Mali fubdal

Mali nogomet toliko u Hrvatskoj dobiva na popularnosti da je utakmicu 2. kola Kutije šibica između plave škvadre i tovara(hajduk,šibenik) gledalo 8000 ljudi u Ledenoj i na kraju su dva navijača ušli tuć Carevića pa je uletila baklja pa sokoli pa prekid...inače ko sport strašno težak...pretežak ;)
 
rema:
Nisam.Mozda bi trebao da stupim u kontakt i sa njima - mi sutra imamo ekipu i termin ali fali nam druga ekipa ...posto su momci iz druge ekipe otkazali... :)
Pa gde ti živiš? Ti dolaziš redovno na ovaj Forum a o njima nisi ništa čuo???:confused: :confused: :confused: Pa mi smo osvojili sve moguće što se u ovom svetu može osvojiti.

Idi na temu FK Krstarica pa vidi i pročitaj od prve stranice.
 
Dobro ja sam pomenuo mali fudbal kao ozbiljan sport(nadam se da će dobiti zvanje olimpijskog sporta),nešto čime se ljudi bave odnosno ko to trenira ozbiljno.Poštujem ja termine i rekreaciju bolje to nego ćošak na ulici u svakom slučaju,meni ja samo krivo što se mali fudbal ne forsira malo više,mislim medijski.Koga zanima SOS-kanal ako ne možeš da stigneš sredom od 19h duvaš ga da pogledaš nešto o tom sportu za koji mislim da mnoge zanima kako funkcioniše,način takmičenja,kup utakmica,malo ljudi zna da postoji liga šampiona kao i sve što ima u velikom fudbalu.Velika je šteta što su nam na čelu velikog fudbala sve kriminalci i jednostavno smo izbledela fudbalska nacija koja se neće skoro oporaviti.Samim tim se ne dozvoljava da mali fudbal napreduje.Sramota za Srbiju!!!Da se ne igraju jaki turniri po Srbiji niko i ne bi znao da postoji liga malog fudbala!!!Izvinjavam se što ranije nisam nekima odgovorio namam kuci komp ,samo na poslu tako da ako nekog nešto zanima u vezi ovog sporta tu sam!!!!Poz.!!!
 
Evo Night club Patika iz Osijeka u polufinalu Kutije šibica sa tri srpska malonogometna reprezentativca, a sad im došao i neki Perić kaj igra za repku svijeta. Gledali ih moja dva, tri frenda, kažu čovjek ubija 1 na 1....bit će veselo...
 

Back
Top