CALL of DUTY

C

charli

Gost
Igram je u singlu negde sam oko 18 epizode u rusiji u kuci pavlova, (4 nivo kao veteran), unistim sve tenkove ali sta dalje, nemaca ko pleve a krug na kompasu nestao, pobijem gomilu ali me na kraju srede,probao sam 50 puta. DALI NEKO ZNA STA MI VALJA CINITI? HVALA NA TRUDU!!!
 
Jesi primetio mozda neki sat sto odbrojava dok pojacanje nestigne? Meni je pomoglo mesto na 4 spratu iznad stepenica, za Harder nivo tezine, dok za Vetaran malo u lezecem polozaju kod kade, nedaleko od istih stepenica (dok ne padne granata sto je otprilike 2 min pre isteka) i onda se snalazi sam. Mozes da probati sa pretrcavanjem na drugi kraj zgrade. :wink:
 
Kojim redom se unistavaju tenkovi? Jednom sam prosao , pokusao opet ali ne moze, ili nema novog tenka ili ima 2,izgleda da sve zavisi od redosleda unistavanja tenkova? Ako neko zna neka mi kaze! HVALA
 
otidji i nadji se sa svojima na 4 spratu mislim, da vno sam je p[rosao pa se vise ne sjecam, u svakom slucaju ovo je izuzetna igra ali se neces nesto puno naigrati, kratka je. barem za moj ukus.
 

Back
Top