METRO kroz BEOGRAD...?

sudbina

Obećava
Poruka
61
sta mislite, da li cemo doziveti da vidimo metro kako prolazi kroz beograd( tacnije ispod njega), da li stvarno vec postoje kako se prica prokopani tuneli ispod beograda tj. neki tajni prolazi,...? da li ste bili u nekom metrou u inostranstvu i koji vam je najlepsi, da li ste s izgubili u nekom...?
 
pa shta ocjesh vishe?... dovoljno je za grad od dva milioncheta metro koji povezuje centar sa prigradskim naseljima. za ostalo, nek marva prestane da drnda automobile i skonta kako je lepshe peshke i bajkom. i odma' manje guzhve na ulicama.

najbolje sad u BGu metro ko u Njujorku. chemu. :roll:
 
sudbina:
sta mislite, da li cemo doziveti da vidimo metro kako prolazi kroz beograd( tacnije ispod njega), da li stvarno vec postoje kako se prica prokopani tuneli ispod beograda tj. neki tajni prolazi,...? da li ste bili u nekom metrou u inostranstvu i koji vam je najlepsi, da li ste s izgubili u nekom...?
nisam se nikad izgubila jer nemas tamo gde da se izgubis!!! U Pragu mi je nekako najbolje!
 
sudbina:
sta mislite, da li cemo doziveti da vidimo metro kako prolazi kroz beograd( tacnije ispod njega), da li stvarno vec postoje kako se prica prokopani tuneli ispod beograda tj. neki tajni prolazi,...? da li ste bili u nekom metrou u inostranstvu i koji vam je najlepsi, da li ste s izgubili u nekom...?

Teško da će ikad Beograd dobiti pravi metro.Ne samo zbog para već i iz razloga što je konfiguracija terena malo...ono.
Dosta ptujem i naravno volim da prozujim metroom po gradovima koje obilazim.
Za mene je najlepši obnaj uŠtokholmu koji povezuje centar grada i aerodrom, a i najbrži je pići preko 200km na h.Naluđi je u Ćikagu , a izgubio sam se u Moskvi...
 
Jbg pricamo o metrou u Beogradu opet u Srbiji. Ti L.1. si bio u Moskwi kao i ja cela Moskwa je na metroom. Dnevno ima toliko ljudi dole da je to nesto nemoguce, kao u nasim autobusima, tako da ono ima mi jos da cekamo do metroa i to mnogo da cekamo... Stoga naravucenije nepricajmo viise o ovome.
 
Sta da ti kazem ili ssta da vam kazem, ono metro u beogradu......mora da ce sredstva da skupljaju iz nasih dzepova....ili ce reklamu da im radi Miki koji jede Gud kikiriki :):):):) tako da ono sanjati cemo jos malo kasnije o metrou... Pozdrav ljudi....
 
ja licno mislim da mi necemo doziveti metro u beogradu, suvise skupo a i visa matematika za nas! a na ulicama je sve veci haos. zamislite tri sprata pod zemljom sa sve onim radnjama... ne mi to necemo nikad imati a preko nam je poteban!!!
 

Back
Top