Jelen pivo...

ja nisam ljubitelj piva...ok pijem ga al ne neshto preterano...pijem ga recimo ako izadjem il neshto...da se nalivam sokovima ne ide...da pijem zhestinu opet ne ide uvek...ovako pijuckash ono pivo...tja a i uqs mu je nishta posebno...verovatno da imam neq veliq kintu pio bih brizere il neshto...pivo to ti je sirotinjska ambrozija...i ne razliqjem ih...mozhesh mi poturiti bilo koje i retji ne znam da je hajneken il neshto i ja tju poverovati...
 
e ne znam jelen.. ne secjam se...... ali naprosto obozhavam pivo..... najvolim tamno.... :-D
kako bwe ne razliqjesh? :shock:
mozhda zato shto ne pijesh chesto.... heineken je bzvz.... slabo..... sam adams... sam nije losh.... corona..... no, ja volem tocheno.... od flashovani' guinness.... mada i nema drugih tamnih u obichnim prodavnicama..... a ja sam mrza....
e guinness, raspberry flavored.... qq..... to bih mogla zauvek da pijem..... :shock: :-D
 
joj... pivo... ekstra dobro pitje... kad odemo tamo, pa kad sednemo za sank... a na televiziji igra evropska liga - partizan... kosarka, naravno... bojkot traje... pa kad narucimo... a kum kaze... eeeeeejjjj.... meni jelen pivo... moj izbor je obicno lav... lepo je bre.... umesto nokia -> pivo... a nije dobro ni kad je bas mnogo, mnogo hladno... a ni kad je toplo... znaci, onako... hladnjikavo... ili kad pravim rostilj sa komsom, a kisa pocne... stvarno je bilo tako... i povucemo se skroz do zida... i on stavi karton preko rostilja da nam se ne ugasi od kise... levom rukom... a desnom nazdravlja... i kaze: aj, komso... ziv ti meni bio 100 godina... a meni u desnoj masha... a u levoj pivce... i kucnemo se i kazem mu: i ti meni... vesela ti kuca bila... i uvek pevala... i okrenemo dno flase ka nebu... a kisica lagano rominja... zatvorim oci i posmislim kako je sve ovo lepo... zivot...
pivo? hm... stvarno ne znam zasto....
 
Frozi ne brecaj se, nema sve na svetu veze sa tobom... I gde sam ja pisala o muškarcima i pivu, do sad? Ae malo se umij, biće ti lakše...

Batka je baš, onako, odgovorio :)
 
Jelen pivo kao trademark svih kvalifikovanih i nekvalifikovanih gradjevinskih radnika...
Mada ja preferiram ova pichkasta piva, Tuborg, Becks... Jbg, neki se tripuju da ako nije gorko ko cijanid onda i nije pivo.
 
skratili eklamu za jelen pivo..........za jedno jelo sa menia............racici, sovinjon i sta bese...jedno isekli :lol:
.........retko pijem... pivo posebno........a budweiser i amstel su mi fav.
 
Ova nasa piva su obicna pisacka, treba probati Nemacko pa da vidis kako se zanesvestis od 3 flasice. Moja majka popila jednu, malo se smejala pa posle odspavala 4 sata. Piva inace pijem samo leti kada su velike vrucine, uvece da izvucem skapsu iz organizma. Nego, da nije ovo reklama za Jelen pivo?
 
Lexa:
Frozi ne brecaj se, nema sve na svetu veze sa tobom... I gde sam ja pisala o muškarcima i pivu, do sad? Ae malo se umij, biće ti lakše...

Batka je baš, onako, odgovorio :)
Ne brecam se,shta ti je?Polako,sve je u redu,dolazim u miru.Pa nisam ja ni reko da si ti vetj prichala, nego sam rekao da znam u kom smeru zelish da odgovorima podkrepish neiskazanu tvrdnju.A nece moci..ne,ne,ne,ne,....ali da ne ispadne da zelim da ti miniram temu svadjom jer mi to nije namera,znachi ne,ne zelim da se svadjam ili prepucavamn sa tobom na ovoj temi,zelim samo da ti kazem da znam shta odgovorima pokushavash da izvuchesh kao zakljuchak i to nije uopshte lepo.A ako greshim bilo bi lepo ali stvarno da to potvrdish pojashnjavajuci ovu temu kao shto sam ti i rekao u svom drugom postu na ovoj temi,postu koji si lukavo zanemarila pravetji se da nisi razumela sushtinu mog prvog posta i to je bila sushtina tvog odgovora,mada sada sve to nije vazno,provaljena si,tako to ide u zivotu,a ona tvrdnja oko toga da si mislila da sam ja mislio da se radi o meni je potpuno netachna,a da sam egocentrichna osoba laskala bi mi....kad malo razmislim smrduca mi i na projekciju....,bilo kako bilo hvala shto toliko mislish na mene.
Buwahahahhaha:lol:..sad dok chitam ovaj moj post mi izgleda ko da si ga ti napisala.:lol:
 
LePiaf:
Jelen pivo kao trademark svih kvalifikovanih i nekvalifikovanih gradjevinskih radnika...
Mada ja preferiram ova pichkasta piva, Tuborg, Becks... Jbg, neki se tripuju da ako nije gorko ko cijanid onda i nije pivo.

becks mi se chini kao razvodnjeno..... kao izvetreno.... nikako ga ne volim....
 
e shto kazhe batak... roshtilj.. ja inache ne volim meso, a moji su uvek praktikovali pivo uz roshtilj... tako sam nauchena.... vishe na pivo nego na roshtilj.... :-D
al stvarno..... nema nishta bolje od togapiva i roshtilja.... ok mozhda dim? :D
 
******, Froz, ti si stvarno paranoičan :shock:
Šta god da si umislio, misli i dalje :)
Vid' što me je provalio, lebac ti *****, ala je opak :lol: E, Froz, ovo ti kažem krajnje prijateljski - batali psihoanalizu, ne ide ti najbolje. Uzdravlje, živeli :)

Meni je Jelen nekako kao pokvaren, posle nekog drugog piva. Vajfert je OK, ali opet, reklame su im ubedljivo najgore, osobito ona sa zadriglim, debelim kretenom.
 
Eto,vetj smo stigli do zadriglog debelog kretena(taj kreten-mushki rod)..znachi razrada u toqu,"Da vidimo shta tje se sada desiti...."-rechima poqojnog Nikitovitja.
Ali ja necu nishta da pricham,samo cu mudro da pratim dalji toq razrade.
Nemam mishljenje,samo klimam glavom potvrdno,u redu je.
 
Little Suzy, she was only twelve
She was given the world
With every chance to excel

Hang with the boys and hear the stories they tell
She might act kind of proud
But no respect for herself

She finds love in all the wrong places
The same situations
Just different faces

Changed up her pace since her daddy left her
Too bad he never told her
She deserved much better
 
Lexa:
******, Froz, ti si stvarno paranoičan :shock:
Šta god da si umislio, misli i dalje :)
Vid' što me je provalio, lebac ti *****, ala je opak :lol: E, Froz, ovo ti kažem krajnje prijateljski - batali psihoanalizu, ne ide ti najbolje. Uzdravlje, živeli :)

Meni je Jelen nekako kao pokvaren, posle nekog drugog piva. Vajfert je OK, ali opet, reklame su im ubedljivo najgore, osobito ona sa zadriglim, debelim kretenom.

jednom dosao cale u stan kod mene i vidio plasticnu bocu vajferta...kaze kakve ti to tablete uzimash...valjda to pivo piju klinci sa tabletama...dobro ih sljaka...znachi kad moj prijatelj alkoholicar nije mogao da ga lizne koliko je gadne..e to je stvarno nesto veoma odvratno!
 
betmenov_prijatelj:
jednom dosao cale u stan kod mene i vidio plasticnu bocu vajferta...kaze kakve ti to tablete uzimash...valjda to pivo piju klinci sa tabletama...dobro ih sljaka...znachi kad moj prijatelj alkoholicar nije mogao da ga lizne koliko je gadne..e to je stvarno nesto veoma odvratno!

al bitno da ga ti imash kod qcje.... :lol:
 

Back
Top