Sta mislite o gay i lezbo opredeljenju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
minna-:
nemam nishta protiv...ali ni za......mislim da takvo neshto uopshte nije skroz ~normalno~....
A sto to ne bi bilo normalno? Ko zapravo odredjuje sta je normalno? Vecina? Zar vecina mora biti uvek u pravu?
Nervira me kad neko takodje kaze da je to "neprirodno".. Iz nekog razloga priroda je udesila da se pojava homosexualizma javlja i kod ostalih zivotinja npr. majmuna, lavova, zirafa itd.., ko mi ne veruje neka gleda malo National Geographic!
Postoje ljudi koji su predodredjeni da budu gay, nije to do vaspitanja ili cega vec..postoji dosta naucnih studija koje se bave tim pitanjem!
Dakle, nemam nista protiv njih... jbg, to je kao da mrzim nekog na osnovu rasnih ili verskih karakteristika.. pa nisu ljudi krivi sto se radjaju kao crni,beli i sto zive u sredini za koju je karakteristicna odredjena vera...
A sto se tice onih gay wannabes, trendista, to mi je vec malo preterano... al' opet, ne smetaju mi nesto posebno!
 
BISEKSUALNOST I HOMOSEKSUALNOST NISU NI IZBOR NI BOLEST.kada će svi homofobični ljudi shvatiti da se neki čovek jednostavno-usled hormonsog poremećaja-rodi sa telom muškarca i mozgom žene!!!! i obrnuto-žensko telo-muški mozak! nemam snage više da objašnjavam,već dugo se borim za prava lezbejki i pedera iako sam heteroseksualka,ali svi ovi krete#i nikako da ukapiraju poentu.ljudi,koga zanima,postoji jedna jako lepa knjiga u kojoj je sve to lepo objašnjeno. alen i barbara piz-zašto muškarci ne slušaju i žene ne tumače mape
 
Исто тако постоји књига која објашњава зашто је то болест... мислим свако нормалан би и слушајући тебе када кажеш да је то ''хормонски поремећај'' схватио да је то болест...
 
Shinoda:
A sto to ne bi bilo normalno? Ko zapravo odredjuje sta je normalno? Vecina? Zar vecina mora biti uvek u pravu?
Nervira me kad neko takodje kaze da je to "neprirodno".. Iz nekog razloga priroda je udesila da se pojava homosexualizma javlja i kod ostalih zivotinja npr. majmuna, lavova, zirafa itd.., ko mi ne veruje neka gleda malo National Geographic!
Postoje ljudi koji su predodredjeni da budu gay, nije to do vaspitanja ili cega vec..postoji dosta naucnih studija koje se bave tim pitanjem!
Dakle, nemam nista protiv njih... jbg, to je kao da mrzim nekog na osnovu rasnih ili verskih karakteristika.. pa nisu ljudi krivi sto se radjaju kao crni,beli i sto zive u sredini za koju je karakteristicna odredjena vera...
A sto se tice onih gay wannabes, trendista, to mi je vec malo preterano... al' opet, ne smetaju mi nesto posebno!
prvi i jedini muskarac,naglasavam MUSKARAC koji je ovako nesto rekao :***************
 
imala sam dosta prilike da upoznam puno gay ljudi,neki su mi nekad bili i jedni od naj prijatelja....e sad...onaj ko bude imao prilike da ih upozna a da prethodno i sazna nacin na koji su postali to sto jesu,e onda ce shvatiti da su oni potpuno normalni...naravno uvek postoje izuzeci,ali zar nije tako i kod nas strejt ljudi,a?a ako ste primetili najvise zene podrzavaju njih,retko kad ovi MACHO MEN MUSKARCI...dajte bre uklonite tu homofobicnost i pruzite im sansu.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top