Стара три акорда Ц Ф Г

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Г 17 се добро забавља на последњем скупу приказано јако музичко умеће,
ако је судити по томе и по приказаном за време свог министровања млађа врти 3 акорда.Али се сви око њега а и он при том добро забављају.
Има ли г 17 шансу да уђе у парламент,у ствари право питање је имали довољно гласача који имају интерес да г 17 + Милорад додиг уђу у парламент?
 
Ако Коштуњави буде премијер - не верујем да ће допустити да га Млађан опет уцењује са усташкињом ИДМ.......
п.с. Иначе, оно са свирањем и певањем му је била невиђена бламажа, која дилеја, бар да зна да пева, уопште нема слуха, разумем да је мало свирао али његова лудачка потреба да буде ЦЕНТАР - га је у овом случају потпуно покопала.
 
eremita:
Ако Коштуњави буде премијер - не верујем да ће допустити да га Млађан опет уцењује са усташкињом ИДМ.......

Срећа што више никада поменути ...никада неће више бити премијер али ће га зато сигурно госпа радовић убити ако јој узму фијакер па место премијера постане уклето
и најбоље је да то место укину и пребаце све надлежности на преседника пошто ће неко из СРС преузети исто .
 
MAXIMUS !:
Срећа што више никада поменути ...никада неће више бити премијер али ће га зато сигурно госпа радовић убити ако јој узму фијакер па место премијера постане уклето
и најбоље је да то место укину и пребаце све надлежности на преседника пошто ће неко из СРС преузети исто .

Пусти снови, максимусе.......ја не знам ШТА ЋЕ БИТИ, али знам да сви пророци после Христа, једу го*на......(да извиниш на изразу)...
 
eremita:
Пусти снови, максимусе.......ја не знам ШТА ЋЕ БИТИ, али знам да сви пророци после Христа, једу го*на......(да извиниш на изразу)...

Ти невидиш разлику између пророчанства и аналитике?
1.Поштујем Исуса Христа
2.Волим своју породицу
3.Браним своју отаџбину!
Србија је наша отаџбина бранимо је ! Молахаво зло је најгори избор.
 
_Milanche_:
Uci ce sigurno imace ministra finansija ali nece imati guvernera,njega ce imati DS (Goran Pitic)
G17+ bi mogao da ima jos jedno min isatrstvo reklano poljoprivrede ili zdravlja.

па да када је свима које је запослио обећао 7 пута веће плате,
па они којима је дао кредите па они које је илић проспустио за порез и остало
ја то и кажем имали 5% оних које је млађа задужио?Ако има онда он треба у затвор.
 
Ц Ф Г
Зову нас улице идемо на напоље ....
поздрав про Српско опредељеној омладини и студентима који посећују овај форум
нарочито про радикалној,легитимно право мењати све из основа док год не буде како треба! а не ЛЕГИЈА ТИЛНО !
 
MAXIMUS !:
Ти невидиш разлику између пророчанства и аналитике?
1.Поштујем Исуса Христа
2.Волим своју породицу
3.Браним своју отаџбину!
Србија је наша отаџбина бранимо је ! Молахаво зло је најгори избор.

Углавном се слажем са доста твојих ставова, али оно где смо потпуно супротстављени је Коштуница. Не разумем зашто га толико нападаш? А осим
тога ако тврдиш да је он НАЈГОРИ ИЗБОР - ниси нам открио ко је за тебе
НАЈБОЉИ ИЗБОР....тако да испада да критикујеш само ради критике. 8-)
 
eremita:
Углавном се слажем са доста твојих ставова, али оно где смо потпуно супротстављени је Коштуница. Не разумем зашто га толико нападаш? А осим
тога ако тврдиш да је он НАЈГОРИ ИЗБОР - ниси нам открио ко је за тебе
НАЈБОЉИ ИЗБОР....тако да испада да критикујеш само ради критике. 8-)

нападам га јер је кукавица,лажов и подмукли убица има још...али да се не понављам
А за мене је тренутно најбоље решење СРС,јер 5.октобра су завели квази демократску диктатуру и ништа, сада нека СРС мало .... па чемо видети,
не ваља млохави јер он ни тамо ни овамо оће каки неће каки и ...онда прол...
друго има најгора решпења на најбитнијим местима,погледај полицију,правосуђе а шатро демократа а када је његов национализам у питању сви већ знамо то је празна прича дао је и оно што им ђики неби дао никада, значи ...најгоре решење Коштуница!
 
MAXIMUS !:
нападам га јер је кукавица,лажов и подмукли убица има још...али да се не понављам
А за мене је тренутно најбоље решење СРС,јер 5.октобра су завели квази демократску диктатуру и ништа, сада нека СРС мало .... па чемо видети,
не ваља млохави јер он ни тамо ни овамо оће каки неће каки и ...онда прол...
друго има најгора решпења на најбитнијим местима,погледај полицију,правосуђе а шатро демократа а када је његов национализам у питању сви већ знамо то је празна прича дао је и оно што им ђики неби дао никада, значи ...најгоре решење Коштуница!

Јеси ли прочитао програм СРС-а ??? Они имају велики проблем са нестручним а веома амбициозним људима. 8-)
 
eremita:
Јеси ли прочитао програм СРС-а ??? Они имају велики проблем са нестручним а веома амбициозним људима. 8-)

ма нисам морам да признам,али мислим да имају часне намере да из основа измене
ситуацију,знам сигурно да ће лопове,тајкуне и другу гамад да потамане па нека следаће влада од 2011 витла остало.
А са људима ти је то свугде исти као и са програмом битна је намера
а СРС има углавном најчаснију намеру,мислим да би их и земље са традиционалном демократиом прихватиле сем оних у којима је глобалистичка власт.
 
MAXIMUS !:
ма нисам морам да признам,али мислим да имају часне намере да из основа измене
ситуацију,знам сигурно да ће лопове,тајкуне и другу гамад да потамане па нека следаће влада од 2011 витла остало.
А са људима ти је то свугде исти као и са програмом битна је намера
а СРС има углавном најчаснију намеру,мислим да би их и земље са традиционалном демократиом прихватиле сем оних у којима је глобалистичка власт.

Извини, али ово ти је детињасто, какве 'часне намере' - треба водити овај брод који тоне......ејјјјјјј........то уопште данас није једноставно, и КОГА ти видиш као лидера који би могао да представља Србију ??? Вучић такође нема 5 минута радног стажа као и Чеда Ј. ....... а Тома нема никакво знање из области ПРАВА или ЕКОНОМИЈЕ... Они су једино имали Шешеља који је доста образован - али и он рецимо не зна енглески језик.... а такође је доста лош у општем образовању.
 
eremita:
Извини, али ово ти је детињасто, какве 'часне намере' - треба водити овај брод који тоне......ејјјјјјј........то уопште данас није једноставно, и КОГА ти видиш као лидера који би могао да представља Србију ??? Вучић такође нема 5 минута радног стажа као и Чеда Ј. ....... а Тома нема никакво знање из области ПРАВА или ЕКОНОМИЈЕ... Они су једино имали Шешеља који је доста образован - али и он рецимо не зна енглески језик.... а такође је доста лош у општем образовању.

мислим да ДССтврди да је то вода за пиће и ако нам је дошла до грла,
Дај не зезај ДСС има само Поповића као колико толико ок човека,
СРС окупља доста познатих професора и стручњака из много различитих области,
СРС је најбоље решење када се све узме у обзир,поништити неправедну и сумљиву приватизацију,похапсити криминалце тајкуне,отерати олош из полиције,судства и администрације,ојачати одбрану,вратити Србију Српском народу једном речју ред РАД И ДИСЦИПЛИНА акада нам и то досади онда је после лако ...
 

Back
Top