san o idealnom prijatelju

neko ko me voli,poastuje,ko mi vjeruje,ko je uvjek tu kad mi treba,ko me nikad nece ogovarati,ko me nece ostaviti zbog 'tamo nekog' ,pa mi se vratit posle i moliti za moje prijateljstvo opet,ko ce postovati moje momke i ko me nece zapostavljati zbog djevojke/momka....


uhh,ne znam....
 
475.gif


idealan prijatelj. glupost. prijateljstvo ljubav i slichno se ne mogu gledati kao matematichka jednachina sa odredjenim brojem nepoznatih koja ima samo jedno yebeno reshenje.

imate josh pasulja ruchati da bi shvatili u chemu je idealnost vitalnost svrsishodnost i lepota prijateljstva i svih slichnih stvari koje ne podlezhu chistoj aritmetici i ispunjavanju nepoznatih u jednachini.

a dotle se yebite sa vashim sanjarenjem o tome kakvi biste zheleli da budu drugi zbog vas.

Lucky girl:
eh sve je manje takvih
a da nismo mi sve manje takvi il' su uvek krivi drugi?.....
 
Сви ми се мењамо. Мењамо своје особине, навике и нормално је да једно време будемо супер са неким, а већ кроз неколико година (нарочито у пубертету) смртни непријатељи.... битно је ширити позитивну енергију и бити позитивна личност и провести живот у радости и весељу ;)
 
dobro je, keep, da si im reko......... uvek je neko drugi kriv........
reci idealan i prijatelj su jako suprotstavljene, perfekcionizam (idealnost) je bolest ljudskog uma, a prijateljstvo je stvar ljubavi........
i svako moze da ti bude prijatelj i to je samo stvar dobre volje da li ce ti biti, kako stovoje, tako i s njegove........
a razlicitosti u povrsnim stvarima, medju koje i smatram zivotne stavove, ne moraju da budu prepreka prijateljstvu, jer to je sinonim za bezuslovnu ljubav, koja sve moze da oprosti i tolerise.......
 
Lepo recheno Masteru ;)
Ja mislim da nema prava definicija najboljeg prijatelja... već da to zavisi od osobe do osobe ;) Mada najvažnije je nekako da je to neko u koga imaš poverenja... da će tiu biti prijatelj i kada si u problemu... ko te neće izdati... i tako... neko ko će te razumeti... i ponekad trpeti.. ;)
 
Ovako...ja imam 3najbolje drugarice, sve mogu da im kazem, znam da nece kod nekih tamo da me ogovaraju, imam poverenja u njih.... Super se duzimo i sve je extra... ali imam osecaj da me nekad ogovaraju izmedju sebe, ne kazu mi u lice ono sto im smeta, a to me uzasno nervira!! Ja im kazem sve sto mislim i rekla sam da ocekujem da i one meni kazu, alin ne.... Taaj osecaj me strashno nervira, ne osecam se lepo zbog toga!!! :?: :-( :(
 
uhhhhhh to je uzas...meni je tako ranije bilo,mozda i sada,mada sto bi moj drug rekao ne mogu se sve stvari reci(misleci da bi mozda mogao povrediti nekog necim sto mu zameras,a da nije od neke vaznosti),ponekad treba i precutati....to mozda i nije tako lose,ali ja sam ipak za to da se kaze sve
 

Back
Top