Jeste li posrknule nekad?

jao kako sam se ja izblamirala sa jastogom.....
jao kad mi izlete....a i školjke..mogu da završe u krilu...
srknula sam jednom meso iz školjke, pa se zamal udavila...
jel se i to računa?
neproračunat srk?
 
ja sam jednom podrignula pred onim italijanom sto je raskinuo sa rosanom zbog mene
i on "rosana nikad nije podrignula za 10 god sto smo bili zajedno" jao ona bila fina i nije pila coca colu nego samo dobra vina :lol: eto al boli me,imala sam 13god manje od njega pa se vadila na mlados' :lol:
 
tacno i skoljke su nezgodne i ostrige ako ih nikad nisi gutao, i morske pauke treba izbegavati (ako nemas naviku da jedes)
ma ima puno toga za izbegavanje na prvoj veceri.
a dobar konobar vredi para kad imamo situaciju
 
ja sam opet sa tim stefanom imala blam u etiopskom restoranu
izveli nas kao njegov brat i snajka i ja kazem bez blama "a sta se tamo jede?mi smo u skoli skupljali pare za gladne iz etiopije,nadam se da necemo gladovati u restoranu" mozda za vas nije glupo ali oni su me gledali kao cudo:lol:
 
ja sam jednom vodila decka u najavi na veceru. posto je iz porodice diplomata htela sam da mu bude zanimljivo i odvela ga u najinteresantniji restoran u kraju (glavni kuvar je radio kod sadama huseina)
kazem gazdi da bude mastovit, i da nema limita za cenu vecere i dobijem parce medvedjeg mesa na tanjiru brrr...jao tri boje sam promenila kad sam shvatila sta je
a jednom sam, ubedjena da znam turski nakon 3 votke i gledanja horoskopa na lokalnom tv-u, narucila skorpije umesto recnih rakova.
 
Silent Bob:
Da li ste nekad tokom neke romanticne vecere u nekom otmenom restoranu pocele (glasno) da srcete supu?

:lol: :lol: hahaha dal ste posrknule .....pa ti dete nisi normalan oces tetu ovde srcka da strefi....:) :D
ma kakva supa zaboga.....ja sam smotana i ovako....ma ja ne volim da idem sa nepoznatima na takava meste jer zahtevaju preveliku dozu spretnosti. Ja je nemam ni ovako a kamoli pod stresom 8-) A ako je neko koga znam....onda kakve veze ima srknem li jednom verovatno ce da mi se smeje i nista idemo dalje!! ;)
poz
 
jooj, nisam srkala ali sam...groknula!
znate ono kad se zasmejete i kroz smeh ..grok!
uzas, i to pred nekim svajcarcima.
i sad me blam kad se setim.
e052.gif
 
trach, smejem se da znas :lol: :lol: :lol:
mene ne treba imati u drustvu u takvim slucajevima, pocnem da se smejem koliko god da je neprijatna situacija.
najgore mi je bilo kada se direktor mog muza okliznuo i pao pored mene. pocepao se covek a njegova devojka i inace sekretarica, sikce: preseo ti dabogda viski - jbg, 10 parova na veceri, svi muski rade u toj firmi. pocnem da se smejem tiho, pokusavajuci da mu pomognem, ali covek popio malo vise i ne mogu da ga dignem. svi se nesto glupavo smeskaju. izdrzim oko 10 sekundi i prsnem u smeh, ostali za mnom. zena je dobila napad histerije, on se jedva nekako pokupio sa poda i onako francuski se posvadjaju u restoranu pred svima nama.
 

Back
Top