Konji

ej samo da vas obavestim da sam danas videla 5 konja na toj livadi,nijedan nije imao vodu,bili su vezani u sharenoj ladovini a onaj ofucani mrsavi ima povecu ranu na plecki...blizu grudi,na delu ispod glave..kako se zove taj deo...kao nama na primer izmedju grudi i ramena....sta li su mu radili kada ima takvu ranu...ne izgleda bash najbolje....
 
U nedelju na beogradskom Hipodromu odrzace se drugi trkacki dan.Na programu je 7 trka (4 galopske i 3 kasacke).Program pocinje u 16:45. Ulaz je besplatan!PA,SVI NA HIPODROM!!! :D
 
Све љубитеље коња поздрављам овом лепом фотографијом са Љубичевских коњичких игара!

ljubicevskekonjickeigreui9.png
 
Imala sam prilike da vidim te fotke na nekom sajtu,ali ne znam kom...mislim da je bilo nesto o fotografiji???
U svakom slucaju....super je! Ja se divim tim ljudima sto rade nesto drugo,ne upravljaju konjem rukama,a konj ih nosi na pravi put... :D
 
Ovo moze da se vidi i u Beogradu, ima neki viteski klub Svibor koji odrzava festival 20 i nekog maja.Imaju te tacke sa konjima, gledala sam,bas je lepo!
 
Da, ovo sam cak htela i ja, posto mozes da se uclanis u njihov klub i besplatno ucis srpske borilacke vestine i zajedno to sa konjima, ako ujedno znas i da jases!
 
Dejan i ja smo bili juce da vidimo konje na cukarickoj padini ali nismop zatekli onog kog trazimo,ali smo zato videli dva prelepa konja,mada imamo sliku samo jedne kobile. Konj izgleda isto super kao kobila,ali ima josh jedna kobila koja je od drugih cigana i koja je malo ispod normalne tezine.Malo joj se vide rebra ali dlaka je ok. A o ova dva konja sto su lepi,ti cigani jako lepo brinu i imaju uslove da ih drze i ne uprezu ih vec ih drze zato sto ih vole
Evo i da vidite
 
A one cigane sto imaju mrsavu kobilu smo opomenuli,ali Dejan je pricao sa njima dok sam ja grlila ovu kobilu,pa ne znam sta su odgovorili povodom stanja te kobile
 
micaigoxy:
Dejan predsednik noe
Aha, znaci tako! A ja kad sam ga cimala za ove konje koje sam ja nasla, onda ne moze. Zivo me zanima kako si ga uhvatila?! Jos mi sad kaze: pa ne mozemo mi tu nista, ne postoji taj zakon,ma... Sad cu da zovem orcu!!!!!!!!!!!! :x
 
nismo nista mogli da uradimo ni za ove konje,vec smo samo svratili posto nam je bilo usput,samo da ih vidimo i da poprichamo sa ciganima sta se ljutish odmah....
 

Back
Top