Boki i Ceku

Yan:
Sta ti je ljudska glupost = Torrente-BG!
Слабо ти нешто иде математика ?
У једном посту пишеш Курир и радикали једно срце две глупости.
Торенте дефинитивно није радикал а дајеш исту једнакост. Ха, имао си кеца из математике, стално, јел ?
Па нема везе можда добро црташ ?! :D
 
Ако Б92 каже тако ... Да није пала и нека кинта у оној магли ? Мислим, Чеку онако дотури које милионче $ реТАрДИЋУ ?? Јес нам се председник потрудио у последње време ...
 
Lacibg:
Торенте дефинитивно није радикал

Upravo tako.Poznat je moj stav da bi pitanje svih politicara i njihovih drugara " biznismena" u Srbiji resio viseslojnim zakopavanjem istih u neku grobnicu. :)
U roku od mesec dana posle toga osetio bi se boljitak bolji nego ulaskom u 10 EU.
 
Tadić je na povratku iz Brisela zbog magle u Beogradu sleteo na aerodrom u Skoplju, dok je Čeku na putu iz SAD iz istih razloga umesto u Prištinu sleteo, takođe, u Skoplje.

Tadić i Čeku, spletom okolnosti, našli su se u dva susedna salona za visoke zvanice na skopskom aerodromu, da bi na inicijativu kosovskog premijera došlo i do kratkog susreta.

Posle pozdrava, Tadić je, pošto je čuo da Čeku dolazi iz SAD, primetio: "Vi se borite za nezavisnost, a mi smo protiv toga".

"I za vas bi to bilo bolje, da se rešite problema", uzvratio je Čeku.

"Pa, niste vi za nas problem", odreagovao je Tadić, na šta je Čeku rekao: "Kada imate problem odsecite ga".

"Vi to govorite kao vojnik, a ja govorim kao psiholog", konstatovao je Tadić na kraju neformalnog razgovora koji je trajao nekoliko minuta.
 
Lacibg:
Ал му "одбруси" реТа(р)дић ! Е, до мога ...
Ceku dao poklon Tadicu. :lol:
Tadic sav sretan. :lol:
tadici-haxhi1.jpg
 
filatelista:
Trebao mu je jebati milu majčicu, jesam li naučio :grin: :grin:
Браво ! Видиш да знаш. Бога ми си научио - свака част. :D :D :D

Видесте ли слику што је Самнта_ нађе ?! :D Свака част, ово морам да ставим у своју колекцију!
 
Lacibg:
Браво ! Видиш да знаш. Бога ми си научио - свака част. :D :D :D

Видесте ли слику што је Самнта_ нађе ?! :D Свака част, ово морам да ставим у своју колекцију!
Počinjem da razuem, ali i vežbam za ne daj Bože, pošto nam je Čeda Kokardić zagrmeo da "drhtimo izdajnici" pa ko velim da savladam retoriku za 22.narednog meseca
Iako malo verovatno, ali ko će ga znati,
Ali malo verovatno..
Valjda :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Posle pozdrava, Tadić je, pošto je čuo da Čeku dolazi iz SAD, primetio: "Vi se borite za nezavisnost, a mi smo protiv toga".

"I za vas bi to bilo bolje, da se rešite problema", uzvratio je Čeku.

"Pa, niste vi za nas problem", odreagovao je Tadić, na šta je Čeku rekao: "Kada imate problem odsecite ga".

"Vi to govorite kao vojnik, a ja govorim kao psiholog", konstatovao je Tadić na kraju neformalnog razgovora koji je trajao nekoliko minuta.
Баш као неки на Форуму.
 
Samanta_:
Tadić je na povratku iz Brisela zbog magle u Beogradu sleteo na aerodrom u Skoplju, dok je Čeku na putu iz SAD iz istih razloga umesto u Prištinu sleteo, takođe, u Skoplje.

Tadić i Čeku, spletom okolnosti, našli su se u dva susedna salona za visoke zvanice na skopskom aerodromu, da bi na inicijativu kosovskog premijera došlo i do kratkog susreta.

Posle pozdrava, Tadić je, pošto je čuo da Čeku dolazi iz SAD, primetio: "Vi se borite za nezavisnost, a mi smo protiv toga".

"I za vas bi to bilo bolje, da se rešite problema", uzvratio je Čeku.

"Pa, niste vi za nas problem", odreagovao je Tadić, na šta je Čeku rekao: "Kada imate problem odsecite ga".

"Vi to govorite kao vojnik, a ja govorim kao psiholog", konstatovao je Tadić na kraju neformalnog razgovora koji je trajao nekoliko minuta.


A ovo je iz?????
 
SRS: SRAMNO I NEODGOVORNO PONAŠANJE TADIĆA
Srpska radikalna stranka (SRS) ocenila je danas da je "sramno i neodgovorno" to što se predsednik Srbije Boris Tadić na skopskom aerodromu sreo sa premijerom Kosova Agimom Čekuom.


"Predsednik Srbije Boris Tadić time je pregazio ne samo elementarne moralne norme srpskog društva, već je pokazao da ne poštuje zakone Srbije koja je raspisala poternicu za kriminalcem i zločincem Agimom Čekuom", navodi se u saopštenju SRS.

Kako ocenjuje ta stranka, ponašanje predsednika Tadića "razara napore" Srbije da očuva Kosovo i Metohiju u svom sastavu.

Predsednik Srbije Boris Tadić i kosovski premijer Agim Čeku sreli su se juče slučajno na aerodromu "Petrovac" u Skoplju, pošto su avioni kojima su putovali bili prinuđeni da zbog guste magle u Beogradu i Prištini slete na skopski aerodorom.

Politički savetnik kosovskog premijera Arben Ćerenzi, koji je prisustvovao susretu, rekao je agenciji Beta da su se Tadić i Čeku slučajno sreli u VIP salonu aerodroma i da su razmenili nekoliko "kurtoaznih" reči.

Prema njegovim rečima, nije bilo ozbiljnijeg razgovora a susret je trajao oko pet minuta nakon čega je Tadić krenuo automobilom za Beograd a Čeku za Prištinu.
 
Ah taj svemoguci press. Prosto se odusevim tim novinama kad god ih vidim na trafici. Tako mastoviti naslovi. A ovu informaciju im je dojavila osoba bliska Borisu Tadicu.... ili su imali svoje ljude na skopskom aerodromu. Zar si zaista toliko................?
 

Back
Top