Sinastrija

Ma, polako ... :lol:
Tvoja Venera = način kako TI pokazuješ naklonost, emocije itd. i prema kome/čemu. Ako pada u njegovo 1,5,7 polje - opisuje tvoje "ljubavničke" emocije prema njemu.
 
Ma, polako ... :lol:
Tvoja Venera = način kako TI pokazuješ naklonost, emocije itd. i prema kome/čemu. Ako pada u njegovo 1,5,7 polje - opisuje tvoje "ljubavničke" emocije prema njemu.

....pa bih ovom prilikom pozvala da mi se jave svi muskarci koji imaju Veneru, Mesec , Mars....moze i Jupiter, u MOM petom polju.....Dosta je bre bilo da samo ja postavljam svoje planete u tudje kuce....:roll:
::lol:
 
Ja ili sam glupson ili ne znam sta je...
Cekaj....
Moje planete u njegovoj kuci - ja volim njega - npr....
Moje planete kada se premeste u njegova polja ( zar to nije isto ?)pokazuje kako ja delujem na njega ?
Hvala SEvilja...trudis se, ali dzabe ...nije zvaka za seljaka :roll:
Ali nema ni veze....i onako ta veza nema perspektive....
:lol::lol::lol:
Nasmeja me baš, baš...
Elle je lepo napisala- znači , ti imaš Veneru u Vagi, koja pada u peto polje tog frajera....što znači: ti njega na način Venere u Vagi voliš.

A ona planeta koja je u petom polju pokazuje način na koji voli vlasnik horoskopa. Npr. moje peto polje ima u sebi Urana- kod mene se emocije razviju za šest sekundi, ali istom tom brzinom se i ugase. ( sem u retkim slučajevima)
Ili npr. Mesec mog dečka je u Škorpiji u mom petom- astrologija kaže da bi trebao da me voli prilično posesivno i duboko, pogotovo što mesec ne prima loše aspekte , a posesivno zbog škorpije.
Jesam sad bila jasnija?:lol:
 
:lol::lol::lol:
Nasmeja me baš, baš...
Elle je lepo napisala- znači , ti imaš Veneru u Vagi, koja pada u peto polje tog frajera....što znači: ti njega na način Venere u Vagi voliš.

A ona planeta koja je u petom polju pokazuje način na koji voli vlasnik horoskopa. Npr. moje peto polje ima u sebi Urana- kod mene se emocije razviju za šest sekundi, ali istom tom brzinom se i ugase. ( sem u retkim slučajevima)
Ili npr. Mesec mog dečka je u Škorpiji u mom petom- astrologija kaže da bi trebao da me voli prilično posesivno i duboko, pogotovo što mesec ne prima loše aspekte , a posesivno zbog škorpije.
Jesam sad bila jasnija?:lol:

Jesi brate , ali zar ne vidis da ja zivim u (sto bi "nasi" rekli ) "denial"...:idea::lol:
 
....pa bih ovom prilikom pozvala da mi se jave svi muskarci koji imaju Veneru, Mesec , Mars....moze i Jupiter, u MOM petom polju.....Dosta je bre bilo da samo ja postavljam svoje planete u tudje kuce....:roll:
::lol:
Ma sto bas mora biti u petom, majku mu!?!?!?
I ja ti kazem, moje peto polje je prepuno njegovog stelijuma i kao da mi to nesto vredi :-(
Tu je i Sunce i Merkur i Venera i odmah do, u cetvrtom je Uran i sta s tim da radim? Okacim macku o rep! Jos su nam i Vertexi na ASC onog drugog, u milimetar i sta?
Imas ti Sevilja neku pametnu na to da kazes?
 
Ma sto bas mora biti u petom, majku mu!?!?!?
I ja ti kazem, moje peto polje je prepuno njegovog stelijuma i kao da mi to nesto vredi :-(
Tu je i Sunce i Merkur i Venera i odmah do, u cetvrtom je Uran i sta s tim da radim? Okacim macku o rep! Jos su nam i Vertexi na ASC onog drugog, u milimetar i sta?
Imas ti Sevilja neku pametnu na to da kazes?
Ajd' da se pravim malo pametna- tranziti vam ne idu na ruku:idea::lol:
 
Nego, molim bez sekiracije! :)
Nije svakoj sudjen partner sa odličnom sinastrijom. :)
I ja sam imala jedan primerak koji me je fascinirao...jaaao i sad me muka uhvati kad ga se setim....čovek mi napunio četvrtu i petu kuću, pa se osa 1-7 poklopila, pa moj vertex na njegovom descedentu, a njegov na mom...a trenutak upoznavanja tek- meni Venera bila direktno na ascedentu, pa mi Jupiter tranzitirao preko četvrte i nagaziop Saturna kao vladara mog descedenta, fortuna njemu bila u sedmom ( tranzitna), pa još u mom natalu trigon Saturna i čvorova ( govori o veeelikoj ljubavi- sudbinskoj)....i šta je bilo- NIŠTA, ali baš, baš ništa....i dalje mi je u zoni zvanoj mašta. :(
 
NaraFski :)
Bio je meni prenaglašen Neptun u tom periodu, kao vladar 9.- studije...nisi me mogao naterati u zvaničnu vezu ni puškom...a ovaj baja bio stariji od mene 13 godina- imao 36- zamisli da sam mu ponudila neobaveznu vezu ?? :) :) :) Verovatno bi me oduvao k'o tajfun ! I tako...ostao je platonska..šmrc...
 
Pa, polazimo od natala, tj nas samih, inače i u tom periodu ... kao što opisuješ. Može da ti se pojavi ne znam ko, ako ti tranzitni Saturn ugrožava Veneru, vladara 5., 7. ... Ili nešto slično - Uran, recimo.Sve sam to iskusila.
 
Venera mi je bila u trigonu sa Saturnom, a Uran nekih 20 stepeni od nje....ali ja sam ipak srećna što nisam završila s njim :) Štaće mi 13 godina stariji? ( retoričko pitanje) ...mada, sudeći po mom natalu, moraće da bude dosta stariji...ko zna, možda se ponovo sretnemo...
 
Koja Venera sa kojim Saturnom ?
No, na stranu tranziti, zavisi i da li si bila u momentu kada ti se po raznoraznim pokazateljima (i tranziti, i progresije, i direkcije, i solar itd itd) dešava nešto bitno. Ako ti Venera po direkcijama prelazi preko vladara Asc-a, Dsc-a - sigurno je bitniji momenat nego ako ti, primera radi, tranzitna Venera (suštinski nikakav velik pokazatelj, ako nema ostalih) prelazi preko istih.
 
EVO GA!!! Tu je odgovor... :-(

Saturn square Saturn: Soul-searching
Mid October 2007 until end of July 2008: This is a critical period in which several aspects of your life and experience will be tested, especially those that began to be important about seven years ago. Most often this influence is experienced as a sort of identity crisis in which you begin to question what you are doing. You may suffer a crisis of confidence at this time, fearing that you have made the wrong moves in life or committed yourself to some course of action that will not be good in the long run. During this period you will think about and question all the long-term trends in your life. You will not be thinking about trivial matters.

Izvin'te, ja to malo sama sa sobom....
 
hm....znaci ja u tom slucaju, njemu dajem ljubav?

Skolski - da, ali treba uzeti u obzir i druge aspekte. Obicno je neki prvi utisak kada se dvoje upoznaju kontakt izmedju licnih planeta, dok one sporije planete prorade malo kasnije.

Ako je gomila njegovih planeta u tvojoj 5.kuci, to moze da bude i tvoj prvi korak, jer te 5. kuca tera na davanje ljubavi, ali zavisi jos i od tvog marsa - kako reagujes , venere - sta ti je blisko itd...
 
A kako tumacite Saturna u 5. u Devici koga kvadratira partnerov Mars u Blizancima ?
A jos je njegovo Sunce na mom Saturnu u Devici i sve to sa Marsom...

Ovo mi je prvi ovakav primerak, pa ako neko ima neki savet (osim onog "bezi! ") .... :)
 
Strelice, uvek su bitni Saturn, Sunce i Mars,pre svega oni...i prvo što treba da se radi kad se porede dve karte jeste da se partneri traže u karti onog drugog.
Možeš imati savršenu sinastriju sa nekim, ali da taj neko prosto ne ''živi'' u tvom horoskopu i od veze neće biti ništa.
A što se ličnih planeta tiče, tu sam mislila na sam trenutak spoja. Dakle, ljudi se privuku, ali priarno, zbog aspekata medju ličnim planetama.
 
A kako tumacite Saturna u 5. u Devici koga kvadratira partnerov Mars u Blizancima ?
A jos je njegovo Sunce na mom Saturnu u Devici i sve to sa Marsom...

Ovo mi je prvi ovakav primerak, pa ako neko ima neki savet (osim onog "bezi! ") .... :)
Generalno, to je apekt sukoba u sinastriji.- mislim na Mars90 Saturn. Što se dalje ide, veza je opasnija. Ali bez ostalih aspekata- ništa.
A to So 0 Sa...može dati malo seksa u vezi- štedi se za stare dane:D Vernost postoji, ali čemu?:lol:
 
E pa ja sam se i mislila da li da postavim pitanje na temi uporedni horoskopi,ali me ne zanima tumacenje celih karata,vec neka konkretna pitanja.Nisam ni obratila paznju na ovu temu,super sto si me prebacila.
 

Back
Top