U kom horoskopskom znaku biste voleli da ste se rodili???

Miss_worms:
Eni:
Miss_worms:
Eni:
1.RAK:
Eni:
1.RAK:
JA SAM SAM RAK ALI BI VOLEO DA SAM SKORPIJA, RAKOVI SU MNOGO TUZNI A SKORPIJE ZIVE ZIVOT PUNIM PLUCIMA...
POZNAK MOZDA U RAKU ILI RIBAMA, DA BI MOGAO VISE DA SE KONTROLISEM, MESEC NEBITNO JA SAM MUSKO
Reci mi u koliko si sati rodjen,datum i gde,da ti izracunam podznak,posto vidim da nisi siguran sta si u podznaku.
NARAZUMEM?
ZNAM STA SAM U PODZNAKU, SAMO KAZEM STA BI HTEO DA SAM...
POZDRAV :)
Oket,nismo se razumeli :oops: :D
Kad si tako fina mogla bi meni da izracunash mada mislim da sam blizanac 29.1.u 14:45
Mogla bih samo mi reci mesto rodjenja! :D
Kragujevac je mesto rodjenja
Rak si u podznaku :)
 
Marija82:
Miss_worms:
Eni:
Miss_worms:
Eni:
1.RAK:
Eni:
1.RAK:
JA SAM SAM RAK ALI BI VOLEO DA SAM SKORPIJA, RAKOVI SU MNOGO TUZNI A SKORPIJE ZIVE ZIVOT PUNIM PLUCIMA...
POZNAK MOZDA U RAKU ILI RIBAMA, DA BI MOGAO VISE DA SE KONTROLISEM, MESEC NEBITNO JA SAM MUSKO
Reci mi u koliko si sati rodjen,datum i gde,da ti izracunam podznak,posto vidim da nisi siguran sta si u podznaku.
NARAZUMEM?
ZNAM STA SAM U PODZNAKU, SAMO KAZEM STA BI HTEO DA SAM...
POZDRAV :)
Oket,nismo se razumeli :oops: :D
Kad si tako fina mogla bi meni da izracunash mada mislim da sam blizanac 29.1.u 14:45
Mogla bih samo mi reci mesto rodjenja! :D
Kragujevac je mesto rodjenja
Rak si u podznaku :)
Hvala ti josh kad bi mi neko rekao kakva je ta kombinacija? :P
 
Ja volim svoju kombinaciju Vodolija/Lav,mesec u blizancima,ali bih vise volela da sam se rodila kao
Blizanac,jer su oni tako nekako skoro uvek veseli,zivahni,sarmantni...Volela bih da sam se rodila kao Blizanac/Skorpija(one se nekako najbolje snalaze u zivotu-opasne su,umeju da se snadju u svakoj situaciji,da odgovore)i mesec u Blizancima.

A,vi??? :D :wink: :D
Pozdrav

Ja sam Vodolija/Vaga...Ne bih volela da sam se rodila ni u jednom drugom.Cim sam u ovom znaku,znaci da je tako negde trebalo,bas tako da bude...Da je trebalo da se rodim u nekom drugom,verovatno bi tako i bilo,ovako...Igramo sa najbolje dodeljenim kartama,sto se kaze..I trudim se da izvucem iz onoga sto mi je "dato"rodjenjem najbolje.:):)
 

Back
Top