Legija Cedi lupao cvrge

Chedo Kokardic

Primećen član
Banovan
Poruka
963
BEOGRAD - Famozni frizer koji je, prema tvrdnjama svedoka saradnika Dejana Milenkovića Bagzija, šišao članove "zemunskog klana" i ispred čijeg salona u "Hajatu" je navodno trebalo da bude ubijen Čedomir Jovanović, jeste Dejan Mišić, poznatiji kao Deki Frizer! U ekskluzivnoj ispovesti za Kurir Deki Frizer otkriva pikanterije o svojim mušterijama "zemuncima", koje, kako tvrdi, nije ni video ni šišao od ubistva premijera Zorana Đinđića.

O Bagziju, koji je i pokrenuo celu priču o njemu navodeći da je išao u Šilerovu da šiša pripadnike "zemunskog klana", Mišić nema lepih reči.
- "Gospodina" Bagzija nikad nisam sreo, jer u životu ne srećem miševe, već isključivo centarfore. Bagzi je jedna ****** i sisa! Bagzija nikad u životu nisam šišao, jer on nije ni imao pare za šišanje kod mene. Uostalom, nikad i nisam imao želju da šišam pušače k..čeva, jer je taj miš *****!

- On je klošar cinkaroš, a ja sam Dejan Mišić, frizer koji već 25 godina vrlo uspešno radi svoj posao. Bagzi je jedna cinkaroška ***** koju ne slušaju ni tata, ni mama, niti bilo ko. Ma, Bagzi je jedan nebitan lik. On je jedan mali miš, i tužna je ta država koja je uzela Bagzija za svog cinkaroša. On je jedna klošarčina koja pokušava da spase svoj život, a Legija je u pravu kad kaže da je Bagzijev život posle ovakvog svedočenja potpuno nebitan - oštar je Deki Frizer.

On negira da je "zemunce" šišao u Šilerovoj, ali kaže da jeste dvaput poslao svog radnika da sredi Dekijeve stare mušterije.
- Kod mene u radnju su dolazili Dušan Spasojević, Mile Luković Kum, Vlada Budala, braća Simović i Nino Konstantinović. Vlada Budala je jedan, mogu da kažem, veliki gospodin i šmeker. On u mojoj radnji nikad nije napravio nijedan eksces.

Čak nikada nije ni opsovao u mojoj radnji. Davao je najveći bakšiš radnicima, a prema damama koje su čekale red da se isfriziraju bio je toliko ljubazan da te žene nisu ni sanjale da je to Vlada Budala - priča Dejan Mišić.

Deki potvrđuje da je njegova mušterija bio i Čeda Jovanović.
- On je u moju radnju došao kada je imao jednu jaknu, jedne farmerke, jedne cipele
. Čeda je moj prijatelj i moj drug. Stojim iza njega kao druga i čoveka, ali ne i kao političara. I Milorad Ulemek Legija je moj drug, i to 20 godina. Naravno, i on se šišao kod mene.

- Jednom je Legija došao kod mene u salon, a Čeda je upravo završio šišanje. Legija mu je prišao i rekao: "A, ošišao si se?!" A onda mu je lupio čvrgu. Bilo je vrlo simpatično, to je bilo zezanje, kao kad se klinac u kraju ošiša pa mu svi lupe čvrgu - priča Deki.

On kaže da u njegovom salonu niko od mušterija, pa ni od onih iz "zemunskog klana", nikad nije napravio ni jedan jedini ružan gest. Ipak, priznaje Deki, u najboljem sećanju mu je ostao bivši komandant "crvenih beretki":
- Legija je moja ljubav, on je pravi Srbin i patriota. Ponosan sam što sam ga šišao. Kod mene se šišaju i najveći narko-dileri, ali i vodeći političari, vrhunski fudbaleri i košarkaši, kao i najbolje ribe u Beogradu. Ne postoji čovek u ovom gradu koji nije došao kod mene.

- Cela Srbija priča tu priču o ubistvu u "Hajatu", a niko ni da spomene da je Dejan Mišić jedan od najboljih frizera u Beogradu - zaključuje Mišić, čije su mušterije Milorad Vučelić, Nemanja Kolesar, Aleksandar Vučić, Zoran Janjušević, Mlađan Dinkić, Bajaga, Željko Samardžić, Aca Lukas, Ksenija Pajčin, Marina Živković, Romana i Džej, a nekada i pokojni srpski premijer Zoran Đinđić.
 
Исти је свима лупао чврге а ко се успротивио добио је куглу.
Садашњи режим је ЛЕГИЈАЛИСТИЧКИ ,а легију ко шиша,
вероватно исти овај кога помињеш јер се господин Легија више налази код куће него у хајат ЦЗ-у.
 
Ono sto je za mene bitno u ovom intervjuu jeste da je Ceda Siptar Jovanovic pre dolaska na vlast bio siromasan ko crkveni mis a danas nosi odela od par hiljada evra, vozi dzipove od 100.000 eura, letuje u najprestiznijim i najskupljim svetskim letovalistima a da nema JEDNOG DANA RADNOG STAZA

U svakoj normalnoj zemlji Ceda Siptar bi odavno bio uhapsen i zabranjeno bi mu bilo da se bavi politikom za sva vremena!
 
Chedo Kokardic:
U svakoj normalnoj zemlji Ceda Siptar bi odavno bio uhapsen i zabranjeno bi mu bilo da se bavi politikom za sva vremena!
pa evo..sad su patriJote i domacini na vlasti,cheda je drzavni neprijatelj broj jedan,svaki dan u medijima je novi poziv na linch..i sta je bilo? pa naravno nista,jer oni protiv chede nista ni nemaju,samo lazi,ogovaranja i podmetanja...
 
U svedskoj su bre 2 ministra dala ostavke i zabranjeno im je bavljenje politikom zato sto je jednom nadjeno da nije placao pre par godina TV pretplatu, a drugoj ministarki su nasli da je placala kucnu pomocnicu na ruke a ne preko racuna kako nalaze zakon!

A u Srbiji neki Ceda Siptar Jovanovic koji je pre dolaska na vlast imao jednu jaknu i jedne patike, sad kupuje restorane, pekare, vile, vozi skupocena auta i niko ne postavlja pitanje ODAKLE MU PARE ZA SVE TO
 
Chedo Kokardic:
U svedskoj su bre 2 ministra dala ostavke i zabranjeno im je bavljenje politikom zato sto je jednom nadjeno da nije placao pre par godina TV pretplatu, a drugoj ministarki su nasli da je placala kucnu pomocnicu na ruke a ne preko racuna kako nalaze zakon!

A u Srbiji neki Ceda Siptar Jovanovic koji je pre dolaska na vlast imao jednu jaknu i jedne patike, sad kupuje restorane, pekare, vile, vozi skupocena auta i niko ne postavlja pitanje ODAKLE MU PARE ZA SVE TO

A jel Toma Grobar kupio ona dva stana preko računa?:lol:
 
Predlažem da njegovo veličanstvo čedu balsamujemo, napunimo slamom i da ga zakucamo na mesto gde je ranije sedeo u parlamentu. Za njegove koalicione partnere predlažem da izvrše kolektivni suicid rasparavši sebi stomake ili da naprave isti efekat sa sečenjem qurtza, barem za one pripadnice lepšeg pola koje ga u koaliciji jedine imaju.
 
MAXIMUS !:
Ако ме лепо замолиш можда ти и кажем.
А што се тиче лупетања све је у знаку тога.
легија је асс кисер и как ловер него некакав јунак,слушај оца жи...

Pa evo lepo te molim, ajde dokaži tu svoju budalaštinu da je više kod kuće nego u zatvoru.
 
Chedo Kokardic:
U svedskoj su bre 2 ministra dala ostavke i zabranjeno im je bavljenje politikom zato sto je jednom nadjeno da nije placao pre par godina TV pretplatu, a drugoj ministarki su nasli da je placala kucnu pomocnicu na ruke a ne preko racuna kako nalaze zakon!
isto ko onomad kad aca vuchic nije placao struju... :grin:
 
DellBoy-011:
Pa evo lepo te molim, ajde dokaži tu svoju budalaštinu da je više kod kuće nego u zatvoru.
Пошто глумиш да имаш му.. онда отиђи до ватрогасног дома десно чим уђеш у скојевско насеље и сачекај понедељак јутро видећеш блинд 4-5 лимо.
Та дом односно његово двориште је повезано са комплексом ново саграђеног комплекса у коме је и кућа легионара пластичногкука стаклене памети.
И када би ти ја рекао да је он све време био у кући док су га тражили и да стварно постоји тај ходник све друго ти би наставио да ме вређаш,зато нећу да ти ништа више кажем ни да ме мучиш, јер ти слабо умеш да препознаш истину од лажи а и све што не знаш или не разумеш нападаш.
А да, нећемо заједно да одемо јер ја када буде пошао по њега више му нема вађења....ни резервног излаза ...
а резервна варијанта теби је петак вече између 3 и 4 х исте блин џипове можеш видети испред цз како изазе и одлазе ....
Задовољан ? а да ти се сада питаш одакле овај максим који лупа сме то да каже,
па сме јер има горих ствари од смрти,а то је живот у лажи...
Србија никада неће опростити милораду од оца хрвоја и мати Српскиње јер издао је Србију убио је више Срба од свих наших непријатеља.
 
MAXIMUS !:
Пошто глумиш да имаш му.. онда отиђи до ватрогасног дома десно чим уђеш у скојевско насеље и сачекај понедељак јутро видећеш блинд 4-5 лимо.
Та дом односно његово двориште је повезано са комплексом ново саграђеног комплекса у к0оме је и кућа гвоздекука стаклене памети.
И када би ти ја рекао да је он све време био у кући док су га тражили и да стварно постоји тај ходник све фругу ти би наставио да ме вређаш,зато нећу да ти ништа више кажем ни да ме мучиш јер ти слабо убеш да препознаш истину од лажи а и све што незнаш или не разумеш нападаш.
А да нећемо заједно да одемо јер ја када буде пошао по њега више му нема вађења.
а резервна варијанта ти је петак вече између 3 и 4 х исте блин џипове можеш видети испред цз како изазе и одлазе ....
Задовољан ? а да ти се сада приташ одакле овај максим који лупа сме то да каже,
па сме јер има горих ствари од смрти,а то је живот у лажи...

a da ti to lepo snimiš pa da se obogatiš, a?
I da prestaneš da smaraš po forumu8-)
Čim snimiš javiš mi se, ja te isplatim i prodam dalje.
Toje korektna ponuda.
 
DellBoy-011:
a da ti to lepo snimiš pa da se obogatiš, a?
I da prestaneš da smaraš po forumu8-)
Čim snimiš javiš mi se, ja te isplatim i prodam dalje.
Toje korektna ponuda.

је ли слинџо одакле знаш да нисам богат или одакле знаш да је мени идеал да се обогатим,оно што ја снимим је за хоророр филмове а ти се тога бојиш,питај оне у кафићу! Ја не тргујем оним што имам знам или могу, их бин ПАТРИОТА тешко да ти знаш смисао те речи,ти мислиш да је патриотизам продаја своје земње и сл.
Ти си ко месић два пута победио у 2 светском рату и ако сви знамо да си увек на погрешној страни као и он а као и вечина студената.
Ето 40 година прошлог века сте изазвали рат приклањајући се великој русији сада имате нову мајку америку ,а ја сам вам теслачио и једну и другу ...у врх педу.
Ево дел бој чувени трговче непокретностима за тебе,да ли возиш шкоду бг 732 467 са налепницом неке фирме,или ти имаш више налога са којих излазиш на овај форум.
када спроведемо попис требаће ти држављанство скојевац и немој да ме нервираш гледам торањ на ртс-у,можда после наставим са овим хуманитарним и добровољним радом.
 
Јесам ти се јавио или не?
Можда ти мислиш да је легија тај који лупа чврге?Што браниш смра..легију.
Или ти мислиш да свако ко другачије мисли од тебе мора да ћути!
Није тешко бити фин,мало џускаш по тастатури и готово чему емоције,ти ниси играч за напад,а ја сам одбрамбени играч тако да од неког већег сукоба нема ништа чак ни вербално.Сви сте сада ЛЕГИЈАЛИСТИ ,што га не пусте па да видиш без џокера колики је то јунак.Знам ја много већих и јачих људи од њега па не користе џокера и моћ на такав начин и против Српског народа а зарад своје личне зараде.
 
Chedo Kokardic:
BEOGRAD - Famozni frizer koji je, prema tvrdnjama svedoka saradnika Dejana Milenkovića Bagzija, šišao članove "zemunskog klana" i ispred čijeg salona u "Hajatu" je navodno trebalo da bude ubijen Čedomir Jovanović, jeste Dejan Mišić, poznatiji kao Deki Frizer! U ekskluzivnoj ispovesti za Kurir Deki Frizer otkriva pikanterije o svojim mušterijama "zemuncima", koje, kako tvrdi, nije ni video ni šišao od ubistva premijera Zorana Đinđića.

O Bagziju, koji je i pokrenuo celu priču o njemu navodeći da je išao u Šilerovu da šiša pripadnike "zemunskog klana", Mišić nema lepih reči.
- "Gospodina" Bagzija nikad nisam sreo, jer u životu ne srećem miševe, već isključivo centarfore. Bagzi je jedna ****** i sisa! Bagzija nikad u životu nisam šišao, jer on nije ni imao pare za šišanje kod mene. Uostalom, nikad i nisam imao želju da šišam pušače k..čeva, jer je taj miš *****!

- On je klošar cinkaroš, a ja sam Dejan Mišić, frizer koji već 25 godina vrlo uspešno radi svoj posao. Bagzi je jedna cinkaroška ***** koju ne slušaju ni tata, ni mama, niti bilo ko. Ma, Bagzi je jedan nebitan lik. On je jedan mali miš, i tužna je ta država koja je uzela Bagzija za svog cinkaroša. On je jedna klošarčina koja pokušava da spase svoj život, a Legija je u pravu kad kaže da je Bagzijev život posle ovakvog svedočenja potpuno nebitan - oštar je Deki Frizer.

On negira da je "zemunce" šišao u Šilerovoj, ali kaže da jeste dvaput poslao svog radnika da sredi Dekijeve stare mušterije.
- Kod mene u radnju su dolazili Dušan Spasojević, Mile Luković Kum, Vlada Budala, braća Simović i Nino Konstantinović. Vlada Budala je jedan, mogu da kažem, veliki gospodin i šmeker. On u mojoj radnji nikad nije napravio nijedan eksces.

Čak nikada nije ni opsovao u mojoj radnji. Davao je najveći bakšiš radnicima, a prema damama koje su čekale red da se isfriziraju bio je toliko ljubazan da te žene nisu ni sanjale da je to Vlada Budala - priča Dejan Mišić.

Deki potvrđuje da je njegova mušterija bio i Čeda Jovanović.
- On je u moju radnju došao kada je imao jednu jaknu, jedne farmerke, jedne cipele
. Čeda je moj prijatelj i moj drug. Stojim iza njega kao druga i čoveka, ali ne i kao političara. I Milorad Ulemek Legija je moj drug, i to 20 godina. Naravno, i on se šišao kod mene.

- Jednom je Legija došao kod mene u salon, a Čeda je upravo završio šišanje. Legija mu je prišao i rekao: "A, ošišao si se?!" A onda mu je lupio čvrgu. Bilo je vrlo simpatično, to je bilo zezanje, kao kad se klinac u kraju ošiša pa mu svi lupe čvrgu - priča Deki.

On kaže da u njegovom salonu niko od mušterija, pa ni od onih iz "zemunskog klana", nikad nije napravio ni jedan jedini ružan gest. Ipak, priznaje Deki, u najboljem sećanju mu je ostao bivši komandant "crvenih beretki":
- Legija je moja ljubav, on je pravi Srbin i patriota. Ponosan sam što sam ga šišao. Kod mene se šišaju i najveći narko-dileri, ali i vodeći političari, vrhunski fudbaleri i košarkaši, kao i najbolje ribe u Beogradu. Ne postoji čovek u ovom gradu koji nije došao kod mene.

- Cela Srbija priča tu priču o ubistvu u "Hajatu", a niko ni da spomene da je Dejan Mišić jedan od najboljih frizera u Beogradu - zaključuje Mišić, čije su mušterije Milorad Vučelić, Nemanja Kolesar, Aleksandar Vučić, Zoran Janjušević, Mlađan Dinkić, Bajaga, Željko Samardžić, Aca Lukas, Ksenija Pajčin, Marina Živković, Romana i Džej, a nekada i pokojni srpski premijer Zoran Đinđić.
Ma kakvi su to bolesnički tekstovi i koje su to gluposti da građanin Srbije čita takve gluposti. Da imam promil manje pameti, predložio bih takvo kažnjavanje, zbog narušavanja mentalnog i duhovnog stanja Srba.
Sad je merodavan frizet, sutra stolar, prekosutra uzgajivač pečurki....
 
Па шта мислиш ко га гура?(фризера)
Мисли фризер ако шиша легију код куће у ....да је легија бог.
Бог је један а легија ни не личи на њега СИГУРНО.
Коштуница је крив што такви ликови имају уплив у било какав други живот осим затворског,да је права и правде добио би НАРУКВИЦЕ А легија електричну столицу али он је ЛЕГИЈАЛИСТА,мада би било боље да легију пусте јер има сигурно ко ко би се позабавио њим...а фризер ће добити оно што пед...тражи к...у пед...
 
MAXIMUS !:
Ево дел бој чувени трговче непокретностима за тебе,да ли возиш шкоду бг 732 467 са налепницом неке фирме,или ти имаш више налога са којих излазиш на овај форум.
када спроведемо попис требаће ти држављанство скојевац и немој да ме нервираш гледам торањ на ртс-у,можда после наставим са овим хуманитарним и добровољним радом.

Tebi baš nije dobro:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top