Шок! СРС на 48%

Наравно, ко жели нек се и даље дрогира цесидом...
BTW, за неинформисане, Радикали и ДС имају једнаку подршку у најмлађем делу бирачког тела - до 30 година.
 
Winston Smith:
Наравно, ко жели нек се и даље дрогира цесидом...
BTW, за неинформисане, Радикали и ДС имају једнаку подршку у најмлађем делу бирачког тела - до 30 година.
Je si spreman ti da ako SRS ne osvoji preko 35% da javno o'seces svoj *****:-)?
 
хехехех па ви сте и даље заглављени на првој фази цркавања - порицање :D
А тек вам следе љутња, погађање, депресија и тек тамо 22. јануара - прихватање... :D
 
Љуба:
Ti sto bi pre izabrao masinbravara Tita od Draze me ne cudi da si protiv Srs.
H, ha, HA, HA
Znaš kako poznaješ radikalskog birača u parku?
Prvi:" Stari, najbolje je bilo dok je Tito bio živ!"
Drugi:" Jes vala!"
Prvi:" Mogao si putovati gde si hteo, spavati u parku...."
Drugi:"Nije bilo važno ko si i koje si nacionalnosti"
Prvi:"Koja su to vremena bila...
Drugi:"mmmmm"
Prvi:" Za koga ćeš glasati na izborima_"
Drugi:"Za Šešelja, **** ga ti da pobije turska ustaška i šiptarska govna, majku im *****..."
Prvi:"Pametno pričaš, jebaće im mater svima."
 
filatelista:
H, ha, HA, HA
Znaš kako poznaješ radikalskog birača u parku?
Prvi:" Stari, najbolje je bilo dok je Tito bio živ!"
Drugi:" Jes vala!"
Prvi:" Mogao si putovati gde si hteo, spavati u parku...."
Drugi:"Nije bilo važno ko si i koje si nacionalnosti"
Prvi:"Koja su to vremena bila...
Drugi:"mmmmm"
Prvi:" Za koga ćeš glasati na izborima_"
Drugi:"Za Šešelja, **** ga ti da pobije turska ustaška i šiptarska govna, majku im *****..."
Prvi:"Pametno pričaš, jebaće im mater svima."

Znaš kako poznaješ dsovskog birača u parku?

Prvi:" Stari, najbolje je bilo dok je Tito bio živ!"
Drugi:" Jes vala!"
Prvi:" Mogao si putovati gde si hteo, spavati u parku...."
Drugi:"Nije bilo važno ko si i koje si nacionalnosti"
Prvi:"Koja su to vremena bila...
Drugi:"mmmmm"
Prvi:" Za koga ćeš glasati na izborima_"
Drugi:"Za Ds. Zbog viza. Kakvo Srpstvo. Bitno je da mi mozemo da putujemo po svetu".
 
Љуба:
Znaš kako poznaješ dsovskog birača u parku?

Prvi:" Stari, najbolje je bilo dok je Tito bio živ!"
Drugi:" Jes vala!"
Prvi:" Mogao si putovati gde si hteo, spavati u parku...."
Drugi:"Nije bilo važno ko si i koje si nacionalnosti"
Prvi:"Koja su to vremena bila...
Drugi:"mmmmm"
Prvi:" Za koga ćeš glasati na izborima_"
Drugi:"Za Ds. Zbog viza. Kakvo Srpstvo. Bitno je da mi mozemo da putujemo po svetu".
nije originalno. :p :p
Ovo sam ti preneo iz iskustva. Moj pokojni deda je bio major u penziji (sekretar u gradu)i glasač radikala. Nikad mu nisam zamerio, glasa za svoje.
 
_Milanche_:
ne razumem?
SRS una vuse komunista nego bilo ko.
Sva komunisticka sela po Srbiji glasaju za SRS/SPS

Ds, gss, ldp su najgori sloj *********. Ceda je izjavio da je za komunizam, a od siptarskih para zivi kao bogatas. Bogdanovic, Tadic, Hrustanovicka, i najveci deo takozvanih demokrata su sve same bule i titove komunjarcine.
 
Љуба:
Ds, gss, ldp su najgori sloj *********. Ceda je izjavio da je za komunizam, a od siptarskih para zivi kao bogatas. Bogdanovic, Tadic, Hrustanovicka, i najveci deo takozvanih demokrata su sve same bule i titove komunjarcine.
deca se zalaze za DENACIONALIZACIJU i POTPUNU PRVATIZACIJU i TRZSNU PRIVREDU dok je SRS protiv toga sto je najbolji pokazatelj ko ima komunisticke ideje a ko ne.
 
Ma da zalaze se al zamalo. Pa sto niste doneli zakon o povratku oduzete imovine ako se zalazete? Imali ste 3 godine fore da ga donesete, od 2000te do 2003ce pa niste. Drugog lazi ti, nema vecih komunjare od vas iz DS-a. Kompletan komunisticki savez je ili u DS-u ili SPS-u.

Djilas komunista, Nenad Bogdanovic komunista, Tadic komunista, Djindjic komunista, Micunovic ortodoksna ********* "jahac popova" . Mislim da je ovo dovoljno
 
Chedo Kokardic:
Ma da zalaze se al zamalo. Pa sto niste doneli zakon o povratku oduzete imovine ako se zalazete? Imali ste 3 godine fore da ga donesete, od 2000te do 2003ce pa niste. Drugog lazi ti, nema vecih komunjare od vas iz DS-a. Kompletan komunisticki savez je ili u DS-u ili SPS-u.

Djilas komunista, Nenad Bogdanovic komunista, Tadic komunista, Djindjic komunista, Micunovic ortodoksna ********* "jahac popova" . Mislim da je ovo dovoljno
A vi ste bolji? :grin: :grin: :grin: :grin: Ajde, kad napadaš nekog na osnovu članstva u KPJ, onda pogledaj lidere svoje stranke.
 
_Milanche_:
deca se zalaze za DENACIONALIZACIJU i POTPUNU PRVATIZACIJU i TRZSNU PRIVREDU dok je SRS protiv toga sto je najbolji pokazatelj ko ima komunisticke ideje a ko ne.

Ваљда, денацификацију?! О томе најчешће причају са Соњом Бисерко.
k055.gif
 

Back
Top