Sta vas muci?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni smeta sto sam raskinula sa deckom koga sam obozavala,i sada svaki put kada ga sretnem moram da sagnem glavu i da kuliram,kao da pet meseci nije bilo apsolutno nista,kao da se to moze tako lako zaboraviti?!
 
Sta me muci, muci me za mene, ne za ceo forum.. I mislim ko da nekog boli ku*ac sta mene muci.. I ne kapiram kakav covek mora da bude debil da bi sa nekim koga ne zna delio svoje probleme da ga drugi ismejavaju i to koriste da povrede jos vise.. MIslim glupo..
 
SisaDaPimp:
Sta me muci, muci me za mene, ne za ceo forum.. I mislim ko da nekog boli ku*ac sta mene muci.. I ne kapiram kakav covek mora da bude debil da bi sa nekim koga ne zna delio svoje probleme da ga drugi ismejavaju i to koriste da povrede jos vise.. MIslim glupo..

da slazem se sa tobom ali samo donekle jer koliko sam ja ovde primetio sam da niko ne zajebava nekog iz zlobnih namera. a u ostalom boli te uvo i za takve persone. budi cool 8)
 
SisaDaPimp:
Sta me muci, muci me za mene, ne za ceo forum.. I mislim ko da nekog boli ku*ac sta mene muci.. I ne kapiram kakav covek mora da bude debil da bi sa nekim koga ne zna delio svoje probleme da ga drugi ismejavaju i to koriste da povrede jos vise.. MIslim glupo..

Sta jel mi na forumu ujedamo?-mislim za mene se nezna----
AKO mislis da vredjas ovu temu,zasto se javljas?Ovde smo da se druzimo,a ne da se povredjujemo!Verujem da niko ko se javio ne bi povredio tvoj ego,veruj mi,SisaDaPimp!

Dracylie
 
Mike girl:
Dracylie:
Mike girl:
Nije fer shto mi se smeju iza ledja koji sam kreten lozim se na sliku.Moj problem ne moraju svuda da guraju nos

Sta ovaj gest znaci? :roll:
Hocu da kazem da je moj problem u zivotu to shto mi se drushtvo-pojedino smeje iza ledja shto se lozim na Mike Shinodu.
Ma to je bas strawa sto ti volis Mike Shinodu. Samo nastavi, sad idem da vidim sta si pisala kad si se registrovala. POZDRAV
 
Dracylie:
SisaDaPimp:
Sta me muci, muci me za mene, ne za ceo forum.. I mislim ko da nekog boli ku*ac sta mene muci.. I ne kapiram kakav covek mora da bude debil da bi sa nekim koga ne zna delio svoje probleme da ga drugi ismejavaju i to koriste da povrede jos vise.. MIslim glupo..

Sta jel mi na forumu ujedamo?-mislim za mene se nezna----
AKO mislis da vredjas ovu temu,zasto se javljas?Ovde smo da se druzimo,a ne da se povredjujemo!Verujem da niko ko se javio ne bi povredio tvoj ego,veruj mi,SisaDaPimp!

Dracylie

Ja sam samo rekao sta mislim jer zaista malo kome verujem, jer mislim da ne zasluzuje svako da mu verujem, u sta sam se i uverio za ovih 18 i po godina i suvise puta.. tako da ne bi jos neki put da se uveravam..
 
Chester_girl:
Mike girl:
Dracylie:
Mike girl:
Nije fer shto mi se smeju iza ledja koji sam kreten lozim se na sliku.Moj problem ne moraju svuda da guraju nos

Sta ovaj gest znaci? :roll:
Hocu da kazem da je moj problem u zivotu to shto mi se drushtvo-pojedino smeje iza ledja shto se lozim na Mike Shinodu.
Ma to je bas strawa sto ti volis Mike Shinodu. Samo nastavi, sad idem da vidim sta si pisala kad si se registrovala. POZDRAV

Ovo je bolesno.Upravo sam imao viziju rahitichne,retardirane Mike girl i njene zle macjehe Chester girl hahahaha
s295.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top