je imao obicaj da mi kaze "ajde baba da letimo".
 
Ode Toma Nikolic na pecanje i uhvati zlatnu ribicu.
"Ako me pustis ispunicu ti jednu zelju"-rece mu zlatna ribica.
Toma odluci da je pusti i kaze da mu je zelja da Kosovo ostane deo Srbije pa punim teritorijalnim integritetom i suverenitetom.
Kad cu ribica sta je Tomina zelja onda mu rece:
"To je mnogo tesko cak i za mene to je zavrsena stvar tu ti zelju ne mogu ispuniti ajde daj nesto lakse".
Nije Tomi pravo kad je cuo ali kaze:
"Dobro ajde bar onda da SRS pobedi na izborima 21.januara"
Slusa ga ribica pa kaze:
"Daj tu mapu idi u pizdu maternu"
 
_Milanche_:
Bio Toma Nikolic kod svojih "nesvrstanih prijatelja" u poseti u Africi pa tamo naucio "nemusti jezik"-jezik zivotinja.Po povratku iz Afrike svrati u posetu svoj prijatelju Voji Kostunici da mu se pohvali sta je naucio.Sede oni tako piju kaficu kad pocne da cvrkuce Kostunicin papagaj.Cuje Toma Nikolic pa kaze:
"Papagaj je gladan Vojo".
"Kako znas?" sav zacudjen pita Kostunica?
"Pa sad mi rekao znas naucio sam "nemusti jezik" kad sam bio u Africi kod mojih "nesvrstanih" prijatelja.
Nahrani Voja papagaja kad nedugo zatim pocne da laje Kostunicin pas Zucko.
Cuje to Toma pa kaze:
"Vojo pusti psa napolje hoce da izadje u setnju".
Opet Kostunica sav zacudjen ne moze da veruje pa pita:
"Kako znas?"
"Pa kazem ti Vojo sad mi je rekao nacio sam "nemusti jezik" kad sam bio u Africi i sad razumem sve sta zivotinje kazu.
Pusti Voja papagaja napolje pa tako nastave da pricaju o vaznim temama ali nedugo zatim u sobu udje Kostunicina macka i pocne da mauce na sta Kostunica skoci i kaze Tomi:
"Laze kur*a nije nista bilo!"
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
_Milanche_:
Bio Toma Nikolic kod svojih "nesvrstanih prijatelja" u poseti u Africi pa tamo naucio "nemusti jezik"-jezik zivotinja.Po povratku iz Afrike svrati u posetu svoj prijatelju Voji Kostunici da mu se pohvali sta je naucio.Sede oni tako piju kaficu kad pocne da cvrkuce Kostunicin papagaj.Cuje Toma Nikolic pa kaze:
"Papagaj je gladan Vojo".
"Kako znas?" sav zacudjen pita Kostunica?
"Pa sad mi rekao znas naucio sam "nemusti jezik" kad sam bio u Africi kod mojih "nesvrstanih" prijatelja.
Nahrani Voja papagaja kad nedugo zatim pocne da laje Kostunicin pas Zucko.
Cuje to Toma pa kaze:
"Vojo pusti psa napolje hoce da izadje u setnju".
Opet Kostunica sav zacudjen ne moze da veruje pa pita:
"Kako znas?"
"Pa kazem ti Vojo sad mi je rekao nacio sam "nemusti jezik" kad sam bio u Africi i sad razumem sve sta zivotinje kazu.
Pusti Voja papagaja napolje pa tako nastave da pricaju o vaznim temama ali nedugo zatim u sobu udje Kostunicina macka i pocne da mauce na sta Kostunica skoci i kaze Tomi:
"Laze kur*a nije nista bilo!"

vrh! :D
 
Dosla Karla del Ponte u Beograd, pa Draskovic kao ministar IP odmah pojurio da joj zazeli dobrodoslicu.
A ona, onako sikteci, odmah ga napadne: "Ja kad god dodjem u ovu zemlju, vasa stampa me napadne kako sam uzasno muskobanjasta i kako uopste ne licim na zenu. Zamislite, evo sad su cak poceli da me nazivaju transvestitom!"
Vuk ce na to: "Ma nemojte da obracate paznju. Evo o mojoj Dani stalno pisu to isto, al' nju zabole qurac za te price."
 
Isao Kostunica ulicom kad ga iznenada napadne banda puzeva razbojnika. Posle nekog vremena, ministar Jocic ga pronadje svog rascupanog i potpuno opeljesenog.
Jocic onako ulizicki:" Sefe samo mi recite koliko ih je i gde su otisli, ima odmah sve policijske snage da posaljem u akciju"
A Voja ce: " Paaaa, znaaate kako, tesko je reci; sve se odigralo tako brzo......"
 
melbourne_times.jpg
 

Back
Top