Док "Палме" њишу гране..кошпица мирно спи чувају је Тигрови...

MAXIMUS !

Primećen član
Banovan
Poruka
962
Преседник владе је најзаслужнији што су људи слетели на месец...
ма преседник владе је најзаслужнији што је измишљена ватра..... вода и ваздух
преседник владе је дао рукометашицама кинту...вероватно из свог џепа?
Па преседник владе је ....Добро је тигре ево коска...седи код свога млохе...
А што ме се стидиш шефе упита палма тигар,ма не стидим те се тигре него пред гостима кријем емоције...знаш како је стара љубав заборава нема ...
Да је млохавој сови драг тигар и да му је свето тројтво(кошпица,сељак и испод палме тигар) потврдио на задњој трибини...
Пустио је тигра палму да нешто каже,а после избора нема више да прича има да ради и он и тигрове какве палме...има да уједа,само што ће ти тигрови лако да прогутају ту и такву кошпицу а како ће то да прогута Српски народ?
Поштење,рад и легијалитет!
 
zebra-rose.jpg
 
Salvantis:
Sta ti imas protiv tigrova :D ????

Све и сва права имам да их критикујем,
више су убили Срба него сви Српских непријатеља...
почевши од оснивача до обичног члана...
При том под тигрове сматрам и црвенкапе и резерву Јсо итд...све је то бритиш етнерпрајз! Спај! Да ли знаш зашто госпођа силиконка стално иде у Бразил и зашто џиповима улази на писту све до авиона,па то само маринци и политичке делегације раде?Води тигру мајмунче у посету!
 
Obersturmfuehrer:
ti Maximus bas imas viska vremena...
bolje da si vreme koje trosis za sve ove postove utrosio na neki dobrotvoran rad, da si otisao da das krv da pomazes u crvenom krstu ili nesto slicno..

А теби никада доста крви,што се ти не пријавиш у добровољце ако би да исту проливаш или запатиш аидс,
ја сам учесник у форму из разлога да утичем на свест и савест ове омладине а не да проливам крв и бавим се хуманитарним радом,
време је релативна ствар ко ради на људима ради на...има наде чим ти и остали овако можете све да кажете то обећава?
 
Salvantis:
A ja misio da su tigrovi pre svega opasni u Indiji :D
I ako nisi primetio napisao sam "tigrovi" malim slovom, sto znaci da mislim na zivotinje.

Ма зезам се мало,капирам због аватара исл.само ја волим мало да их подкачим када већ могу,ништа лично џаст бизнис!
 
Obersturmfuehrer:
ja sam mrtav ozbiljan....
posto smatram da su sve stranke jedno veliko s*****, ja bih se mozda pridruzio nekoj ili glasao za neku koja moze da mi ponudi nesto konkretno: sex, pare, zaposlenje, putovanja, nova kola, novi komp....nesto od toga.....
otvoren sam za sve opcije :)
Predlazem ti PSS ima buducnost za tebe. ;)
 
Obersturmfuehrer:
ja sam mrtav ozbiljan....
posto smatram da su sve stranke jedno veliko s*****, ja bih se mozda pridruzio nekoj ili glasao za neku koja moze da mi ponudi nesto konkretno: sex, pare, zaposlenje, putovanja, nova kola, novi komp....nesto od toga.....
otvoren sam za sve opcije :)
Pitaj onog seraserheada mozda on moze nesto da sredi. Pa nije dzaba kandidat LDPa za narodnog poslanika, ako ne moze da sredi makar za nov komp.
 
Obersturmfuehrer:
ja sam mrtav ozbiljan....
posto smatram da su sve stranke jedno veliko s*****, ja bih se mozda pridruzio nekoj ili glasao za neku koja moze da mi ponudi nesto konkretno: sex, pare, zaposlenje, putovanja, nova kola, novi komp....nesto od toga.....
otvoren sam za sve opcije :)

Како ти звучи СЗК?
Све од тога добијаш и плус ....
Ма неби ти ипак је упитању принцип...
Али ако си упоран онда ајде прво првовера итд па дрес...
е да плата права ситница 1.000 еврича а да има неки дневница и додатака послао млохави да га гласају...
 

Back
Top