Fox crime

pirat_w

Zainteresovan član
Poruka
446
Gledam ga i uopste nije lose, samo su serije krimi sadrzine i ima i odlicnih uz red i zakon gledam John doe i Kodzaka. Mada je moj favorit Murder she wrote.

Sta vi mislite o ovom kanalu?

v.
 
Serije su starije sa razlogom.
I Italijanska verzija je krenula tako pa sad daju najnovije stvari.

Ide se od starog ka novom. Daju ono najstarije pa kad to ispucaju krecu ka novijim i novijim serijama. Zaboravljate da serije ne mogu da imaju vise od 100 - 200 epizoda a daje se nekoliko serija svaki dan. Racunica je jasna zasto idu tako postepeno. Da bi sve doslo na red.
 
OBOZAVAM TAJ KANAL!!!!
Bilo bi lepo kada bi oni poceli da pustaju Prison Break...al' dobro,sta je tu je...

Obozavam John Doe!
Naravno tu su i Dexter i Largo...

I volim onu emisiju sa Henrijem Li-forenzicari,al zaboravila sam naziv emisije....iliti serije...
 
Trace evidence.

Uskoro će krenuti nove sezone NYPD blue, Murder she wrote, Red i zakon zločinačke namere, Largo druga sezona, Kyle XY 2 sezona, Regenesis 2 sezona, Practice 5 sezona, Numb3rs, Colombo i to je ono što znam za sada. Ako doznam još nešto javiću....

v.
 
pirat_w:
Trace evidence.

Uskoro će krenuti nove sezone NYPD blue, Murder she wrote, Red i zakon zločinačke namere, Largo druga sezona, Kyle XY 2 sezona, Regenesis 2 sezona, Practice 5 sezona, Numb3rs, Colombo i to je ono što znam za sada. Ako doznam još nešto javiću....

v.

da to...
HVALA!

Usput to su sjajne vesti!!!!!

nove sezone!!!! :D :D :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top