Ruka je odlucila da me ostavi.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zanima me kako da produzim odnos.
Radi se o klasicnoj onaniji. Ali u zadnje vreme ruka je pocela pokazivati emocije prema kiti i trazi duzi odnos.
Pa me zanima da li neko zna kako produziti odnos masturbiranja.
Zao bi mi bilo izgubiti dugogodisnju ljubav. Mislim da bi skroz krahirao i kalirao.:-(
 
Copy_Cat:
aha, mislis toliko te pali da brzo svrsis a ruka bi htela da to traje duze? :-( a koliko se vec dugo zabavljate?

Pa ceo zivot. Prvi sex ili da kazem onanija (mada bas i nije to vise onanija, to je nesto ozbiljno, cim su pocele emocije) negde oko 6-te godine zivota. A ruka bi htela da to potraje. Ranije sam mislio da bas ne voli to dugotrajno trljanje a ustvari tako su i krenule emocije izmedju mene i nje. Mislio sam joj poklonit cvet, ali na to je bila drvena. Vodio sam je svugde, ali nista ne pomaze osim produzetka, a meni je to malo problem.
 
sinnke:
Zanima me kako da produzim odnos.
Radi se o klasicnoj onaniji. Ali u zadnje vreme ruka je pocela pokazivati emocije prema kiti i trazi duzi odnos.
Pa me zanima da li neko zna kako produziti odnos masturbiranja.
Zao bi mi bilo izgubiti dugogodisnju ljubav. Mislim da bi skroz krahirao i kalirao.:-(


Ma bezi od nje bre hoce da te navuce da se ozenis...!!!! ;)
 
minon:
...sinnke, a nisi nam rekao koja ruka je u pitanju, leva ili desna, missim mnogo je bitno...

...caoo kumo...

Ma uvek desna. Nisam nikad trebao upotrebiti levu. Kad je velika ljubav u pitanju dovoljno je samo da ga desna pipne i prskanje pocinje. Pojednostavljeno... samo ga desanka presvuce i gotovo.

Malo mi je grubo reci desanka... ipak se tu radi o emocijama. Moram naci neko drugo ime.
 
paradizo:
Jel ti SINKE stvarno onanises?

A sta cu drugo. Omlatim ga ko medo krusku i na spavanje.

Kad sam bio dete secam se da su roditelji mojim vrsnjacima pricali uspavanke da bi zaspali lakse, a meni je drkala kucna pomocnica... e kako je ta zena imala velike sise.
Sve je pocelo tako sto je ona meni krenula pricu o vuku i tri praseta, a ja kazem radje bi cuo onu kako crvenkapa drka picu dok nosi kotaricu.
 
sinnke:
Zanima me kako da produzim odnos.
Radi se o klasicnoj onaniji. Ali u zadnje vreme ruka je pocela pokazivati emocije prema kiti i trazi duzi odnos.
Pa me zanima da li neko zna kako produziti odnos masturbiranja.
Zao bi mi bilo izgubiti dugogodisnju ljubav. Mislim da bi skroz krahirao i kalirao.:-(
samo da se ne razvedete - pa te ona ili on napuste?! :lol:
 

Back
Top