ZASTO JE LINIJA 32 NAJGORA U GRADU?

Najgora linija u gradu je 31 - pise da ide na 3-4 minuta a ja se ne secam da sam bus ikad cekao manje od 15... U spicu idu na pola sata zbog ekstremne guzve u gradu, a uvece mi se par puta desi i 40 minuta da cekam i da se lagano raspadnem od hladnoce... Ista fora je i nocu - poslednji polazak sa Trga je u 2 i 10 iako skoro sve ostale linije imaju polaske do pola 4. Likovi sto voze nocni bus su bezobrazni do bola, kondukteri takodje tako da je dilema da li nocu ici peske ili busem koji btw. ide prosecnom brzinom 10 na sat (bez preterivanja)...
 
v.v.ilic:
32 (tridesetdvojka) je pre 20 godina išla na Dedinje do Ortopedske bolnice. Posle je zamenila 42 (četrdesetdvojka). Mislim da sada nema linije 32.
32 ide od vukovog spomenika do višnjice, a 32ekspres od trga republike do višnjice (ne ide vikendom).

što se tiče 31-ce, njegov intervalsa oba terminusa i broj vozila odgovara ideji od 3-4 minuta (ponekad čak i 2-3 - jedna je od linija sa najmanjim intervalom), međutim trasa je problematična, jer obuhvata slaviju, bulevar jna i autokomandu.povećanje broja vozila tu ne bi nimalo pomoglo.
 

Back
Top