Domaca rakija...

inače ne, ali sa porodicom - da. čak ne moram ja da je pijem, nek je piju oni. meni je ionako prejako piće. ali, kad sam tu, a oni je piju i još ako nazdravljaju, sve se nekako premosti i budemo veseli i opušteni... i nekako osećamo da smo "naši"
 
Jeste, kaj C ya, ubedljivo. Eventualno krooshka, ali eventualno. Loze i shljive su dobre samo za improvizovanu dezinfekciju, ono kad treba preseci pupchanu vrpcu negde u bespucima oko Amazona ili Veternika.


santaqb4.gif
 
e stvarno loza i shljiva su super za dezinfekciju..... ja poshto imam astmu popijem malo kad imam gushenja..... e iste seqnde zaboravim na astmu... genijalna stvar ta loza.....
ponekad chisto iz zlobe ponudim goste egzotichnim picjem...... malo da im se kotrljaju eyeballs.....
kajsiju nisam nikad pila... ni krushq.... al sam pila vishnju.... sladunjavo onako..... kao sherry..... e al loza..... ochchchi da ti ispadnu ebote.... nekad.... nekad.. jaaako retko popijem chashu.. i to ono.... u srbiji kad sam za slave, sa'rane, dacje, ostala oqpljanja.....
 
Ma super je rakija... Samo nije baš super ako si alkos... Pivo alkosi bolje prolaze, generalno :)
Inače mamurluk je podnošljiv, a ne hvata podmuklo kao vinjak, recimo...

Mada i ne znam baš, sasvim retko je pijem.
 

Back
Top