GENERALS FOREVER

ma glupost :lol:
Ali stvarno. Igrao sam ga jer volim strategije i skoro sve sam ih igrao.
Meni se licno ne svidjaju jer se svode na "rush" taktiku i sablonsku igru.
Utvrdim se, nabudzim armiju i krenem u "rush"
Sve u svemu monotono.
 
ma to ja, kad mi neko kaze Generals odmah se uhvatim za Command and Conquer
sve delove obozavam ali Generals je pravi njaser od taktike
kao sto je tab reko sve se svodi na sablon ili na rush
sve je bilo super dok je Westwood pravio C&C serijal ali ne EA je morao da gurne svoje ruke tamo gde im nije mesto
 
vecina radnika je nezadovoljno pristalo na to
generals nikada nije bijo njihova ideja i veliki broj radnika je dalo otkaz
tako da je novi tim radio na Generalsu
i EA je napravijo Westwood Pacific(polse je promenio naziv u EA Pacific) i nakraju su svi, voljni, radnici prebaceni u EA Los Angeles
pravi Westwood radnici su osnovali Petroglyph
i sada kome ti drzis bukvicu
 
vaske1:
ime teme sve govori.....napisite vase misljenje o ovoj savrsenoj igrici
ujedno preporucite mi neki novi mod

Pa nije losa igritza ... dosta mojih ortaka je igraju ... :)

vaske1:
ujedno preporucite mi neko novi mod
google.gif
 
pa dobro mozda nije savrsena ...natjeraste me da promenim misljenje :)
jeste malo bezveze ta rush taktika ali sta da se radi
nakupis vojsku i krkljanac..skinuo sam neki mod za zero hour
zove se reborn..cisto malo da se osvezim nekim izmenama
 
Hehehe, ja kad sam u igraoni igrao Zero Hour, jes' da je bilo odavna, ali svodilo se na ova pravila:
-Nema specijalaca (Jarmen Kell, Col. Burton i Black Lotus)
-Nema Generals Promotion (ustvari moze da se uzima samo prvi red.
-Nema odbrana (branis se samo vojskom)
-Nema nuklearki (Scud Storm, Particle Uplink Cannon i Nuclear Missile)

I ovako je bilo zanimljivije, probajte, videcete koliko je zanimljivo
 
vaske1:
pa dobro mozda nije savrsena ...natjeraste me da promenim misljenje :)
jeste malo bezveze ta rush taktika ali sta da se radi
nakupis vojsku i krkljanac..skinuo sam neki mod za zero hour
zove se reborn..cisto malo da se osvezim nekim izmenama
ako si bas takav zaljubljenik u GZH trebao si da znas da je patch reborn izasao pre vise od 1 godine a ako hoces da igras 1na1 ili 2na2 javi se na mail. igracemo preko hamachija
 
ma sta bre zanimljivo po tim pravilima iz igraonice........nema nista dok sa kinezima ne uzNes 4 overlorda 2 gatlinga, 3 nuklearke u z podrsku migova i krenes da cistis sve pred sobom :D
 
.............da 100 overlorda.......... dok izgradish sve sto ti treba i ako igrash protiv nekog normalnog sto zna da igra na brzaka ima da te zgazi sa 3 helikoptera ili 4 skorpiona......
Nek kaze ko sta hoce GLA su najbolji:
1.)jako su jeftini
2.)nemorash da brinesh za sruju
3.)ako ti syebu command center lako se oporavish
4.) jedan radnik kosta 200 $ dok bager kosta 1000 $

jedina mana je odbrana i ako se partija puno oduzi (onda su svi jaci od njih) partija netreba da traje duze od 30 min.....
 
ja sam overlorde jeo za dorucak buhahaha.
Evo kako sam igrao zh ali uz onaj dodatak reborn mod:
uvijek i iskljucivo sa demolition generalima. Tako sto se na pocetku zastekam, osiguram bazu sa svake strane sa onim transport tunelima, jadni su defanzivno ali su vrh jer transportuju momentalno jedinice. I cijelo vrijeme stancujem skorpione sa istrazenim scorpion rocketom, one protivavionske kamione i bagije...
A u sredini baze pravim sto vise onih osnovnih gradjevina sto prave radnike. Kad ih napravim 8-9 prepisem im grupe od 1 do 9 tako da brzo baratam kroz njih...I onda kad doguram do levela kad dobijem samoubice, tu vec imam i bracu sa mitraljezima sto se pojavljuju bilo dje na mapi, tu se vec moze smatrat da partija polako zavrsava....
sa samoubicama razbijam bilo koju gustu formaciju na zemlji koja bi predstavljala potencijalnu prijetnju i unistavam aerodrome, dok sa bracom unistavam svaki superweapon koji nema sanse da ostane neporusen . Tu dobijam levele dok ne dobijem sneak atack kojim sve one jedinice sto su bile u bazi transportujem u protivnikovu bazu, ali kljuc je da ih non stop izbacujem iz tunela jer tako ne prestaju da ulaze u tunel u mojoj bazi i moze ih se transportovati bruka mnogo. Ako me u medjuvremenu napada avionima svaki avion koji mi nanese ili ne nanese stetu, nije uopste bitno, biva unisten i donosi mi jako bitnog iskustva do samoubica, kad dodjem dotle to je prekretnica od koje ja dalje diktiram tempo igre.... I ovako nema mnogo micromanagementa sto je veliki plus.....
a rush je najbolji i najlaksi sa amerima superweapon i laser a ne sa gla, al o tom nekom drugom prilikom...
 
ShadowRider:
Hehehe, ja kad sam u igraoni igrao Zero Hour, jes' da je bilo odavna, ali svodilo se na ova pravila:
-Nema specijalaca (Jarmen Kell, Col. Burton i Black Lotus)
-Nema Generals Promotion (ustvari moze da se uzima samo prvi red.
-Nema odbrana (branis se samo vojskom)
-Nema nuklearki (Scud Storm, Particle Uplink Cannon i Nuclear Missile)

I ovako je bilo zanimljivije, probajte, videcete koliko je zanimljivo

ma jeste
osakati do kraja osakacene Sinove Pustinje 8)

glup koncept da gluplje ne moze biti!

ma kad Demo Juhziz dobije bunker... :D lele!
a tako kako ti opisujesh...
ne moze da se igra sa GLA...
 
Zikica:
ma sta bre zanimljivo po tim pravilima iz igraonice........nema nista dok sa kinezima ne uzNes 4 overlorda 2 gatlinga, 3 nuklearke u z podrsku migova i krenes da cistis sve pred sobom :D

jedan moj drug krenuo tako sa tenk generalom...
:D

a ja poslao desetak kombija za izvidanje na tu rulju... i nishta nije ostalo 8)

a dokazano je da je jedan dzip dovoljan da sjebe 3 overlorda... ako umesh ;)

ajoj! nisam igro mesecima!
 
labo:
ja sam overlorde jeo za dorucak buhahaha.
Evo kako sam igrao zh ali uz onaj dodatak reborn mod:
uvijek i iskljucivo sa demolition generalima. Tako sto se na pocetku zastekam, osiguram bazu sa svake strane sa onim transport tunelima, jadni su defanzivno ali su vrh jer transportuju momentalno jedinice. I cijelo vrijeme stancujem skorpione sa istrazenim scorpion rocketom, one protivavionske kamione i bagije...
A u sredini baze pravim sto vise onih osnovnih gradjevina sto prave radnike. Kad ih napravim 8-9 prepisem im grupe od 1 do 9 tako da brzo baratam kroz njih...I onda kad doguram do levela kad dobijem samoubice, tu vec imam i bracu sa mitraljezima sto se pojavljuju bilo dje na mapi, tu se vec moze smatrat da partija polako zavrsava....
sa samoubicama razbijam bilo koju gustu formaciju na zemlji koja bi predstavljala potencijalnu prijetnju i unistavam aerodrome, dok sa bracom unistavam svaki superweapon koji nema sanse da ostane neporusen . Tu dobijam levele dok ne dobijem sneak atack kojim sve one jedinice sto su bile u bazi transportujem u protivnikovu bazu, ali kljuc je da ih non stop izbacujem iz tunela jer tako ne prestaju da ulaze u tunel u mojoj bazi i moze ih se transportovati bruka mnogo. Ako me u medjuvremenu napada avionima svaki avion koji mi nanese ili ne nanese stetu, nije uopste bitno, biva unisten i donosi mi jako bitnog iskustva do samoubica, kad dodjem dotle to je prekretnica od koje ja dalje diktiram tempo igre.... I ovako nema mnogo micromanagementa sto je veliki plus.....
a rush je najbolji i najlaksi sa amerima superweapon i laser a ne sa gla, al o tom nekom drugom prilikom...

ubedljivo najjachi general! 8)
mada ne pravim tenkove...
gatling protiv avijacije

a za kopno iskljuchivo dzipove 8)
i autobuse, naravno...

mada i morori umeju da budu korisni...

a pre reborna,
najjachi mi bio stelt

u rebornu je tolko osakacen da nije humano!
 

Back
Top