U prevozu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

spirittt

Zainteresovan član
Poruka
243
Da li startovati ribe u prevozu pitanje je sada? Mnogo dobrih riba vozi GSP..

U poslednje vreme misljenja sam da ih treba startovati ali jos se ne odlucujem za taj korak...

Sta vi mislite`?
 
pa na tebi je da probash nekoga da startujesh ...ako popushish ne tuguj ... docice drugi autobus , trolejbus, tramvaj .....

Mene je jednom prilikom u busu devojka uhvatila za kitu ... posle toga se ona i drugarica odvalile od smeha ... sigurno su se kladile ... posto je meni 12cm u hladnoj vodi nisam se obrukao ... ali sve je ludo u zadnje vreme ....

E josh jedna prica ... ortak i ja krenuli do Bloka 70 autobusom ... i gledamo kako neki lik guzi preko pantalona jednu devojku .... naravno odmah smo provalili da se ne poznaju ... ona bezi po celom busu ,a on je lovi i guzi :)))))) to je cist primer pichkopacenika .....

Prica br.3 ... ortak ide 18icom i starija gospodja krene da mu mesha guzovima po kiti .... on se izgubio i ostao bez teksta ...kaze mu gospodja ...ja silazim na sledecoj ...medjutim on se usrao jer nije znao sta ga ceka kad izadje .....

Prica br.4 ... jedan moj ortak iz Zemuna je smuvao devojku u busu .... ustupio joj mesto da sedne ... tu su malo caskali i evo vec su zajedno nekih 5 godina...


Savet ..vozite se GSPom i mozda bash nadjete pravu ljubav :))))

Izvinjavam se ako sam kenjao ...imajte razumevanja ustao sam u 5h jutros :)))

U potpisu
sexoman
Nicky
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top