Eric Clapton

ja imam album koji ti treba i osim toga verovatno tonu stvari koje trazis. to je jako tesko naci ali ako svracas pored zvornika svrati u cd klub "digital soft" ima sve sto ti treba r'n'r, blues, jazz itd...
 
Hvala Dobros, imacu to u vidu, pa kad me put nanese svraticu. Ipak jedna molba ako znas njihov telefon pa da probam da se dogovorim da mi to posalju pouzecem.( daleko je sever Srbije,(Palic))
 
neznam dal je bila tema, mada se ja nesecam...
pa volite li ga? kazu za njega da je jedan od najboljih gitarista...slazete li se? sta mislite jel bolj kao solo izvodjac, ili u creamu? koje su vam omiljene pesme?
moje leila i bell bottom blues, posebno ova druga...
 
Dobro svira gitaru, ako se to moze nazvati samo dobrim... Ne slusam ga ovako, secam se nekoliko njegovih pesama koje sam davno cula... Naravno pesma Layla ce mi uvek ostati zapecacena u secanju... Na jednom rodjendanu je neko pustio tu pesmu do daske (ali bas bas)... Sledeceg trenutka zvucnici su bili u plamenu...
 
Alexandra9:
Bleak WinterFullMoon:
Alexandra9:
lepe pesme... imam negde napisanu strofu...

Beyond the door,
there' s peace I' m sure,
and I know there' ll be no more
tears in heaven...

ne znam dal znesh da je to pesma posvecena njegovom sinu koji je umro josh kao dete :?
znam... Ali pod pojmom ,,lepo'' se ne mora uvek podrazumevati srecno...

Pa nisam zato to spomenuo,nego chisto me je zanimalo da li znash...
 
Bleak WinterFullMoon:
Alexandra9:
Bleak WinterFullMoon:
Alexandra9:
lepe pesme... imam negde napisanu strofu...

Beyond the door,
there' s peace I' m sure,
and I know there' ll be no more
tears in heaven...

ne znam dal znesh da je to pesma posvecena njegovom sinu koji je umro josh kao dete :?
znam... Ali pod pojmom ,,lepo'' se ne mora uvek podrazumevati srecno...

Pa nisam zato to spomenuo,nego chisto me je zanimalo da li znash...
znam, pao je kroz prozor ili terasu, nisam sigurna... strasno svakako...
 

Back
Top