KOLEKCIJA NAJGORIH KORPICA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Neam pojma dal je ovo do sad bilo na forumu, mrzi me da trazim. Ako nije bilo, da vas cujem! Koliko puta vam se desilo da jedva skupite mooda da nekom, ovaaaaj, stavite do znanja, a onda vam doticna osoba "ulepsa" vece sa dva-tri prideva, pa se celo vece ceskate po glavi i vadite se kod drustva sa onim bednim: Ko nije pitao, nije ni ... Jos ako si mortus pijan, pa i ne primetis da riba pokusava kulturno da te iskulira, i cepas, cepas, dok ne pocne sa: Slusaj bre, seljaku... Tu se ja (obicno) povlacim. Kako vi? E, a najvise volim kad cujem ono: Imam momka u tvorza, itd. Jednom mi se desilo da totalno kulturno pridjem ribi, zamolim da se upoznamo (i za brojku, bejah u zurbi), a ona meni na prvu: Ne pada mi na pamet ni da se upoznajem sa tobom, a kamoli da ti dajem broj telefona! Mislim da je bio problem sto sam bio totalno trezan. E, moz da prosirimo- Najgori startovi i najgore korpe! Pazi sad start(nije moj): Seko (hik!), a jel imas dva minuta da ja i ti popijemo po pice (hik!), i da rascistimo neke stvari? Naravno, ima i gorih, pa, da vas cujem:
 
2pike:
Neam pojma dal je ovo do sad bilo na forumu, mrzi me da trazim. Ako nije bilo, da vas cujem! Koliko puta vam se desilo da jedva skupite mooda da nekom, ovaaaaj, stavite do znanja, a onda vam doticna osoba "ulepsa" vece sa dva-tri prideva, pa se celo vece ceskate po glavi i vadite se kod drustva sa onim bednim: Ko nije pitao, nije ni ... Jos ako si mortus pijan, pa i ne primetis da riba pokusava kulturno da te iskulira, i cepas, cepas, dok ne pocne sa: Slusaj bre, seljaku... Tu se ja (obicno) povlacim. Kako vi? E, a najvise volim kad cujem ono: Imam momka u tvorza, itd. Jednom mi se desilo da totalno kulturno pridjem ribi, zamolim da se upoznamo (i za brojku, bejah u zurbi), a ona meni na prvu: Ne pada mi na pamet ni da se upoznajem sa tobom, a kamoli da ti dajem broj telefona! Mislim da je bio problem sto sam bio totalno trezan. E, moz da prosirimo- Najgori startovi i najgore korpe! Pazi sad start(nije moj): Seko (hik!), a jel imas dva minuta da ja i ti popijemo po pice (hik!), i da rascistimo neke stvari? Naravno, ima i gorih, pa, da vas cujem:
Uh...ovo mi do yaya lici na mene :D
 
meni je najzanimljivija bila korpa od pre nekoliko vecheri,poznanik koji mi se dugo cima,prilazi i viche: e,pa gde si mi ti?(onako ljigavo!) chujem da si kupila nov auto pa bi mogla da me provozash malo,a?!
a ja: ne razmishljajuci shta govorim,onako u prolazu: vozam ja tebe ,brate,vec duze vreme...

tek kasnije kada sam skontala shta sam rekla,pochela sam da se smejem!
 
Jos jedna korpa...koja je bila katastrofalna ispala...
Isti taj decko stalno je trazio da se pomirimo,i dogovorili smo se da se pomirimo u subotu...ali ja sam se smuvala na taj dan sa mojim sadasnjim deckom....
P.S. Decko i dalje ne zna zasto je dobio korpu i zasto sam ga tolko puta ispalila! Pa mi ta pitanja i dan danas postavlja...
 
Mene je jedna otkantala "onako" jer joj je dosadilo, da bi me za 20tak dana pitala da se pomirimo. I ja naravno prihvatio, ali sa skrivenom namjerom. A ta je bila da joj vratim na gori nacin. I to sam i uradio... Pred cjelim drustvom rekao da mi je dosadilo....
 
Setih se bisera: Priso neki ubildovani grmalj (za tri broja veci od mene) devojci koja je stajala sa nama u drustvu (inace sam je prvi put u zivotu video), a ona da ga otkaci kaze mu da ima momka. Pa ako imas momka, gde ti je? Ona se zbunjena osvrne, vidi mene, zgrabi i gurne pred tipa- Evo ga! Kolko sam se prepao, tolko sam se zbunio, nista mi nije jasno, gledam ja nju, ona gleda njega, on gleda mene (sto je najgore od svega), samo cekam da me zgromi, a on ce: Izvini, molim te, stvarno nisam znao, moze pice od mene u znak izvinjenja?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top