fenomen zvani HIMEN!!!

Uspavana Lepotica24

Zainteresovan član
Poruka
151
Pre par dana sam pricala sa jednim deckom, momak je koll lik sto bi rekli u fazonu mlad uspesan pun love, dobar auto fensi mesta, drustvo sve na nivou! I tako pricamo mi i on mene ubedjuje kako treba da zivim punim plucima da se zezam menjam frajere i tako to, ja ga sa te teme kulturno presaltam na lubav i pazite sta mi decko isprica!!! Kao samo jednom je voleo pre nekih tri cetiri godine i kaze kada se tad nije ozenio nikada nece, pitam ga sta se desilo i kaze ovako: pa mnogo sam je voleo to je strasno bilo zabavljali smo se tri godine i hteo sam da je ozenim dugo sam se lomio ali nisam mogao da prebolim to sto nije nevina i sto joj nisam bio prvi, mnogo me je bolelo i nisam mogao preci preko toga! Nasla sam se u cudu pa sta bi sa onom pricom, provodi se menjaj frajere nemoj da si tako stegnuta!!! Da li je to fenomen zvani BALKANAC ajde momci da vas cujemo!!!!
 
E da zaboravila sam da dodam bas sam bila zbunjena i pod utiskom te price (jer stacarno od tog momka nisam tako nesto ocekivala) i ispricam jednoj udatoj drugarici i pazi sta mi ona kaze "meni Milos to stalno prebacuje i kaze da nikada nece moci da mi oprosti i da ga to puno boli" jos vise sokirana ispricam to drugoj drugarici i ona mi kaze da njen brat zbog toga ne zeni svoju devojku i da se uvek svadjaju zbog toga kada god se napije (to nisam mogla da ocekujem ni od ove dvojice)!!!
 
SIVEEE LUBANJE SILOOOM :D

heman1it4.jpg
 
Ha mislim šta reći na ovo :roll: momci uvek prave razliku između nazovi "kres" varijanti i onda kad treba da se osnuje porodica 8-) pogotovo u seoskim sredinama je to izraženo(jer vidim da su žene te koje sve znaju ko,gde,kad skim i zašto) :roll:
 
Salu na stranu.Prica tog tipa ,a i mnogih drugih kao sto je on, prilicno je trula.Neka trazi on takvu mozda i nadje.Ko zna?Mada ja licno mislim da je to nemoguce.E sad zasto?Prosto!Svaka zena,bar koliko je meni poznato,sanja (sem mozda onih beznadezno frigidnih).A snovi mogu biti i sadasnji,a mogu se i ostvariti,sto se na posletku verovatno i desi.Zato zajebi tu pricu.Zivot je kratak.Uzivaj u svemu sto ti je po volji.A mi muskarci taman koliko i vi zene ljubomorom zacinimo celu pricu cisto da ne bi bila prosta fiskultura.
 
Pa svako voli da bude prvi,ali to ko je kome skinuo mrak ne mora da znaci ljubav.Mislim momci koji nemaju dovoljno samopouzdanja po mom misljenju,preterano se opeterecuju time.jer smatra se da devojka nikad ne zaboravlja prvog.Normalno,to jeste bitna stvar u zivotu svake zene ali ne mora da znaci da najvise voli onog sa kim je prvi put spavala.Ja sam izgubila nevinost sa nekim koga sam mnogo volela,ko je bio moja prva,prava mladalacka ljubav.Ali ima slucajeva gde devojke to urade sa nekim skorz bezveze cisto iz radoznalosti,bez nekih posebnih emocija.
Nego mislim da tu ima jos nesto.Ako nisi nevina i kazes sadanjem decku da si spavala naprimer samo sa jednim likom(recimo tim koji ti je bio prvi)on moze da summnja da ga lazes,jer ne moze da proveri.......i eto ti problema........mada sve su to gluposti,ko je prvi,ko drugi..bitna je ljubav.
 
da, vrlo su sujetni po tom pitanju, ako nisu prvi. mada to vise prepisujem konzervativnijim likovima, i da, mislim da to jeste balkanac sindrom
s druge strane, decko koji nece da se vezuje se zahvaljuje bogu sto nije prvi...eee u kakvoj su zabludi ponekad, kao da svaka zena umire za onim koji joj je bio prvi, svasta...
 

Back
Top