Da li radije glasate za vlast ili za opoziciju?

Ne znam..mislim da sam glasao za DOS i posle 5.Oktobra jednom na republichhkim a moze se retji da su tada bili na vlasti...pre toga uvek za opoziciju.Na ove izbore ne izlazim ko ni na nekoliko proshlih.Poslednji put sam glasao za Tadica samo da ne bi pobedio Toma Nikolic.
U sushtini,oduvek sam glasao PROTIV najgore alternative a ne ZA onog za koga sam glasao,bilo da su najgora alternativa bili SPS ili Radikali.
Jedina stranka za koju bih mogao da glasam bila bi DS ali necu da dajem pordrshku nekom ko ce posle tu podrshku da procerda na Covica,Koraca ili slichne politichke marginalce zato shto imaju chijme da ih ucenjuju ko posle proshlih izbora kada su dali poslanichka mesta nekim mizarnim likovima za koje ni uza rodbina nije glasala.
 
jedite_kod_Joa:
Ма да...Зато се Чеда и кандидује...Јел`? :D
Шта би са оним-од нас зависи,нећу да ми гуслају о животу...бла,бла...?
Sansa da se nesto "krupno" promeni apsolutno ne postoji...sansa da se nesto "sitno" promeni postoji ako recimo SRS samostalno formira vladuv(ali ni ta promena nece biti nesto drasticna a takodje ce biti i kratkotrajna) a promena u drgom pravcu je moguca ako se recimo SRS i DSS izbace iz kombinacija.
Kako su obe skoro pa nemoguce nije vredno diskusije.
 
Pa recimo da sam covek desnicarske orijentacije(SRS),tako da se zna za koga cu da glasam na ovim izborima,ali recimo radi konverzacije,da radikali osvoje 2 vezana mandata,na tim trecim izborima namerno bih glasao za DS,samo iz razloga da jedni ne budu dugo na vlasti pa makar ih gotivio ne znam koliko.Ne valja da jedna vlast dugo pusta korenje... ;)
 

Back
Top