DIVAC U SPS?

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Milutin Mrkonjić sa sportskim asovima Vladom Divcem i Svetlanom Kitić pregovara o tome da prihvate mesto na izbornoj listi socijalista

BEOGRAD - Novi potpredsednik SPS Milutin Mrkonjić otkrio je juče Kuriru da pregovara sa našim košarkašem Vladom Divcem i rukometašicom Svetlanom Kitić o tome da kao nestranačke ličnosti budu na na izbornoj listi SPS! Mrkonjić kaže da zbog toga nije prisustvovao koktelu koji je prekjuče u klubu "Koling" organizovan povodom izbora novog rukovodstva.

- Dogovorio sam se sa mojim drugovima iz partije da se na listi SPS nađu i neke nestranačke ličnosti. Oni su to uvažili i prekjuče sam razgovarao sa Divcem i Svetlanom o tome - kaže Mrkonjić. On tvrdi da je Kitićeva već prihvatila da bude na listi, a da Vlade još nije prelomio.

Kurir je juče pozvao Vlada Divca i on je potvrdio da je zaista razgovarao sa Mrkonjićem.
- Tačno je da smo razgovarali o tome onako kroz šalu, međutim mene politika u ovom trenutku ne interesuje - kaže Divac, dodajući da poštuje Mrkonjića zato što je svojevremeno učinio mnogo dobrih stvari za košarku.

Јел` да да би била фора?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/V-03-14122006.shtml
 
Enfroz2891.:
Divac je jajara..taj ide samo gde ima para,a SPS je trenutno prazan novchaniq.
Ko zna?
Mozda mu obecali Knjaza ako dodju na vlast....
Da da, secas li se kada se vozuckao sa Tadica?
Sta je tada reko, ja cu prvi da kritikujem Tadica ako ne ide kako je rekao.
Sad me samo zanima dali ce Divac da zine?
 
Alekasandar2:
Milutin Mrkonjić sa sportskim asovima Vladom Divcem i Svetlanom Kitić pregovara o tome da prihvate mesto na izbornoj listi socijalista

BEOGRAD - Novi potpredsednik SPS Milutin Mrkonjić otkrio je juče Kuriru da pregovara sa našim košarkašem Vladom Divcem i rukometašicom Svetlanom Kitić o tome da kao nestranačke ličnosti budu na na izbornoj listi SPS! Mrkonjić kaže da zbog toga nije prisustvovao koktelu koji je prekjuče u klubu "Koling" organizovan povodom izbora novog rukovodstva.

- Dogovorio sam se sa mojim drugovima iz partije da se na listi SPS nađu i neke nestranačke ličnosti. Oni su to uvažili i prekjuče sam razgovarao sa Divcem i Svetlanom o tome - kaže Mrkonjić. On tvrdi da je Kitićeva već prihvatila da bude na listi, a da Vlade još nije prelomio.

Kurir je juče pozvao Vlada Divca i on je potvrdio da je zaista razgovarao sa Mrkonjićem.
- Tačno je da smo razgovarali o tome onako kroz šalu, međutim mene politika u ovom trenutku ne interesuje - kaže Divac, dodajući da poštuje Mrkonjića zato što je svojevremeno učinio mnogo dobrih stvari za košarku.

Јел` да да би била фора?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/V-03-14122006.shtml
Dacic demantovao za Divca veceras na Super TV ali potvrdio za Cecu Kitic.
Inace najavio je i slogan za izbore "Srbijo glavu gore"
 
Enfroz2891.:
Divac je jajara..taj ide samo gde ima para..
Divac jeste jajara kako je samo zavuao kurvinu Sacrametno Kingsima i podgovorio Peju Stojakovica da ne potpise novi ugovor sa istima...Svako ko je odbio da oredje ili otisao iz Paetizana a da se pomenutom gospodinu to nije svidelo nije vise privirio u reprezentaciju i ako dalje...
 
Не знам да ли ће и ко помоћи СПС-у у изборној кампањи. У сваком случају желим им све најбоље. Поред СРС, једино они бескомпромисно не дају на национални интегритет. Мени је то довољно да ми буду симпатични. А кад почнете о "реалности" (свакојако продавање националних интереса) или о прошлости од '90-2000, очигледно не верујете да бисте као Срби живели само у кругу двојке. Ја сам и те како живео то време овде у Београду, у кругу двојке, тако да не морате да се трудите да ми објасните све њихове грешке. Било их је наравно али тешко је против толике силе. Ко што рече Лазар Хребељановић :"Ја не гледам против колике силе идем, него колику светињу браним."
 
Lacibg:
Не знам да ли ће и ко помоћи СПС-у у изборној кампањи. У сваком случају желим им све најбоље. Поред СРС, једино они бескомпромисно не дају на национални интегритет. Мени је то довољно да ми буду симпатични. А кад почнете о "реалности" (свакојако продавање националних интереса) или о прошлости од '90-2000, очигледно не верујете да бисте као Срби живели само у кругу двојке. Ја сам и те како живео то време овде у Београду, у кругу двојке, тако да не морате да се трудите да ми објасните све њихове грешке. Било их је наравно али тешко је против толике силе. Ко што рече Лазар Хребељановић :"Ја не гледам против колике силе идем, него колику светињу браним."[/QUOTE]
Problem je samo u tome sta je kome sveto.
Ovi,koje ti poredis sa Lazarem,smtrali su svoj opstanak na vlasti najvecom svetinjom,a koristeci tu floskulu unistili su mnogo toga svetog i mnogo sveta,zarad licnih interesa i ni zbog cega drugog.
Sto se tice Divca,sumnjam da bi on mogao u SPS,jer ta nestajuca stranka nije vise atraktivna,bas zbog te cinjenice,a ima i bez njih dosta partija,koje mu mogu mnogo vise ponuditi.
I da odgovorim postavljacu teme-Ne,ne bi bila fora. :roll:
 
Lacibg:
Не знам да ли ће и ко помоћи СПС-у у изборној кампањи. У сваком случају желим им све најбоље. Поред СРС, једино они бескомпромисно не дају на национални интегритет. Мени је то довољно да ми буду симпатични. А кад почнете о "реалности" (свакојако продавање националних интереса) или о прошлости од '90-2000, очигледно не верујете да бисте као Срби живели само у кругу двојке. Ја сам и те како живео то време овде у Београду, у кругу двојке, тако да не морате да се трудите да ми објасните све њихове грешке. Било их је наравно али тешко је против толике силе. Ко што рече Лазар Хребељановић :"Ја не гледам против колике силе идем, него колику светињу браним."
Taaakkkooo jeeeee !!!!!!
CARE LAZO,CARE LAZO
NISI IMO' SRECE
DA SE SLOBO,DA SE SLOBO
POKRAJ TEBE SECE !!!
 
svetolik trpkovic:
Oces mi tvoj krevet preporuciti? Ako budem kad isao nazvacu te da mi pokazes sve fore za opstanak i snalazenje u toj ustanovi :D
Како да не, колега. Наравно да ћу учинити све за ваш пријатан боравак. :D
 
Ја сам јуче видио да је Зоран Цвијановић уз ДС и поштујем што човјек има своје ставове и може јавно да их изложи, тако да у мојим очима није изгубио лични кредибилитет, али ми се гаде они који дођу на страначке скупове ради сопственог интереса, сликају се и оду.
 

Back
Top