U kom horoskopskom znaku biste voleli da ste se rodili???

pa jes, po tome gledajuci bi trebalo i ja da vladam narodnim masama, a tek po onoj konjukciji meseca sa jupiterom u jarcu, ko shto je imao hitler, da ne prichamo...:p

Imas u Jarcu konjukciju Jupitera i Mjeseca?:DIli u 10 polju?Ako imas onda nek te se cuvaju ipak,mada astrologija uglavnom predlaze,rijetko kada definise.Sa tim aspektom mozes da budes Vodja i po,ali mozes i da ne budes,da odaberes nesto sto ti sustinski manje odgovara.Ipak i "slobodna volja" odredjuje neke stvari u zivotu,nije sve sudbina ;)
 
Imas u Jarcu konjukciju Jupitera i Mjeseca?:DIli u 10 polju?Ako imas onda nek te se cuvaju ipak,mada astrologija uglavnom predlaze,rijetko kada definise.Sa tim aspektom mozes da budes Vodja i po,ali mozes i da ne budes,da odaberes nesto sto ti sustinski manje odgovara.Ipak i "slobodna volja" odredjuje neke stvari u zivotu,nije sve sudbina ;)

u jarcu bre, ali u shestoj kuci, prichali smo vec o tome kako mi je mesec pri vrhu sedme, sve si zaboravio...:p
 
a poshto mi je Saturn u 11 u kazimiju, opet blizu vrha 12 kuce, mora da sam neki vladar iz senke...:p

josh na zvezdi Aldebaran, ma ni svesna nisam koliko sam mocna...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Pa trebalo bi da dominiras u poslovnom okruzenju,ali za znakom Jarca ili 10 kucom ide sve polako,trazi se istrajnost i odgovornost.Zato ko zna,mozda i bude nesto od tebe,samo polako ;)

dominiram ja gde god se pojavim, no slabe vajde od Toga...:p
 
Bolje da ti je u 11,moguce da ces da ostavis veliki trag medju friendovima svojim,pa ce da te spominju cesto i kada odes sa ovoga svijeta :DHajde nemoj vise da u off idemo :)

pa na 9°56'40" sa sve suncem na 9°52'42" tu negde na 4°11'22" je i Merkur, a 12 kuca pochinje na 15°6 blizanca, pa ti vidi gde je...:)
hm, inache u drushtvu jesam prilichno omiljena, mada sam i magnet za chudne likove...:p
 
Horoskop sluzi i tome da se odredi koliko genetika,vaspitanje,okolina tj endogeni i egzogeni faktori uticu na coveka.

netacno,uporedjivati horoskop sa genetikom.. stanjem u porodici i drustvu je besmisleno.

- - - - - - - - - -

...:mrgreen:
Tacno je, ovce uglavnom poteknu sa sela, pogodne su za sisanje i idu iskljucivo za stadom i pastirem.

seljacki znak kazem ja,sirovinski.mora da su balkanci barem polovina njih ovnovi :cool: tipican balkanski znak
 
napisao si da se u horoskopu ocitavaju genetske predispozicije.. jedino ako ces da demantujes sebe,i ne slazem se da se moze utvrditi genetska predisdispozicija preko horoskopa jer je to protivno zakonima prirode,veze s vezom nema,i kakve veze ima horoskop sa socijalnom sredinom,to su tek babe i zabe,dve potpuno nezavisne i razlicite pojave,dakle po tom shvatanju ne zavisi da'l covek zivi u svedskoj ili srbiji vec zavisi sta je u horoskopu pa ce jedan u negativnom videti pozitivno i obrnuto.sve i da sam astrolog u ovo nekad ne bi poverovao niti uzeo u razmatranje.
 
ovan je seljacki znak,voleo bih da sam onaj zmijonosac pa da se hvalim na krsti.zrzam se u principu mi nije toliko ni bitno,ne utice horoskop toliko na coveka koliko genetika,vaspitanje,okolina tj endogeni i egzogeni uticaji

ds_img_direct.php
 

Back
Top