ODBOJKA

Nikola Grbic se bori za prvi skudeto u italijanskoj ligi sa svojom Koprom Pjacencom!!!Bice tesko sa Sislijem,ipak je to najbolji klub u Italiji!!!Puno srece Nikoli,valjda ce biti cetvrta sreca!!!! :lol: :razz: :lol: :roll:
piacenzagu0.jpg

nikolagrbicpg7.jpg
 
Nasi odbojkasi putuju u Italiju na kontrolne utakmice!!!!Pripreme idu dobro,videcemo sta ce biti!!!!
Sta mislite kako cemo proci u Svetskoj ligi?Imamo li sanse za finalni turnir?????
 
Joj,bas sam nervozna jos samo jedan dan do pocetka SVETSKE LIGE!!!!Nama bas nesto sreca nije naklonjena,vec imamo mnogo povreda,Geric,Bojovic,Mitrovic....Ali neka to bude samo los pocetak,mi moramo da budemo pozitivni....Ove godine su nam jako male sanse da udjemo na finalni turnir,ali ja se ipak nadam!!!!!!!!!!!!!

A VI?Sta mislite? :roll:

Ljudi sutra pocinje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz: :lol: :razz:
 
Pozdrav.
Pošto sam dugogodišnji član jednog od odbojkaških klubova u Sremu želim da vam predstavim napredak Prvog Tempa u Vojvođanskim ligama.

www.prvitempo.org.yu <<<< Ovo je sajt na kojem možete pronaći sve o ovom klubu.
Ukoliko imate još neko pitanje slobodno pošaljite e-mail na sms_hajduk@yahoo.com ili SMS na 062/393-713

Ovim putem takođe želim da pozovem sve one koji mogu na bilo koji način da pomognu naš klub, novčano ili materijalno da se obrate na gore navedenu e-mail adresu ili telefon.

Nadam se da ćete videti da je ovo jedan od klubova u razvoju i da je svaka vaša pomoć preko potrebna ali i pametno uložena.
 
Svaka cast vasem klubu,imate dosta clanova.Samo napred u nove pobede!!! :lol: ;-)
PS.Imate sajt koji ni nase najbolje ekipe u zemlji nemaju!!!!Svaka cast!!!Veliki pozdrav!!! :lol: :razz: :lol:
 
Hvala :D sajt smo zajedno radili moj trener i ja i malo nam je pomogao jedan drug (oko postavke i tako toga)

BTW gde ti igras? odakle si?
ako je bilo negde pre onda sam sigurno preskocio u citanju :D
 
Idemo na Kubance!!!Bice tesko opet bez Miljkovica,ali ce bar tu biti Gera!!!!!!!!!!
Idemo na nove pobede!!!!
Subota i nedelja u 2.40h ujutru po nasem vremenu!!!!
 
slazem se koleginice :D takodje pozivam sve one koji hoce da igraju Beach-valley da mi se jave na 062/393-713 mi imamo par turnira preko leta u Sremskoj Mitrovici pa ako je neko tu blizu moze da ucestvuje
 

Back
Top