Sinastrija

Da li je konjukcija moje Venere i njegovog Saturna, pozitivan ili negativan aspekt?

U principu to je nedovoljno za tumačenje u sinastriji, ali uslovno rečeno taj aspekt možeš smatrati npr da će on tebi kroz vreme teško pasti, da će te pritiskati (tako ćeš lično ti to doživeti) ili postati opterećenje...Naravno ipak uzeti u obzir i druge aspekte, kako bi se to potvrdilo.

- - - - - - - - - -

Kada moje Sunce pada na njegov Mesec i njegovo Sunce pada na moj Mesec , jel to dobro u sinastriji ?
Naravno da su ok aspekti, ali uzeti u obzir i ostale aspekte :)
Jer tvoje Sunce unosi u tu priču sve tvoje lične natalne aspekte (dobre i loše koji se preslikavaju jednim delom na taj odnos),kao i njegov Mesce npr.
 
Aha ...hvala na odgovoru... malo sam citala pa vidim gleda se Venera i Mars... Mislim da su nasi u znacima koji se nadopunjuju ali nisam znala koliko je dobro Sunce/ Mesec.... Tek evo nedelju dana da se malo interesujem za astrologiju bas zbog toga sto ne kapiram sto toliko mislim da je on negde moja prica, neko ko me razume.... Pa satima pokusavam da iscitam i nekako povezem svoj natal i sinastriju i njegov natal ali me da izvines ''****" sto ne znam tacno vreme rodjenja

Hvala ... ako znas nesto vise da protumacis evo nase karte. Moja je unutra ja sam Skorpija a on Ovan ovo spolja ali kako ne znam vreme uzela sam 12 podne pa na osnovu toga su njegove kuce. Inace je Poljak http://www.dodaj.rs/?z/sg/xrNIYXN/1/zajednicka.jpg

Ako neko bilo ko ima dobru volju i znanje da kaze koju rec na blic...mnogo bi mi znacilo http://www.dodaj.rs/?z/sg/xrNIYXN/1/zajednicka.jpg

merci :)
 
Neptun meni ne donosi nikakvo idealizovanje ne brini , ipak sam ja skorpija i ono sto je lepo ja vidim crno.... Prvo ne bih bila dve godine sa nekim ko mi ne odgovara a i planiram brak sa istom osobom... Malo bolje pogledaj moj natal pa ces videti koliko se on uklapa u mog bracnog partnera. a Neptun meni daje vise ili cu naci nekog po mene idealnog ili necu nikog...Bicu sama jer na kompromise ne pristajem sta vise Neptun meni daje pozitivno a ne negativno

- - - - - - - - - -

u svakom slucaju hvala na tvojoj interpretaciji
 
Ovu sinastriju sto vise tumacim sve vise mi ima smisla da ovde dodje do braka ali uz poteskoce. U moju kartu se on uklapa kroz simboliku moje Venere u vodoliji(upoznali smo se preko moje kume), kroz moje So u jarcu tako sto je i on sam jarac sa stelijumom u jarcu, moj Sa u jarcu je na njegovom Suncu a svakako sam starija od njega. posto imam i u natalu svom So0Sa to bi znacilo da ce moj suprug imati neke osobine mog oca a on ima isto ime i isti posao. Moj merkur u sedmom polju govori o mladjem partneru (iako vecina smatra da ce mi suprug biti stariji ovaj Me meni definitivno uvek donosi mladje partnere, mnogo vise mi mladji prijaju). Mars simbolizuje mladice koji nas privlace a So supruga, moj Mars u Strelcu a So u Jarcu a on je Jarac asc Strelac :D naglasen mi je karmicki brak u nataalu a sa ovim momkom imam jaku karmu sto se moze videti kroz citaav taj stelijum u jarcu kao i severne meseceve cvorove. U njegovoj karti posto je venera u trecem polju ljubav srece u komsiluku, prodavnici ili preko rodjaka a mene je upoznao preko brata ;) njegov mesec koji simbolizuje suprugu je u devetom polju sto govori o supruzi iz daleka, a ja sam daleko od njega :) vladar polja braka mu je merkur u prvom polju sto govori da ljubav dolazi njemu aa ja sam mu dosla ne on meni. Ve mu je u ribama sto govori o devojci umetnici a to sam opet ja :D Posto je bitno prvo videti d li se uklapamo u kartu neciju a posato saea mi uklapamo dalje ttreba vidaeati sinasatriju. Pored svih lepih trigona i konjukcija ovde rettro SA trenutno pravi rusvaj ovde pa se ovaj momak povukao. Medjutim u septembru ocekujem razresenje ovde situacije a od februara sledece godine I nesto konkretnije u ovom odnosu jer je meni tad ujedno I Sa povratak I staje na konjukciju saturna I merkura koji sun am vladari polja braka. https://imgur.com/99QENKO
 
Upoznavanje ide preko prve kuće, Kumstvo je kod nas religijski definisano, te se predstavlja Jupiterom u Asc sa Marsom (momak) u Strelcu (religija).

Tvoj Mars napada njegovo prvo polje. To nije baš najbolja priča. Pozicije u natalu nisu najbolje i imaće puno poteškoća da se sve održi. Srečno
 
Mars jeste privlačnost, ali Mars preko njegovog Asc samo njemu može da škodi. Recimo, on tebe iznervira na nekom putovanju, ti njega gađaš nečim, posečeš mu lice.

Samo oprezno, to je sve što naglašavam. POzdrav
 
Muski Mars na tvom Ascedentu, bjez sto dalje :D
Od znaka zavisi samo na koji nacin ce se nacin realizovati taj napad, agresivno, pasivno-agresivno itd.

Inace ti astrologija nece vratiti decka, mozes da gledas u aspekte do sutra.
Ne verujem da Saturn u 7 moze da donese neki pomak u toj prici.
 
Nisam hteo da plašim, ali Olympea je skroz u pravu. Pa da, fizičko nasilje. Ako je njegov neptun loš, laži i samoubilačke tendencije ako ne može da bude po njegovom.

Još ako je njegovo Sunce na tvom Asc može život da ti uništi iako ti u početku deluje kao da je on bogom dat spas.

Ako si borbena, vatrena, inadžija, njegov mars te lako u toj prilici može povrediti na mnogo načina. Pričamo ovako napamet, ne znamo dok ne vidimo sve.

Ja mislim da treba da ideš kod astrologa da to rešiš sve pošto vidim da ti je baš stalo do tog momka. Te stvari nisu naivne, pogotovo u periodu kada navršiš 30-40 godina.
 
Poslednja izmena:
Zavisi od raznih stvari, ovde ne mislim da moze da dodje do fizickog napada bas tj. njegovog napada na tebe.
Pre bi rekla da ti njega tu napadas, tvoji malefici su na njegovom Asc, tvoj Saturn na njegovom Suncu i u opoziciji na njegov Mars. Ovde je tvoj Saturn jaci od njegovog Marsa pa donekle i blokira njegove "napade" na tebe.
Inace kad kazem napad ne mora to biti fizicko nasilje, ali netrpeljivost nekog tipa, sukob.
Ovo bi bili samo neki sukobi, nema emotivnih katastrofa jer Mesec nije upleten.
Ovde i nema mnogo nekih neznosti, ni Mesec ni Venera ne prave neke aspekte medjusobne.

U sustini mislim da se uklapate jedno drugom u sedmo polje, ali da sama priroda veze nije neka.
Ti to i privlacis iz tvog sedmog polja, Jarac i Saturn u vezi sa nekim poljem to su uvek poteskoce, patologije. Saturn nije dobar u pustanju stvari tesko se miri sa nekim zavrsecima, zivi u proslosti...
 
Sunce je u trigonu sa mesecom njegovim, meseci u konjukciji iako nisu u istim znacima, venera moja je u trigonu sa njegovim mesecom.... neznosti stvrno ima mnogo i privlcnosti i te neke energije... da ja sam ta koja ga stalno napada, jako je zatvoren i cutljiv a mene to uzasno nervira. reci direktno sta imas majku mu
 
Kako vam se.cini ovaj odnos? Moze li imati buducnost? Muskarac ima brak iza sebe...
 

Prilozi

  • FB_IMG_15658750588262912.jpg
    FB_IMG_15658750588262912.jpg
    68,9 KB · Pregleda: 9

Back
Top