"normalne" stvari

koje poslove radi?

  • ne radi ništa od kućnih poslova

  • baca đubre

  • kuva

  • pere sudove

  • usisava

  • širi veš

  • mopira podove


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kazem mu unapred npr: "Duso, za vikend peremo prozore!"
On kaze: "Vazi."

Dodje vikend: "Duso, ustaj vreme je za rintanje!"
On: "Nemoj danas, mrzi me, 'ajde sutra!"
Ja: "Onda i sex dobijes malo sutra!"

I onda operemo prozore. :-)
 
divlja:
Kazem mu unapred npr: "Duso, za vikend peremo prozore!"
:lol:
To i moja keva uveq kaze tjaletu..uvek u mnozini.....mada to takodje uvek znachi da ce on i samo on da rinta.:lol:
I ja sam glasao i ja sam glasao!:D
Jes da nisam nichiji muz,al radim i ja....znachi sve sem onog da ne radim nishta i sudove ne volem..i ne znam shta znachi ono za podove?I to ne radim....
 
po kuci mojoj/njegovoj radimo zajedno, iz prostog razloga shto tako bude vishe vremena za ostale aktivnosti : )
inache grozim se musharaca koji ochekuju da im neko zameni mamu, ako neko hoce ispeglanu majicu, znash gde je pegla pa peglaj, ni meni ne dolaze mali zeleni da rade sve shto treba,tako da ako lutka oce zeca mozhe i sama da ga ulovi
(dobijem ospice kad moj cale ode do kuhinje, stoji pored sporeta gde je neko za njega kuvao sto sati i onda poshto ga mrzi da digne poklopac, pita : " a jel ima neshto za ruchak ?" ostavi sve iza sebe na stolu posle ruchka, a ne verujem da je u poslednjih 30 godina ikad i kashikicu oprao :?
dodje mi vlastitog caleta da nalupam zbog takvog ponashanja , i nikako al nikako mi ne ulazi u glavu kako to neko mozhe da tolerishe
ispada da ako si zhena da si automatski i nechiji rob... sve bi ja to na prinudni rad u chistachice chisto malo da osete chari robovlasnichkih odnosa sa blizhnjima svojima :twisted:
 
Rezultati ove ankete mi daju neku nadu...

Secam se kad sam pre par godina pricala s drugom u gimnaziji na temu "podela kucnih poslova u braku" i kako sam od naizgled savremenog, vrednog decka bila bukvalno napadnuta (verbalno) kad sam iznela moje misljenje da bi trebalo i muz da ponesto radi (ustvari mislila sam fifti-fifti). Danas isto mislim, a manje ocekujem...
 
Pere sudove i baca đubre, pravi super sendviče. Prašinu oduva, a podove glanca čarapama kad prođe. :mrgreen:

3.5 od 6, pa nije ni loše. :D


teddy.gif
 
mammy:
eh da....i on radi papirologiju....za to ga najvise lolem
i kod nas,mislim da bih i p i z d e l a da moram da se gnjavim s papirima,al eto ja sam preuzela na sebe ves
a za ovo glancanje carapama,xiaoyu brisi to pre nego sto procita neki muskarci,pocece da veruju da je to stvarno doprinos odrzavanju domacinstva :lol:
 

Back
Top