Bosanski humor...No1... u svetu...

Iron man

Zainteresovan član
Poruka
208
Pre izvesnog vremna sam trazio neshto na netu, tachnije neshto u vezi rock grupe Led Zeppelin. Kao i uvek, kada trazite preko Google-a naletite na nesto "neocekivano".......

U pitanju je post na blog sajtu jednog lika iz Bosne koji se online predstavlja kao Corto Maltese... Uglavnom, pricha je duhovita.....i osetio sam potrebu da to postujem ovde...

Hips don’t lie (MPHI- The Final Chapter)


…Vozim ja prema Bukoviku Lada skakuće, Robert Plant pjevuši, Džimi Pejdž vadi dušu svom Les Polu, ma idila prava. Moj drug, vidno iznerviran što mu ne prepuštam volan reče: “Stani, piša mi se!” “E dobro si, mog’o bih i ja bacit dobar piš!” Stadoh na sred livade na kojoj je paslo stado krava. Otkopčah dugmad, na svojim farmekama tradicionalnog kroja i krenuh da se olakšam. Njegove trofrtaljke su imale neki pravo glup šlic, tako da ih je morao spustiti na pola kukova u svrhu pražnjnja mjehura. Žuborio sam, ne skidajući pogled sa mog nezadovoljnog prijatelja. Slutio sam da mu namjere nisu časne. I naravno, on se iznenada, misleći da mi je pažnja popustila, okrenuo i potrčao prema automobilu, pokušavajući da se dokopa vozačkog sjedišta. Bio sam pripravan za tu mogućnost, te sam pojurio za njim, ne gubeći vrijeme na trivijalne detalje kao što je zakopčavanje šlica Muuuuuu! Krava koja je stajala tačno preko preko puta, posmatrala je sljedeću scenu: Prvi polunabildani frajer, u majici bez rukava i otkopčanog šlica je s leđa s obje ruke snažno uhvatio oko struka drugog polunabildanog frajera koji je bio u u majici bez rukava i poluspuštenim trofrtaljkama. Uhvaćen se držao za vrata i štok bijele Lade Nive, te pružao otpor vukući na drugu stranu. Sve se to pretvorilo u skladni ritmički pokret naprijed- nazad od kojeg se terensko vozilo treslo k’o Agadir. Zvučna pratnja je bilo dahtanje i dijalog: “Pederu, mene si misli navuć’!” “Šupčino, obeć’o si da ćeš meni prvom dati!” “To boli, grubijanu!” Nakon, otprilike, pet minuta smo se toliko umorili da nije bilo druge nego da svršimo... svađu. Krava nije pokazivala znake da joj je navedena scena sablazna ili na bilo koji drugi način ineresantna pa ne biste trebali ni vi. Znam da vas jako zanima sljedeće: Kako je Cortva ćuna reagovala na to silno cimanje, stiskanje i navlačenje? To pitanje me dovodi u krajnje nezgodnu situaciju Ako kažem da je reagovala biće: "Ua Corto, pederu!" Ako kažem da nije reagovala: "He, he! Cortu se ne diže!" Zbog toga mislim da je ovo pravi trenutak da se priča privede srećnom završetku: Fotografija, snimljena par dana kasnije, na skoro istom mjestu, prikazuje druga kraj moje bivše Lade Nive, u zagrljaju njegove tadašnje djevojke, a sadašnje supruge. Časni sude, to bi bilo sve što ja imam da kažem na ovu temu.
Corto Maltese
http://CortoMaltese.blogger.ba
22/09/2006 14:10

Eto Zeppelini se sasvim sluchajno pojavishe u ovoj prichi :)...

Comments???
 

Back
Top