Стратфор: СРС осваја 45%

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Како Стратфор, иначе не неклоњен Србији тврди, радикали би освојили 45% гласова, а прозападне странке 55% али би то могло да спадне под статистичку грешку, па победу радикала не треба олако отписати:

http://www.stratfor.com/products/premium/read_article.php?id=281962
 
_Milanche_:
opalo je znaci pre neki da je bilo 48%
Kad radikali osvoje preko 40% ja cu se skinuti go i trecati preko terazija...
a na dupetu cu ispisati
POZDRAV SVIMA
SA FORUMA KRSTARICE
_MILANCHE_

Ниси ваљда луд?! Па јуриће те Кораћ!!! Ваљда си бржи од њега... Осим ако, баш, желиш да те стигне...
a055.gif
 
ГЕНЕРАЛ НЕДИЋ:
Ниси ваљда луд?! Па јуриће те Кораћ!!! Ваљда си бржи од њега... Осим ако, баш, желиш да те стигне...
a055.gif
To cu ostaviti vama patriJotama :-)
Zar ne znas da procentualno ima vise homosekusalaca medju aktivistama denicarskih partja nego medju levicarima koji se zalazu za prava istih?
Mnogi koji nose homoseksualizam latentno u sebi se protiv toga bore tako sto mu se "suprotstavljaju".
Onaj ko sa tim nema problem mnogo lakse moze da prihvati nekog ko je homoseksualac nego onaj ko nema "cistu savest" ali to potiskuje.
 
_Milanche_:
To cu ostaviti vama patriJotama :-)
Zar ne znas da procentualno ima vise homosekusalaca medju aktivistama denicarskih partja nego medju levicarima koji se zalazu za prava istih?
Mnogi koji nose homoseksualizam latentno u sebi se protiv toga bore tako sto mu se "suprotstavljaju".
Onaj ko sa tim nema problem mnogo lakse moze da prihvati nekog ko je homoseksualac nego onaj ko nema "cistu savest" ali to potiskuje.

Значи имаш педере и оне који не воле педера, а у ствари су и они педери, а то значи сви у Србији су педери?

Хмммм.. како је лепо бити у мозгу Лебрала!

јагшемаш Казакхстан!
 
Alekasandar2:
Значи имаш педере и оне који не воле педера, а у ствари су и они педери, а то значи сви у Србији су педери?

Хмммм.. како је лепо бити у мозгу Лебрала!

јагшемаш Казакхстан!
Pa je si citao sta sam napisao?
Imas one koji su ****** a prave se da ne vole da bi se oprali pred sobom a i da se "vlasi ne sete".
Nisam to ja i moj "liberalni mozak" izmislio to je psihologija dokazala.
I nije to samo u "oblasti" homoseksualizma nego je to sira pojava i u drugim stvarima.
Ne znam kako ne znas za tu vrstu odbrambenog mehanizma?
 
_Milanche_:
Pa je si citao sta sam napisao?
Imas one koji su ****** a prave se da ne vole da bi se oprali pred sobom a i da se "vlasi ne sete".
Nisam to ja i moj "liberalni mozak" izmislio to je psihologija dokazala.
I nije to samo u "oblasti" homoseksualizma nego je to sira pojava i u drugim stvarima.
Ne znam kako ne znas za tu vrstu odbrambenog mehanizma?

Знаш како мантрају амери када се наћу у твом стању:

Imagine clear blue ocean, imagine cleare blue ocean, imagine cleare blue ocean....
 
Alekasandar2:
Знаш како мантрају амери када се наћу у твом стању:

Imagine clear blue ocean, imagine cleare blue ocean, imagine cleare blue ocean....
dobro aleksandre ali pre nego sto napises jos neki besmisleni post ima zanimljvih knjiga iz psihologije pa mozes o tome da se imformises i bas da procitas ponesto o takvoj vrsti odbrambenog mehanizma...ili naravno mislis da nema potrebe da vi radikali sve najbolje znate ***** nauku :-)
 
_Milanche_:
opalo je znaci pre neki da je bilo 48%
Kad radikali osvoje preko 40% ja cu se skinuti go i trecati preko terazija...
a na dupetu cu ispisati
POZDRAV SVIMA
SA FORUMA KRSTARICE
_MILANCHE_


Ovde je rekord tvoga obecanja...Posto bi se to veoma lako moglo desiti ajde polako u prodavnicu i kupi sebi marker! :lol:

PS. Dok budes trcao po Terazijama nadji nekog da te uslika pa da se svi uvjerimo. :lol:
 
_Milanche_:
recimo mnogi americki rasisti su bas bili ljudi koji su imali neki mali deo crnakce krvi ili Hitler koji je i sam vrlo verovatno bio 1/4 jevrejin je bas pokazivao izrazitu netrpeljivost prema istima iako je bio svestan svog porekla...bas iz istog razloga....


:roll: Hitler nije imao Jevreja u familiji, bar ne u blizoj familiji i nikad ga nije mucilo nesto slicno. Jednostavno je bio razocaran nakon Prvog Svjetskog Rata a onda se samo upecao na mamac antisemitizma koji je bio vec tradicija u Evropi a onda je njegova narav, bolest a kasnije i kljukanje raznim koktelima ljekova dovelo do Holokausta.
 
Ма бре Миланче, спреми се полако да трчиш преко теразија, а ми ћемо сви да се поређамо са стране и да те бодримо. Само пази ако се скинеш го да се случајно не сагињеш, јер ће одмах иза тебе бити Кораћ који воли дечаке
 

Back
Top