Potrebna pomoc!!!

Johnny Ramone

Primećen član
Poruka
987
Pozdrav!
Problem je sledeci.Instaliram igre npr.medal of honor(one stare),gta san andreas i jos neke onda ih startujem i pre nego sto se pojavi bilo sta(logo kompanije)pokaze mi onaj cuveni prozor "don`t send`.Znate na sta mislim.Ali nije onaj klasican vec manji.Sa leve strane imam da izaberem "debug"(valjda se tako pise) a sa desne "don`t send".
Sta god da izaberem izbacuje me na desktop.
Imam sledecu konfiguraciju:
AMD 2800+ 64 bita
768 ddr2 memorije
asus 6100 integrisana grafika
X9.0c
service pack 2
Da napomenem da mi radi Far Cry(odlicno) i Hitman blood money(koji secka)ali igra se pokrene.
Znate li u cemu bi mogao da bude problem?
 
Jel imas jos uvek FarCry na kompu? Ako ti radi FC a ove ostale ne,probaj da obrises sve igre i nepotrebne programe i onda probaj da udjes u igru......Ja sam imao slican problem i ovako sam ga resio.
 
lol coece tek sam sada procitao.... pa XP ne podrzava neke stare igre lol nadam se da nisam odgovorio prerano :( sry coece
@ *P*A*B*L*O* daj ne lupaj gluposti, nema veze sto naslov ne govori tacno kakva je pomoc potrebna, ja uopste ne znam sta ti time oces da kazes !?
 
Probaj ovo:

1. Skeniraj i ocisti komp od virusa sa Spyware Doctor 4 antivirusom, najbolji je.
2. Defragmentisi hard sa programom Diskeeper 10 Pro, komp ce ti raditi mnogo brze.

Meni se to desavalo sa nekoliko igara, ova fora mi je upalila. Imao sam 400 virusa
krezacz1.gif
 
E imam i ja jedno pitanje!!!!
Kada instaliram igru (npr.Rouge Trooper ili star trek Legalcy) i pocnem da igram restartuje mi se komp:(
U cemu je fora???
E da moja konfiguracija je:
256 mb-Rama
Intel celeron 2.02 ghz
ati radeon x700...
 
Што волим када сви предлажете формат о'ма :lol: Формат УВЕК треба да буде последње решење... Када схватите да немате драјвере за графичку, да сву ону музику треба копирати назад, сав онај омиљени софтвер инсталирати, а он се налази на хиљаду дискова.... а можда сте само требали да скенирате комп, и то је то...

Маркоца

Панда АнтиВирус 2007 је заиста најбољи, зато што има све(firewall, antispyware, antivirus, live net protection) плус налази све, плус "народна" верзија може да се ажурира :D :D :D
 

Back
Top