Spijunaza!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Koliko ste spremni da spijunirate i uhodite partera/partnerku?

Inspirisala me naravno ona tema o liku koji trazi sex preko neta a devojka ga je provalila.

Ja mislim da bih ja bio spreman bas daleko da odem...:) Znaci ponekad bih se proseto da vidim da li je stvarno otisla tamo gde je rekla da jeste ili bih na neki drugi nacin proverio. Ne uvek, i svaki put, ali tako s vremena na vreme....

Onako, ako sam u prolazu pa sto da ne.... :)

Prekontrolisao bih ponekad gde ide na koje satjtove/forume, mozda je i kontaktirao na kvarno :mrgreen: da vidim sta ce reci...


Sve u svemu jos kada uzmem u obzir da sam video puno prevara u braku, ako se ikada ozenim mislim da je moja zena nayebala!!! :twisted:
 
Maslachak:
...bem li ga.... shto ne znash, to te ne boli.... neznjanje je blagosloveno... i tako to... ima tu vishe mudrih izreka....


PA pitanje je.....

Treba biti u poziciji, tj ne dozvoliti da budes u poziciji da te saznanje boli vise nego da ne znas.

E ali nekad je tesko ne vezati se...

Ja nekako vise volim da saznam, pa sada koga ce da zaboli vise.... :twisted:
 
Maslachak:
...znash kako...
...pre neki dan, zaboravim ja mob na gajbi...
...pojedem se ko mlad mesec 12 sati na poslu....
...al` sve se neshto mislim "ma nece on"....
...nece ****!
... sva sreca te sam sve inkriminishuce poruke izbrisala...
...evo, samo chekam kad ce da me fol prepadne na krstarici... :) onda sam tek nayebala... :)


Hahaha pa kada svrljas!!!


Ima nekoliko fazona za svrljanje. Npr ako imas srece pa ti je baterija pri kraju onda ga kao fol nazoves ;) i hop baterija se isprazni.

Pa recimo nemas upisan svalerov/svalerkin br telefona tako da svaku poruku mozes da kazes da je "greska" :neutral:

Ali svakako ako si u stalnoj vezi brisi vse poruke!!!



E da a ne brini za krstaricu necemo mu reci da smo se kresali :P:P
 
Maslachak:
...prvo... ne svrljam... verna sam ko ker...vuf, vuf!
... nego sam samo rechitija jedna, a on tripozan...
....kad sam doshla kuci, uopshte, iskulirala sam taj glas shto mi je u glavi vrishtao "idi proveri shta imash u tel!!"... prvi dobar potez.
...kad smo zakljuchili da mi je preturao po tel, onda sam se ja naljutila zato shto zna da to mrzim i ne dozvoljavam.... drugi dobar potez.
...krstarica is my sanctuary, krstarica is my blanket... ima ona stara izreka - ne seri tamo gde jedesh.... toliko o forumashkom kresu. :)


MA salio sam se.

Mada ja sam uvek otvoren za sex jer niakda ne znas gde te ceka sreca :) mozda i na krstarici! ;)

Ma dobro ako ne svrljas ;);) tako i treba ;);)!!

E dobre su ti skroz fore (ti imas bar 30 jel tako? :) samo su starije zne tako pametne).... Moracu da zapamtim! :)

Maslachak:
...e aleksej, el znash da si me ti u onoj LJiS sapunici, tema shto ju je postavila SumiTara, zdushno "uzimao" zgooza.... :) :)


Ubi me ako se secam... :shock:
 
...Aleksej, prijatelju, što manje znaš-manje te boli glava! Ako će se neke stvari desiti- ne može ih sprečiti ( možda samo odgoditi na kratko) nikakva špijunaža...Poslušaj iskusniju od sebe! ;) :wink:
 
Hmmm a sta mislite ako joj uteram strah u kosti? Mozda onda nece?? :)

Salim se, ja se uglavnom vodim time sto kaze Marina, ne opterecujem se mnogo, inace bih bio kao oni likovi sto zenu zivakju svakih 5 minuta (a ona se opet tandari sa strane...) pa dzabe.

Ali nekad bih mozda ipak malo ....
 
jest najbolje da cju da pratim nekog.... to mi je ono dno dna..... nikad.. al nikad nisam pogledala u nechiji tel..... i ne bih.... svakako ne sama..... a da namirishem neq od tih tvojih ideja, sutra bi ishao po otisak za protezu.....
skroz jadno.......
 
Aleksej_BASO:
Koliko ste spremni da spijunirate i uhodite partera/partnerku?

Uopšte nisam spremna. Više volim da živim u blaženom neznanju.
p010.gif
 
Ako treba da se sazna -saznace se.Zivot ume da raskrinka i najzyebanije i najzamrsenije situacije koje sam ne bi provalio ni za 500 godina.Samo ti se namesti a ti drzis vilicu da ti se ne otkine od zevanja i cudjenja.
 

Back
Top