DA LI SE DESILA LJUBAV OVDE NA FORUMU IZMEDJU DVOJE HETEROSEKSUALNIH OSOBA

dame dame...imam jednog drugara - stolar...tj nije stolar vetj mag za drvenariju...samo javite prechnik i duzhinu sve tje da napravimo...ima i vene da se poznaju...lepo uglachan lakiran...izbushimo neq rupicu na vrhu...tako da ako zapravo navatate nekog nesretjnika te nemate potrebu za dildom...mozhete zabiti cvetitj u rupicu i dobiti divan ornament...egzotichan a praktichan...pa gde to ima...naruchite odmah i dobijte totalno dzabe predivno postolje koje se mozhe kachiti i na vertikalne povrshine!!!
 
AntunTun:
dame dame...imam jednog drugara - stolar...tj nije stolar vetj mag za drvenariju...samo javite prechnik i duzhinu sve tje da napravimo...ima i vene da se poznaju...lepo uglachan lakiran...izbushimo neq rupicu na vrhu...tako da ako zapravo navatate nekog nesretjnika te nemate potrebu za dildom...mozhete zabiti cvetitj u rupicu i dobiti divan ornament...egzotichan a praktichan...pa gde to ima...naruchite odmah i dobijte totalno dzabe predivno postolje koje se mozhe kachiti i na vertikalne povrshine!!!
He he... kanda vam propao bizMis sa majicama... E izeš ga, a bile su stvarno ql...:D


teddy.gif
 
iskreno... ne znam...
a da li mozhe da se dogodi... pa na forumu mislim da ne... ali mogucje je da mozhe da se inicira..
mada, ima ljudi kojima je bitan sam ideal... kojem cje da streme... ima i tema... trazhi se neki vitez, a i razgovarao sam sa nekim ljudima o tome... verni su idealu, kao nechemu, chemu treba stremiti u zhivotu... i verni su, za razliku od nekih, koji imaju ljubav u mnogo opipljivijem izdanju... mozda sve to proizilazi iz chinjenice da mozhemo da se iskljuchimo, kada nismo za ljude, a u zhivotu to bash i nije mogucje... e sada... mogucje je da neki i u vama vide neshto, pa mozda i osecjaju neku vrstu ljubavi, a da toga niste ni svesni... ili se ovde govori samo o ostvarenim, to jest, uzvracjenim ljubavima?
 
jeste amfibija kleta...mora da joj je mnogo dosadno u zhivotu...ma ne antun bi izgubio na shmeq kad bi kreno po zhenama s neta...moro bi il da budem neiskren i pretvaram se da se nishta ne deshava...il da glorifiqjem dotichnu shto sobom vuche krah neizbezhnog raskida...ovako...antun je svezh ko jutarnja rosa...nezagadjen i chist...kko je sad harpija...ko se razume u shop i neshto da napravi crvenu kapicu?...ja se chuvam za jagodicu...kad se vrati...
 

Back
Top