PLAVUSE ILI CRNKE?

Jaaaaaaao odavno nije bilo:lol:
Meni je OK ako je prirodna plavusha,takava je kakva je ali ove shto se farbaju pa vidish zilion istih nijansi...to mi nekako ko hrana u meku-moz da bude uqusno ali plastichno i dosadno.
Crnke!
 
Ima nesto sa tom plavom kososm. ja sam prirodno smedja, zavisi od doba godine nekad svitlije, nekad tamnije. A farbam se u plavo jer mi stoji... Ali ne platinasto ili neku takvu defektnu boju. preko ljeta, kosa mi je prirodno zuta, pa sam u takvu neku boju je ofarbala i za ostatak godine.

Inace, mrzim sto to kazem, jer mi 80% znanih plavusica ide na nerv, ali muskarcima je ta boja kose definitivno privlacna. Podsvijesno simbolizuje njeznost, a muskarac, opet podsvijesno, to trazi zeni... Zato zene cesce vole tamnije muskarce. Obratite paznju i provalicete da su manekeni mahom tamni. To je muzevnije. Opet, podsvijesno.
 
mislim da je kad je u pitanju to koja boja lepše stoji ženama, suvišno generalizovati, mislim da svakoj ženi bilo koja boja kose ipak stoji drugačije nego ostalima, što zbog tena, očiju, obrva, garderobe koju obično nosi, što zbog karaktera, temperamenta,...
meni su najlepše žene na svetu Monika Beluči i Anđelina, ali i Mišel Fajfer (lepota koju nije lako prevazići, zaista) i Nikol Kidmen. Da im zamenite boje kose, izgubile bi na svom šarmu, sigurno. zato mislim da ipak ne treba generalizovati ;)
 
Naravno da se ne moze generalizovati. Vidjela sam negdje, kad pomenu Angelinu sa plavom kosom. Bzvz. Pretpostavljam da se muski dio ekipe ne bi zalio ni tako, ali to nije vise to.
Opet imas zena kojima i jedno i drugo dobro stoji.
Nema pravila, a meni toliko ide na zivac to sto muskarici u 80% slucajeva kazu PLAVUSE su bolje...
 
ata:
Sta mislite da li je tacno da su plavuse stvarno privlacnije i interesantnije muskarcima od crnki?
Mom bivsem decku=crnke ali mogu da prodju i plavuse
Mom sadasnjem decku=crnke a plavuse nemogu da prodju/ja sam bila drecavo crvena kad smo postali par :)/
Mom drugu1=svejedno samo da nisu isfolirane
Mom drugu2=plavuse
Mom drugu3=crvenokose

Neko moje misljenje je da plavuse uglavnom vise vole oni kojima je vise stalo do seha.
Ali to je sad vec stereotip tipa Pamela i njoj slicne.
Inace zanimljivo je da su crnke pogotovo one koje imaju problema sa maljavoscu sexualno veoma aktivnije i strastvenije.Jer je blagi visak testosterona aktivator zelje za seksom dok je estrogen ubija.
Moj deda=crnke runjavih nogu :)) iskustvo stoji iza ovoga :))

A sta mi vise volimo plavusane ili tamnije?

Ja volim crnokose.
 

Back
Top